Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ja siedzę na wsi z trzema psami. Ale jak były jeszcze dwa króliki to było ciężko przemieszczać się, bo każde zwierzę musiało osobno siedzieć. Dlatego lubię kombi, żeby te wszystkie klatki i transportery zmieściły się.
  2. Bo niektórzy weterynarze to takie wiejskie chłopaki. A " daczę" to lepiej sprawdz czy jeszcze stoi.
  3. [quote name='michelle04']Coś tam poczytalam o suńci :) i tylko chce dodać, że jeśli jutrejsza wizyta wypadnie pomyślnie i będziecie planowaly transport to mogę zaoferować swój udzial na trasie Wroclaw-Świdnica w godz, 15:30-16:00,ale to oferta taka na wyrost- zobaczymy co się jutro wykluje :)[/QUOTE] Dziekujemy za wizytę na wątku i ofertę pomocy :) Pożyjemy, zobaczymy.
  4. [quote name='Ziutka']Trzymam kciuki z całych sił za wizytkę :)[/QUOTE] Dziękujemy :) W zanadrzu mam jeszcze rotek_
  5. Jakie społeczeństwo taka policja i taki wójt.
  6. Dzisiaj położę się do łóżka w dobrym humorze. A czy zasnę ? Nie wiadomo. [B]Prawdziwy psi Anioł bym powiedziała.[/B] Na dodatek nie przeraziłam Pani pobudką Lilki o 5.30, bo Pani wstaje o godzinę wcześniej :)
  7. Kochana [B]michele04[/B] :loveu: znalazła jutro czas, aby zrobić wizytę (około 16-ej) :multi: :multi: Pani powiadomiona, będzie czekała. Trzymajcie kciuki, aby wizyta doszła do skutku :) Co do Pani jestem spokojna jakoś.
  8. [quote name='Nikaragua']tutaj są http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=świdnica&order=desc&sort=posts&pp=50 Dziękuję :) Już tam lecę.
  9. Jak Mortes wróci wieczorem ze schroniska to może coś napisze. On jest teraz w hoteliku w Liskowie pod Kielcami u słodkokwaśnej.
  10. [quote name='malagos']A mari? to cudna kobieta, taka "nasza" , nie odezwała się/ Mazowszanko, a może zapytam panią Iwonkę, co wzięła od nas Rudą Velkę, oni mają mamę w Świdnicy, może ją poprosić o wizytę? ale czy będzie umiała ją zrobić?........[/QUOTE] mari23 odezwała się jako pierwsza, ale mieszka za daleko. Poleciła mi Ingrid44 ( mieszka za daleko) i kizimizi ( zatkana skrzynka). Co do "babci" Rudej Veli to trochę strach poprosić osobę nieobeznaną z tematem o taką wizytę. Już sama nie wiem co robić. Może modlić się, aby michelle04 znalazła jutro czas. Bo jak nie to dopiero za tydzień. Kupa czasu. A Ci państwo skąd są ?
  11. [quote name='AtaO']Byłam na wątku....serce się kroi:-([/QUOTE] Dziekuję za odwiedziny :) Teraz pies ma odwrotny problem, bo jest przekarmiany. Oby mu to nie zaszkodziło
  12. Dziękuję za podpowiedz, ale jak znależć te świdniczanki ?
  13. [quote name='Lobaria']Poszukam jeszcze na fb[/QUOTE] [B] Dziękuję Lobario :)[/B] Napisałam jeszcze do[B] rotek_ [/B]oraz ogłosiłam apel na wątku, gdzie działają [B]Ingrid44[/B] oraz [B]kizimizi.[/B] One podobno są z Wałbrzycha.
  14. Ratujcie dziewczyny ! Już od kilku dni szukam bezskutecznie kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w centrum Świdnicy. Suczka znajduje się u mnie w BDT na północnym Mazowszu. To daleka i kosztowna podróż, muszę mieć pewność, że dom jest O.K Pomóżcie, pliz :) :)
  15. Napisałam PW do[B] Patmol, Havanka, czerda, mari23 oraz jeszcze raz michele04.[/B] Ratujcie dziewczyny, bo zwątpię !
  16. [quote name='ewu']Tak:) Mieszka w Wieluniu i nazywa się Tofik:) Zresztą w hoteliku był od początku Tofikiem:)[/QUOTE] Bardzo się cieszę :) Tak długo czekał, a Wy razem z nim. [quote name='ewu'][B]Zastanawiam się czy nie wysłać historii Morka do TVN....[/B]Z jednej strony siary by się chamom narobiło, znalazło sponsorów a z drugiej boję się ,że "następnego Moruska " w innej wiosze gnoje zabiją,żeby nie było o nich głośno...:( Co sądzicie Cioteczki??????????????[/QUOTE] Myślę, że trzeba narobić im trochę wstydu. Tym co rzucali w niego kamieniami niewiele to pomoże, bo nie mają mózgów. Ale tych innych, "porządnych" może to trochę zawstydzi i zmusi do refleksji. O kamieniach nic nie ma na tym wątku, ale na forum gazety kieleckiej coś Mortes (jej siostra) na ten temat pisała. [B]ewu[/B] zaraz wyślę Ci PW z adresem.
  17. [B]Kurcze, z tą wizytą jest problem.[/B] Michelle04 nie odpisuje na PW-nie mam jej telefonu. Ladymonia 0610 ma problem z nogą, Kora78 ma chore zwierzę w domu. Zadzwoniłam dwa razy do Pauli z fejsbuka-nie odpowiada, w końcu nagrałam się. Znalazłam jeszcze parę dolnośląskich nicków: Patmol Havanka, mari23, czerda, ale ich zupełnie nie znam, bo na wątki dolnośląskie nie zaglądam. Napiszę do nich PW. Jutro minie tydzień od oferty DS dla Lilki i nic się nie dzieje.
  18. To Staś ma już dom ? Nic nie wiedziałam.
  19. [quote name='Ziutka']Malagosku, odrobimy sobie napewno.... i napewno jeszcze nie jedno piwko wypijemy :eviltong:[/QUOTE] To ja się dołączę :)
  20. [quote name='Ellig']Zagladam do Morka, jak bede mogla pomoc to napisze...Biedne psisko ale juz bezpieczne....[/QUOTE] Dziękujemy za obecność i chęć pomocy :)
  21. [quote name='AtaO']Kolejne nieszczęście.....jaki On biedny:-(. Teraz tak na szybko przejrzałam wątek, zapisuję i będę tu wracać..... Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Dziękujemy Ci za wizytę :) Podam Ci na PW numer konta Mortes.
  22. Nadal nie wiadomo kto zrobi wizytę PA. Dostałam od [B]asiuniab [/B]namiar na osobę z fejsbuka, która co prawda robi wizyty na północ od Wrocławia, ale może się zlituje i skieruje się na południe. Zaraz do niej zadzwonię ( to znaczy dam jej jeszcze trochę pospać ). Zadzwonię też do [B]michelle04[/B] jak mi [B]__Lara[/B] poda numer telefonu. Zapytałąm Panią gdzie znalazła Lilkę i proszę bardzo: [URL]http://warszawa.olx.pl/kruszynka-lilka-mala-sunia-blaga-o-domek-adopcja-iid-430146164[/URL] O szczęśliwej ręce do ogłoszeń Ziutki krążą legendy i oto kolejny dowód. [B]Ziutka, bardzo Ci dziękujemy [/B]:loveu:
  23. Zapisuję Mańka. Jak się dobudzę to poczytam na spokojnie :)
  24. Dziękujemy Wam kochane za odwiedziny Morka :loveu: Morek był głodny, a teraz dostaje dużo jedzenia, od serca. Żeby mu to nie zaszkodziło tylko.
×
×
  • Create New...