Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [SIZE=3]Poszperała, poszperała i znalazła [/SIZE]:multi: Otóż w Świdnicy czipują teraz darmowo psy, mam wykaz lecznic. Nie wiem czy Pani Anna podczytuje teraz wątek. Na wszelki wypadek napiszę mejla.
  2. [quote name='Ryjonek']Kartka zniknęła.... Po pracy pójdę zapytać, czy akcja się skończyła, czy po prostu myli szybki i zdjęli:???:[/QUOTE] Nie trzeba Ryjonku, dziękuję :) Dodzwoniłam się mojej kliniki na Ursynowie, robią to za darmo. Ale dowiem się jeszcze czy nie ma takiej akcji w Świdnicy. Wyczytałam, że tak ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. Zaraz tam zadzwonię.
  3. [quote name='ewakrakow']proszę o nr konta na pw, to zrobię przelew dla Morka na badania lub szczepienie albo na dobrą odżywczą karmę[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) :) Już piszę PW
  4. [quote name='paula_t']Udało się???? Super!!!:multi: Ale napiszcie coś więcej! :)[/QUOTE] Pani czyta watek, więc myślę,że prędzej czy pózniej ujawni się i wszystko opowie :)
  5. [quote name='malagos']Mam przeczucie, ze będzie dobrze :) Żeby tylko tak do człowieka się przekonał, psychicznie podkurował.[/QUOTE] Witaj, malagos :) Morka też mogli przejechać, bo nie miał siły wstać. Na szczęście trafił na swojego psiego anioła :loveu:
  6. Przerażające ! Biedna sunia :-( Ale dzięki malagos nie odeszła całkiem anonimowo.
  7. [quote name='AtaO']Na wydarzeniu Lilki na fb napisałam, że znalazła DS i szukamy transportu do Świdnicy ewentualnie do Wrocławia. Pozwoliłam sobie bez pytania:oops:ukraść dwie fotki Mazowszanko. Przepraszam.[/QUOTE] Nic nie szkodzi :) Ja w międzyczasie pertraktuję z [B]jubu,[/B] który ma najbliższy wolny termin po wtorku.
  8. Bardzo dobre wieści, Mortes :) Zaproś może Panią na wątek. Może przybędzie nam jeszcze jedna dogomaniaczka :)
  9. [quote name='Ziutka']Super wieści Małgosiu :loveu: :multi: :loveu: :multi:[/QUOTE] Jest też w tym Twoja zasługa :loveu:
  10. [quote name='Ryjonek']u nas w lecznicy jak ostatnio byłam, wisiała kartka, że czipują za darmo. Rano potuptamy tam z jamnikiem sprawdzić czy jeszcze wisi. Dam znać:)[/QUOTE] Witaj Ryjonku i dziękuję za pomoc :) W Warszawie czipowanie byłoby na mnie, bo trzeba podać adres warszawski chyba ?
  11. [quote name='ewu']Moruńku, biedaku co ty miałeś w brzuszku....:( Teraz już tylko jedzonko w nim będzie:) A jak wydobrzejesz , to pojedziemy do M....i tam zrobisz wielkiego , zdrowego kupona:laugh2_2::jumpie:.... w prezencie - ze specjalnymi życzeniami dla tych "dobrych:angryy:" ludzi.......[/QUOTE] To może pod tym posterunkiem. [quote name='AtaO'][B]Morku kochany[/B], tak jak obiecałam wczoraj, wysłałam Ci 50,00 - na karmę, leczenie - Opiekunowie Twoi będą wiedzieli najlepiej na co przeznaczyć ten grosik. Trzymaj nam się dzielnie, nie poddawaj. Będzie dobrze :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Nie sądzę, aby gmina chciałą finansować badania Morka.
  12. [quote name='malagos']Mam jej zdjęcie w komórce, czy moze ktoś umie je wstawić na dogo? To bym mu przesłała........ Choć na watek TM bym wstawiła te biedulkę........[/QUOTE] Chociaż to dla niej można zrobić.
  13. Porwałam z wątku hotelikowego jeden wpis [B]słodkokwasnej [/B]( za jej zgodą ). Morek dziś czuje się dużo lepiej. Wydalił z siebie różne jedzeniowe wynalazki typu pióra, reklamówki , liście i nawet jakiś plastik .Widzę ,że się odblokował:lol: Mniej już pije i je z umiarem ale stoi na łapach bardziej stabilnie i warczy ostrzej na nowych obserwatorów:razz:
  14. [quote name='słodkokwaśna']Pewnie ,że tak :)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: To już porywam jeden wpis :)
  15. [B]słodkokwaśna,[/B] mam nieśmiałe pytanie. Czy mogę Twoje wpisy na temat Morka cytować na jego wątku ? Ludzie pytają co i jak a ja nic nie wiem :roll: Prawdę mówiąc wstawiłam już jeden Twój wpis bez pytania :oops:, ale wolałabym mieć na to Twoją zgodę.
  16. [quote name='malagos']To co, na transportowym pytamy? Warszaw-Wrocław? Czy jaka to miejscowość?[/QUOTE] Miejscowość Świdnica pod Wrocławiem (53 km chyba). Michelle04 zaofiarowała się podwieżć ją z Wrocławia do Świdnicy, ale w ściśle określonych godzinach (15.30-16). Tylko nie wiem czy nie byłoby prościej zawieżć ją bez przesiadek. Ja zapytałam [B]jubu,[/B] który wozi psy po całej Polsce za cenę benzyny. Wyszło mu 460-480 zł (pati851 chce więcej ). Lilka ma zasoby, ale jeśli znajdzie się coś tańszego to wtedy zostanie więcej dla innych psów. Ja ją odstawię do Warszawy w każdej chwili. Dobrze by było w tym tygodniu kiedy córki Pani są w domu lub w weekend kiedy Pani nie pracuje,żeby na wstepie Lilka czegoś ze stresu nie zmajstrowała. Rozmawiałąm też z Panią o czipowaniu, gdyby w Warszawie gdzieś czipowali za darmo, to bym to po drodze zrobiła. Moje dwa psy są zaczipowane w Warszawie za darmo. Ale ta akcja trwa tylko czasowo. Jutro się dowiem. Bo gdzie jeszcze można to zrobić ? [B]AtaO [/B]napiszę Ci na PW raport na temat obecnych finansów Lilki.
  17. [SIZE=4]No to szukamy transportu !!! [/SIZE]:multi::multi: Wizyta była podwójna: [B]michelle04[/B] wraz z [B]giselle4[/B] [SIZE=4][B]Bardzo, bardzo Wam kochane dziękujemy, że znalazłyście dla Lilki czas[/B].[/SIZE]:loveu:
  18. Mnie takie mysli zwykle nachodzą w Wigilię, gdy patrzę na ludzi pędzących jak w transie do domu z kolejną, niepotrzebną nikomu masą żarcia, którą zwykle po świętach, jak zgnije i spleśnieje, wyrzucają na trawniki. Pędzą bezmyślnie nie widząc co się dookoła dzieje. Podobnie jest z mieszkańcami, dorobkiewiczami, tej bogatej, prężnej gminy na literę M. [B]Powtórzę za ewu:[/B] [SIZE=3][B]Morek musisz wyzdrowieć i być szczęśliwym grubasem, na złość tym chamom.[/B][/SIZE] Jak już będziesz zdrowy, utyty i umyty i będziesz miał na szyi elegancką, skórzaną obrożę, a nie drut czy łańcuch to się przejdziemy po miejscowości M. :) Dziękujemy, [B]ewu[/B] za wpłatę :loveu: Jak tylko wpłynie, wpiszę ją do rozliczeń na górze.
  19. [quote name='asiuniab']dzięki widzę, ale nie otwieram, co by mi nie uciekło, jutro zrobię przelew;[/QUOTE] Dziękujemy :)
  20. [quote name='asiuniab']proszę o podesłanie nr konta na pw, jakiś grosz muszę wyskrobać, choćby nie wiem co![/QUOTE] Wysłane na PW :)
  21. [quote name='ewu']Frania ma dom.Została z Panem Krzyśkiem:) Pisałam do Atao na pw i dlatego tu nie ma wyjaśnień. Sorki napiszę i wyjaśnię ale też na pw....[/QUOTE] To napisz i do mnie jeśli to nie tajemnica. Frania jest taka w moim, psim typie :)
  22. Szkoda psinki :-( Pod okiem malagos, na pewno by dom znalazła.
  23. Byłam wirtualnie w hoteliku i porwałam ze sobą wpis słodkokwaśnej. Wybacz samowolę, ale tutaj wszyscy dopytują się co z Morkiem, a ja nie wiem co pisać. [B]Wpis słodkokwaśnej:[/B] " Chudzina na razie nas obserwuje i odpoczywa. Pomału nabiera zaufania. Mega dużo pije a co do jedzenia , to już je tylko przysmaki,nie wszystko." Cwaniaczek, szybko przyzwyczaja się do luksusów :)
  24. Witam i ja :) To ja założyłam wątek Morka na prośbę Mortes. Jak będziesz miała wolną chwilę to wpadnij na jego wątek :)
  25. Parę osób zgłosiło chęć pomocy finansowej, jak trzeba będzie to zrobimy bazarek, bo gmina po jednorazowej akcji, którą wykaże się w statystykach, na pewno nie będzie psa leczyła. Już lecę do hoteliku :)
×
×
  • Create New...