Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Lilka pozostawiła po sobie [B]215 zł [/B]długu. Dług został przeze mnie wyzerowany, bo taką kwotę przeznaczyłam na nią z mojego bazarku herbacianego. Ponieważ wydałam na Lilkę[B] 128 zł,[/B] kwotę tę odbieram sobię i skarbniczce Lilki ([B]AtaO[/B]) wysyłam tylko [B]87 zł.[/B] Proszę o potwierdzenie na watku bazarkowym. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229828-Wokół-herbaty-kończę-rozliczanie[/url] [COLOR=#4b0082][SIZE=3]Moje wydatki na Lilkę:[/SIZE][/COLOR] [B]60 zł (2x 30[/B] [B]zł)[/B] szczepienie i doszczepienie wirusówek [B]18 zł[/B] odkleszczanie w sierpniu Sabunolem [B]50 zł [/B]za podróż autostopem do Wrocławia. Na to nie mam rachunku. Musicie wierzyć mi na słowo. Za podróż z Wrocławia do Świdnicy ok.40 zł zapłaciła Świdniczanka czyli DS. Mam nadzieję, że jest to klarowne.
  2. Mój bazarek herbaciany dawno skończony, a ja czekam nie wiadomo na co (na wpłatę z AS). Dlatego dzisiaj postanowiłam rozdysponować zarobioną kwotę. [B]215 zł[/B] dostanie Lilka, bo tyle wynosi pozostawiony przez nią dług. [B]359 zł[/B] dostaną pszczyńskie psiaki. [B]Lobario[/B], robię przelew. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229828-Wokół-herbaty-kończę-rozliczanie[/url]
  3. [quote name='malagos']A co u niego? Jakieś nowe fotki, moze?.........[/QUOTE] Mortes bedzie u niego w poniedziałek to pewnie coś cyknie. Ja regularnie zaglądam na wątek hotelikowy i wyłapuję wiadomości o Morku. Ostatnio słodkokwaśna nic o nim nie pisze, więc pewnie bez żadnych sensacji.
  4. [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG] Banerek znalazłam na pierwszej stronie Akcja Sterylizacja. Kliknęłam na banerek, wpisałam kopiuj i wkleiłam tutaj. Ale nie do końca mi się udało, bo po kliknięciu nie rozwija się. Podobny problem mam jak wstawiam banerki w podpisie.
  5. [quote name='malagos']Zamknij lepiej oczy, jak będziesz wchodziła do tego Lidla......[/QUOTE] Tak robi większość ludzi. Bardzo skuteczna metoda.
  6. Bardzo dobre wieści :) Przy okazji warto sprawdzić czy nie ma czipa/tatuażu. Wygląda rasowo, może zanim do dziada trafiła miała normalny dom ?
  7. [B]Malagos[/B], jeśli zdecydujesz się ją zabrać do siebie to mogę ją przetrzymać przez tydzień, półtora. Nie mam kojca, mam dwie małe budy, ewentualnie mogłabym przetrzymać ją w domu do czasu "pozbycia się bocianów". Jeżeli będziecie jechać we wtorek mogę z Wami załapać się. Rano mam tylko targ w Przasnyszu i pies ( oby nie !) pod Lildlem. Powoli dojrzewam do powrotu do miasta, ten wiejski internet zżera mi nerwy. Robię bazarek dla Morka i od kilku dni nie mogę wstawić zdjęć, chyba zasięg za mały.
  8. [quote name='__Lara']Prześlę adres do Klaudii, bo mam ;)[/QUOTE] [quote name='AtaO'][B]Mazowszanko[/B] Czyli adres Klaudus już masz, bo gdyby nie to ja mogę Ci przesłać:) Tak jak piszesz w Punkcie z pewnością się przyda, bo to towar deficytowy.:razz:[/QUOTE] Dziękuję, w przyszłym tygodniu prześlę :) [B]Malagos[/B], wątek zapisałam, ale doczytam póżniej jak się dobudze.
  9. Bardzo dobra wiadomość :) Trzymam kciuki. Dla Lilki wzięłam wzór umowy z internetu, one chyba wszystkie są do siebie podobne. I mam pytanie. Czy przyszła już wpłata z Akcji Sterylizacja za sterylkę ? Bo jesli tak to trzeba wstawić banerek ( Lobaria) i podziękować (ja).
  10. A ja znów pod Lidlem w Przasnyszu widziałam psa. Małego, rudego. Pocieszam się, że czekał na właściciela robiącego zakupy. Tylko że nie miał postawy psa czekającego na kogokolwiek. Leżał z dala od wejścia i spał spokojnie. Będę tam we wtorek, zobaczę. To znaczy mam nadzieję, że nie zobaczę.
  11. Witam i ja :) Doczytam jak się dobudzę.
  12. Dziękuję za informację :) Mam w takim razie smycz Klaudus. Ja jej nie potrzebuję, chętnie odeślę. W Punkcie na pewno się przyda. Tylko adres podajcie, plizzz. Ale sądząc po niezmienionym tytule Klaudus na wątku nie bywa.
  13. Na szczęście pomyliłam się. To co piszesz brzmi bardzo dobrze :) Trzymam kciuki zatem.
  14. Piękna jest i wygląda na rasową :) A zglądaliscie tam: [url]www.SOShusky.pl[/url] Pomóc niewiele pomogą, bo pewnie zapsieni na maksa, ale może ogłosić się u nich da.
  15. Zajrzałam do szczeniaczka. Jaki cudny i w moim typie :) Taki psi pies. Zawsze mi się na płacz zbiera jak widzę takie cuda. Ale moje psy by go zaraz pogoniły ! :shake: O szczeniaczkach to mogę sobie tylko pomarzyć.
  16. W jednym z pierwszych postów jest mowa, że Dina próbuje eliminować inne zwierzęta ze stada. Nie tylko suczkę, ale też [B]konie.[/B] Nie jest powiedziane, że i w nowym domu też tak będzie, ale trzeba to jakoś sprawdzić. Nie mam pomysłu jak. Inna sprawa, że dzisiejsza Dina nie jest tą samą Diną co kiedyś. Teraz jej zachowanie może być zupełnie inne, ale trzeba na to zwrócić uwagę.
  17. [quote name='asiuniab']ja mam wrażenie, że cała Polska i pół Europy to taki ciemnogród:([/QUOTE] Zwłaszcza te wschodnie pół.
  18. Ja z moimi psami stanęłam na 6.30, chce dobić do 7-ej. U mnie na psiej łączce w Warszawie są tacy co wychodzą na pierwszy spacer o 10 rano. Ale wszystko ma swoją cenę, ostatni robią ok. 12-ej w nocy. U mnie się tak nie da, bo już o 20-ej moje psy ( i Lilka jak była) kładą się spać i nie są zainteresowane żadnym spacerem. Mam pytanie. [B]Komu odesłać niebieską smycz Lilki ?[/B] Ja jej kupiłam przed wyjazdem dłuższą, żeby mogła na spacerze pobiegać.
  19. Poszedł przelew za wrzesień. Może to już ostatni ? :)
  20. Poszedł przelew za wrzesień. Pozdrawiam Konika :)
  21. [quote name='Gosiapk']Jaką karmę ta bida je? Co wykazało badanie krwi w sprawie nerek?[/QUOTE] To [B]Mortes[/B] musi wypytać się jak będzie u Morka.
  22. Dziękujemy bardzo za wiadomość o Lilce :) Chyba bardzo musi Was lubić skoro JUŻ o [B]5-ej [/B]chce Was przywitać ;) Ale chyba nie chodzi jej o siusiu tylko o towarzystwo ? Chyba trzeba ją lekcewazyć i udawać, że się śpi. Ja tak czasami robię z moimi psami.Dobiłam już do 6.30. Z tym rzucaniem się na większe psy to może ona Was chce bronić albo robi to ze strachu przed nimi. Moja suczka wzięta ze wsi tak się bała psów w mieście ( ogromna ilość, praktycznie co krok nowy pies), że warczała równo na wszystkie ze strachu. Myślę, że Lilkę można nauczyć wielu rzeczy, bo ona jest bardzo wpatrzona w człowieka. I jeszcze sprawa organizacyjna. Jeżeli Lilka zaczipowana, to odeslij mi, proszę mój adresownik wraz z ksero umowy. Adresownik DOM TYMCZASOWY jeszcze mi się przyda za rok w przyszłe wakacje.
  23. [quote name='malagos']I nic nie słychać o dożyczce? .. Do mnie nikt nie zdzwonił z tego Dobrzankowa, gdzie ją widziano, ani z okolic.[/QUOTE] Ci faceci jak z nami rozmawiali to mówili, że widzieli ją dwa tygodnie temu czyli w czasie gdy była tam Borysowe. To oznaczałoby, że albo ktoś ją złapał albo przemiesciła się w inne miejsce. Mówili też, że ludzie mają małe kurczaki i nie bardzo są zadowoleni z jej towarzystwa. Co się stało nie dowiemy się pewnie nigdy, dlatego najlepiej wyobrazić sobie, że przygarnął ją jakiś DOBRY człowiek.
×
×
  • Create New...