-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
[quote name='Ryjonek']Kartka zniknęła.... Po pracy pójdę zapytać, czy akcja się skończyła, czy po prostu myli szybki i zdjęli:???:[/QUOTE] Nie trzeba Ryjonku, dziękuję :) Dodzwoniłam się mojej kliniki na Ursynowie, robią to za darmo. Ale dowiem się jeszcze czy nie ma takiej akcji w Świdnicy. Wyczytałam, że tak ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. Zaraz tam zadzwonię.
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Przerażające ! Biedna sunia :-( Ale dzięki malagos nie odeszła całkiem anonimowo. -
[quote name='AtaO']Na wydarzeniu Lilki na fb napisałam, że znalazła DS i szukamy transportu do Świdnicy ewentualnie do Wrocławia. Pozwoliłam sobie bez pytania:oops:ukraść dwie fotki Mazowszanko. Przepraszam.[/QUOTE] Nic nie szkodzi :) Ja w międzyczasie pertraktuję z [B]jubu,[/B] który ma najbliższy wolny termin po wtorku.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobre wieści, Mortes :) Zaproś może Panią na wątek. Może przybędzie nam jeszcze jedna dogomaniaczka :) -
[quote name='ewu']Moruńku, biedaku co ty miałeś w brzuszku....:( Teraz już tylko jedzonko w nim będzie:) A jak wydobrzejesz , to pojedziemy do M....i tam zrobisz wielkiego , zdrowego kupona:laugh2_2::jumpie:.... w prezencie - ze specjalnymi życzeniami dla tych "dobrych:angryy:" ludzi.......[/QUOTE] To może pod tym posterunkiem. [quote name='AtaO'][B]Morku kochany[/B], tak jak obiecałam wczoraj, wysłałam Ci 50,00 - na karmę, leczenie - Opiekunowie Twoi będą wiedzieli najlepiej na co przeznaczyć ten grosik. Trzymaj nam się dzielnie, nie poddawaj. Będzie dobrze :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Nie sądzę, aby gmina chciałą finansować badania Morka.
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Mam jej zdjęcie w komórce, czy moze ktoś umie je wstawić na dogo? To bym mu przesłała........ Choć na watek TM bym wstawiła te biedulkę........[/QUOTE] Chociaż to dla niej można zrobić. -
Porwałam z wątku hotelikowego jeden wpis [B]słodkokwasnej [/B]( za jej zgodą ). Morek dziś czuje się dużo lepiej. Wydalił z siebie różne jedzeniowe wynalazki typu pióra, reklamówki , liście i nawet jakiś plastik .Widzę ,że się odblokował:lol: Mniej już pije i je z umiarem ale stoi na łapach bardziej stabilnie i warczy ostrzej na nowych obserwatorów:razz:
-
[quote name='malagos']To co, na transportowym pytamy? Warszaw-Wrocław? Czy jaka to miejscowość?[/QUOTE] Miejscowość Świdnica pod Wrocławiem (53 km chyba). Michelle04 zaofiarowała się podwieżć ją z Wrocławia do Świdnicy, ale w ściśle określonych godzinach (15.30-16). Tylko nie wiem czy nie byłoby prościej zawieżć ją bez przesiadek. Ja zapytałam [B]jubu,[/B] który wozi psy po całej Polsce za cenę benzyny. Wyszło mu 460-480 zł (pati851 chce więcej ). Lilka ma zasoby, ale jeśli znajdzie się coś tańszego to wtedy zostanie więcej dla innych psów. Ja ją odstawię do Warszawy w każdej chwili. Dobrze by było w tym tygodniu kiedy córki Pani są w domu lub w weekend kiedy Pani nie pracuje,żeby na wstepie Lilka czegoś ze stresu nie zmajstrowała. Rozmawiałąm też z Panią o czipowaniu, gdyby w Warszawie gdzieś czipowali za darmo, to bym to po drodze zrobiła. Moje dwa psy są zaczipowane w Warszawie za darmo. Ale ta akcja trwa tylko czasowo. Jutro się dowiem. Bo gdzie jeszcze można to zrobić ? [B]AtaO [/B]napiszę Ci na PW raport na temat obecnych finansów Lilki.
-
Mnie takie mysli zwykle nachodzą w Wigilię, gdy patrzę na ludzi pędzących jak w transie do domu z kolejną, niepotrzebną nikomu masą żarcia, którą zwykle po świętach, jak zgnije i spleśnieje, wyrzucają na trawniki. Pędzą bezmyślnie nie widząc co się dookoła dzieje. Podobnie jest z mieszkańcami, dorobkiewiczami, tej bogatej, prężnej gminy na literę M. [B]Powtórzę za ewu:[/B] [SIZE=3][B]Morek musisz wyzdrowieć i być szczęśliwym grubasem, na złość tym chamom.[/B][/SIZE] Jak już będziesz zdrowy, utyty i umyty i będziesz miał na szyi elegancką, skórzaną obrożę, a nie drut czy łańcuch to się przejdziemy po miejscowości M. :) Dziękujemy, [B]ewu[/B] za wpłatę :loveu: Jak tylko wpłynie, wpiszę ją do rozliczeń na górze.
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Szkoda psinki :-( Pod okiem malagos, na pewno by dom znalazła. -
Byłam wirtualnie w hoteliku i porwałam ze sobą wpis słodkokwaśnej. Wybacz samowolę, ale tutaj wszyscy dopytują się co z Morkiem, a ja nie wiem co pisać. [B]Wpis słodkokwaśnej:[/B] " Chudzina na razie nas obserwuje i odpoczywa. Pomału nabiera zaufania. Mega dużo pije a co do jedzenia , to już je tylko przysmaki,nie wszystko." Cwaniaczek, szybko przyzwyczaja się do luksusów :)