-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
[quote name='michelle04']Coś tam poczytalam o suńci :) i tylko chce dodać, że jeśli jutrejsza wizyta wypadnie pomyślnie i będziecie planowaly transport to mogę zaoferować swój udzial na trasie Wroclaw-Świdnica w godz, 15:30-16:00,ale to oferta taka na wyrost- zobaczymy co się jutro wykluje :)[/QUOTE] Dziekujemy za wizytę na wątku i ofertę pomocy :) Pożyjemy, zobaczymy.
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nikaragua']tutaj są http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=świdnica&order=desc&sort=posts&pp=50 Dziękuję :) Już tam lecę. -
[quote name='malagos']A mari? to cudna kobieta, taka "nasza" , nie odezwała się/ Mazowszanko, a może zapytam panią Iwonkę, co wzięła od nas Rudą Velkę, oni mają mamę w Świdnicy, może ją poprosić o wizytę? ale czy będzie umiała ją zrobić?........[/QUOTE] mari23 odezwała się jako pierwsza, ale mieszka za daleko. Poleciła mi Ingrid44 ( mieszka za daleko) i kizimizi ( zatkana skrzynka). Co do "babci" Rudej Veli to trochę strach poprosić osobę nieobeznaną z tematem o taką wizytę. Już sama nie wiem co robić. Może modlić się, aby michelle04 znalazła jutro czas. Bo jak nie to dopiero za tydzień. Kupa czasu. A Ci państwo skąd są ?
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za podpowiedz, ale jak znależć te świdniczanki ? -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ratujcie dziewczyny ! Już od kilku dni szukam bezskutecznie kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w centrum Świdnicy. Suczka znajduje się u mnie w BDT na północnym Mazowszu. To daleka i kosztowna podróż, muszę mieć pewność, że dom jest O.K Pomóżcie, pliz :) :) -
[quote name='ewu']Tak:) Mieszka w Wieluniu i nazywa się Tofik:) Zresztą w hoteliku był od początku Tofikiem:)[/QUOTE] Bardzo się cieszę :) Tak długo czekał, a Wy razem z nim. [quote name='ewu'][B]Zastanawiam się czy nie wysłać historii Morka do TVN....[/B]Z jednej strony siary by się chamom narobiło, znalazło sponsorów a z drugiej boję się ,że "następnego Moruska " w innej wiosze gnoje zabiją,żeby nie było o nich głośno...:( Co sądzicie Cioteczki??????????????[/QUOTE] Myślę, że trzeba narobić im trochę wstydu. Tym co rzucali w niego kamieniami niewiele to pomoże, bo nie mają mózgów. Ale tych innych, "porządnych" może to trochę zawstydzi i zmusi do refleksji. O kamieniach nic nie ma na tym wątku, ale na forum gazety kieleckiej coś Mortes (jej siostra) na ten temat pisała. [B]ewu[/B] zaraz wyślę Ci PW z adresem.
-
[B]Kurcze, z tą wizytą jest problem.[/B] Michelle04 nie odpisuje na PW-nie mam jej telefonu. Ladymonia 0610 ma problem z nogą, Kora78 ma chore zwierzę w domu. Zadzwoniłam dwa razy do Pauli z fejsbuka-nie odpowiada, w końcu nagrałam się. Znalazłam jeszcze parę dolnośląskich nicków: Patmol Havanka, mari23, czerda, ale ich zupełnie nie znam, bo na wątki dolnośląskie nie zaglądam. Napiszę do nich PW. Jutro minie tydzień od oferty DS dla Lilki i nic się nie dzieje.
-
Nadal nie wiadomo kto zrobi wizytę PA. Dostałam od [B]asiuniab [/B]namiar na osobę z fejsbuka, która co prawda robi wizyty na północ od Wrocławia, ale może się zlituje i skieruje się na południe. Zaraz do niej zadzwonię ( to znaczy dam jej jeszcze trochę pospać ). Zadzwonię też do [B]michelle04[/B] jak mi [B]__Lara[/B] poda numer telefonu. Zapytałąm Panią gdzie znalazła Lilkę i proszę bardzo: [URL]http://warszawa.olx.pl/kruszynka-lilka-mala-sunia-blaga-o-domek-adopcja-iid-430146164[/URL] O szczęśliwej ręce do ogłoszeń Ziutki krążą legendy i oto kolejny dowód. [B]Ziutka, bardzo Ci dziękujemy [/B]:loveu: