-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
O kurcze, coś się kluje :)
-
Ja też nie fejsbukowa. Za to bazarek szykuję :) [B]ewu[/B], z Twoich fantów na razie wykorzystam szkło, bo szykuję bazarek DLA DOMU. Zostało mi sporo remanentów z poprzednich domowych. A ciuszki poczekają na inne ciuszki. [B]I jeszcze wpis słodkokwaśnej z wątku hotelikowego porwałam:[/B] Morek zdrowy .[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/020.gif[/IMG] Jeszcze sierść odbuduje i masy nabierze ,a będzie ładny [IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/bigok.gif[/IMG]. Nie taki jak teraz ,Morek-stworek[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG] Widzę,że domaga się spacerów, dlatego na dniach będzie szczepiony.I po kwarantannie facio będzie miał więcej wolności.Morek domaga się bardzo pieszczot. Woła na głaskanie i przytulanie .Bardzo potrzebuje bliskości człowieka, zachowuje się tak jakby dopiero poznał dobry dotyk ludzkich dłoni.Biedny psiak, bo tak na prawdę wiem,że jego szansa na znalezienie swojego ukochanego domu i pani lub pana jest znikoma.[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/cry.gif[/IMG] Dziwi mnie tylko jedno...jego boks jest na trasie spacerów innych psów , które podlatują i szczekają a on je ignoruje. Zero reakcji ....wącha i nic.Tyle psów i na żadnego nawet nie zawarczał, za to na ludzi robi to ciągle.....oczywiście nie na wszystkich.
-
[quote name='AtaO']O jo joj, a Świdniczanka bardzo zła ?:razz: To nasza Lileczka tak u Ciebie narozrabiała ? (krzesło i antyczna szafa):crazyeye:[/QUOTE [B]Świdniczanka[/B] nie jest zła na szczęście [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Nie, to poprzedni pies. Ja wtedy pracowałam. Lilka u mnie nie miała okazji rozrabiać, bo nie zostawała w domu sama. Poza tym dwa psy do towarzystwa, drzwi do ogrodu non stop otwarte.
-
Ja dostałam dzisiaj rano [B]sms-a od Świdniczanki.[/B] Streszczam go: Lilka idzie dziś wieczorem do weta na czipowanie. Wczoraj została na trochę sama w domu . Świdniczanka pracuje blisko domu, więc wpadała do domu co dwie godziny. No niestety Lilka trochę narozrabiała :oops: Poradziłam, aby chować przed nią co cenniejsze rzeczy. Nie śmiałam zapytać co zjadła, ale chyba rzeczywiście kabel, bo mają problem z internetem. Musi się przyzwyczaić. Wiele psów tak ma na początku. Ja straciłam w podobny sposób krzesło, a antyczna szafa nogę.
-
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
Mazowszanka13 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Żeby nie dublować ogłoszeń, podam na jakich portalach będą bazarkowe: [INDENT][COLOR=#800080] [/COLOR][URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.doadopcji.pl"]www.doadopcji.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.naszemiasto.com"]www.naszemiasto.com[/URL] [URL="http://www.sprzedajemy.pl"]www.sprzedajemy.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.darmoweogloszenia.pl"]www.darmoweogloszenia.pl[/URL][COLOR=#800080] [URL="http://www.ogloszenia.com"]www.ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.ogloszeniamalopolskie.pl"]www.ogloszeniamalopolskie.pl[/URL][/COLOR] [/INDENT] -
Śliczna Lileczka, jakby coś odmłodniała przy dzieciach :) Tylko z sarenki coraz mniej będzie przy tym apetycie. [IMG]http://ifotos.pl/zobacz/IMG2161jp_xhpxarh.jpg/[/IMG][IMG]http://s6.ifotos.pl/img/IMG2161jp_xhpxarh.jpg[/IMG] [IMG]http://s6.ifotos.pl/img/IMG2156jp_xhpxarr.jpg[/IMG] [IMG]http://s6.ifotos.pl/img/IMG2159jp_xhpxarn.jpg[/IMG]
-
Przytyła trochę :)
-
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
Mazowszanka13 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='rents']Czwarta fotka od góry - SUPER ![/QUOTE] Podeślij tekst i zdjęcia na wątek bazarkowy. Zgłosiłam [B]ZIRĘ[/B] i napisałam, że je podeślesz. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-[/url]!!! -
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
Mazowszanka13 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest, bardzo onkowata :) Tylko wyczesać trzeba. Jakiś bazarek oferuje pakiet 20 ogłoszeń, tylko zdjęcia i tekst trzeba podesłać. Jak będziecie gotowi to opłacę i dam znać gdzie wysłać. -
Ja bym powiedziała, że jest to autostop uporządkowany. Bo już wcześniej ma się pewność, że się pojedzie o konkretnej godzinie. I wiadomo z kim, bo można zajrzeć do profilu kierowcy, porozmawiać z nim przez telefon. Dostałam dwa sms-y od [B]Świdniczanki.[/B] Wszystko w porządku, Lilka przywitała dzień o 5.30 kręcąc młynki z radości, że domownicy też wstali. Gdy młodsza córka zbliża się do jedzącej Lilki ta merda ogonkiem. Na pewno będą zdjęcia, dajmy im czas. Weekend bez pracy i szkoły to najlepsza okazja na zapoznanie się z Lilką i spędzenie z nią czasu. Mam nadzieję, że zaowocuje to jutro, gdy zostanie na trochę sama. Ja mam teraz gości, pewnie odezwę się dopiero wieczorem.
-
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Zuzia na wczasach u Magdy :)