Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='RUTA93']Jestem u Morka - wydawało mi się, że jestem trochę uodporniona na psie biedy, ale ten wyjątkowo mnie rozkleił.. Dobrze, że ma ten wątek i sporo osób tu zagląda - może uda mu się pomóc. Proszę o numer konta, wyskrobię chociaż grosik jakiś.[/QUOTE] Dziękujemy :) Podałam Ci na PW numer konta Mortes. [quote name='ewu']Mortes jesteś wielka. Poryczałam się... Najgorsze przekleństwa cisną się na usta..... Znam okolice Morawicy i styl miejscowej ludności...:( Boże jak on biedny i taki pychol słodki. [B]Podaj mi numer konta , to wesprę biedaka. [/B] Umarł mi laptop:( wszystkie wątki diabli wzięli, niczego nie mogę znaleźć... Nawet Niko ... a tak bym chciała tam zajrzeć.[/QUOTE] Dziękujemy :) Zaraz podam Ci numer konta Mortes. [quote name='ewu'][B]Mam ładne zimowe sweterki i fajne szkło, chętnie wyślę na bazarek dla Morka. Mazowszanko dasz radę?[/B][/QUOTE] Dziękuję, dam radę :)
  2. [quote name='Elza22']Jestem i ja tak jak wcześniej pisałam mogę jakiś grosik podarować chłopakowi tylko numer konta poproszę.[/QUOTE] Podam Ci na PW numer konta Mortes, bo ona pewnie nie ma czasu na dogo wstepować. Dziękujemy kochane, że zajrzałyście :) :)
  3. W dobrym momencie Niko poszedł do domu, bo Mortes by nie wyrobiła psychicznie ani fizycznie.
  4. Założyłam Morkowi wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-s%C5%82aniaj%C4%85cy-si%C4%99-z-g%C5%82odu-pies-na-szosie-E7"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...s-na-szosie-E7[/URL] Zajrzyjcie do niego, proszę :smile:
  5. Przepraszam za prywatę, ale założyłam swój pierwszy w życiu wątek ( nie licząc bazarkowych), choć pies nie całkiem jest "mój". Znalazła go [B]Mortes [/B]w bogatej podkieleckiej miejscowości Morawicy, gdzie mieszkańcy postanowili rozwiązać problem bezdomności kamieniami. Na szczęście im się nie udało. [url]www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-słaniający-się-z-głodu-pies-na-szosie-E7[/url] Zajrzyjcie do niego, proszę :)
  6. [B]Nastepny wpis Mortes:[/B] [LIST] [*][INDENT] Wczoraj byłyśmy z siostrą odwiedzić Morka. Straszna z niego bieda. Chwieje się na nogach, a jak upadnie to ciężko mu wstać. Pani w hoteliku nie żałuje mu dobrego jedzonka, toteż Morek pomimo swojej strasznej chudości dostał brzuszka. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Myślę nad tym, żeby jednak założyć mu wątek, bo wydaje mi się, że ciężko będzie mu znaleźć dom, a Pani opiekunka w hotelu dostanie na Morka od gminy tylko jednorazowe pieniążki. Bardzo chciałabym, żeby Morkowi niczego nie brakowało, stąd moje myśli na temat wątku. Najbardziej się jednak boję, że braknie mi czasu na dopilnowanie tego wątku. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8084/p1150878.jpg[/IMG] Morek w hoteliku. [/INDENT] [/LIST] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/119183-Mazowszanka"] [/URL]
  7. [B][SIZE=3]ROZLICZENIA [/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=#000080][B]WPŁYWY:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]RUTA93- [COLOR=#000000]30 zł [/COLOR][/B]:loveu:[B] ewu-[COLOR=#000000] 40 zł[/COLOR] + 60 zł [/B]:loveu: [B] AtaO-[COLOR=#000000] 50 zł[/COLOR][/B] :loveu: [B]ewakrakow- 50 zł[/B] :loveu: [B]asiuniab- 15 zł[/B] :loveu: [B]Elza22- 60 zł[/B] - :loveu: ------------------------- [B][SIZE=2][COLOR=#000000]305 zł- wpłaty [/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000] [/COLOR]440 zł- bazarek Mazowszanki [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231827-DO-USUNIĘCIA-rozliczony-DLA-DOMU-do-4-X-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231827-DO-USUNIĘCIA-rozliczony-[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231827-DO-USUNIĘCIA-rozliczony-DLA-DOMU-do-4-X-21-00"]DLA-DOMU-[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231827-DO-USUNIĘCIA-rozliczony-DLA-DOMU-do-4-X-21-00"]do-4-X-21-00[/URL][B] 135 zł-bazarek Rudzi-Bianki [/B]:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIKÓW-rozliczamy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...rozliczamy-)[/URL] [SIZE=3][COLOR=#000080][B] WYDATKI:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]Mortes przekazała Pani Edycie (słodkokwaśna)[/B] na leczenie: [B][COLOR=#ff0000]100 zł [/COLOR][/B](w tym[B][COLOR=#ff0000] 80 zł[/COLOR] [/B]badania krwi ( skan faktury w postach 160-164, str 7), [COLOR=#ff0000]20 zł[/COLOR] bez faktury [COLOR=#ff0000][B]200 zł [/B][/COLOR]na badania, na razie bez faktury (Mortes pisze o tym w poście 268, str 11) ________ [COLOR=#ff0000][B]300 zł [/B][/COLOR][B]CZEKAMY NA FAKTURY[/B] [COLOR=#000080][SIZE=3][B]STAN KONTA:[/B] [/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][B]+580 zł[/B][/SIZE] (wpłynęło na konto Mortes) Ponieważ [B]słodkokwaśna[/B] wspaniałomyślnie zrzekła się pieniędzy zebranych dla Morka ( 580 zł) :smile: postanowiłam tak je podzielić: [B]200 zł[/B] dostał Rambo, zaniedbany owczarek zabrany ze świetokrzyskiej wsi. Prosimy erkę o potwierdzenie na wątku. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235112-Szukamy-dt-dla-ogolonego-Rambo-onka"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ego-Rambo-onka[/URL] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]erka, skarbniczka Rambo potwierdziła odbiór na wątku Morka post#381,str16[/COLOR][/SIZE][/B] [B]200 zł [/B]dostaną [B]białogony[/B], psy z interwencji przebywające tymczasowo w schronisku w Dyminach ( ale nadal zostaną na koncie Mortes) Pieniądze przeznaczone zostaną na wykupywanie ogłoszeń na bazarkach czym zajmuje się Mortes [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235546-BIAŁOGONY-psy-bez-przyszłości-OGŁOSZENIA-NA-CITO-[/URL]!!! [B]180 zł [/B]na razie zostawię Morkowi na wypadek płatnych ogłoszeń ( wyróżnienia) [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]Ponieważ sprytny Morek zamienił hotelik na DS i nie potrzebuje ju[SIZE=3]ż[/SIZE] ogłoszeń przelałam [SIZE=4]180 zł [/SIZE]na konto białogonów, też kieleckich bied[SIZE=3], którym Mortes wykupuje ogloszenia na bazarkach.[/SIZE] Jest to przelew wirtualny, ponieważ w obu przypadkach skarbnikiem jest Mortes[/SIZE].[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235546-BIAŁOGONY-psy-bez-przyszłości-OGŁOSZENIA-NA-CITO-[/URL]!!!
  8. [B]Nastepny wpis Mortes:[/B] Do tej pory rozbijałam sie miedzy policja i urzędem gminy . Bardzo pomogła mi Pani Prezes Swiętokrzyskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Wszędzie jeżdziła ze mna i tak naprawdę to ona sie wykłócała. Niesamowita kobieta...a jaka skuteczna ;-) Zwykły Kowalski nie załatwił by nic ...Wszędzie traktowali nas jak intruzów. Sytuacja wygląda tak : Gmina ma u siebie numer telefonu całodobowego weta z ktorym podpisała umowe. Ma też umowę z hotelikiem w Lisowie. Niestety tej informacji nie ma ani miejscowa policja ani operatorzy 112 !!!! Co prawda operator 112 powiadomil wczoraj wójta ( po moim którymśtam telefonie) że jest pies w takim tragicznym stanie ale wojt nie powiadomił ani weta ani hoteliku . Wystarczyło że operatorowi przekazałby tel weta a ja na pewno dowiozłabym tam to zwierzę!!! SKANDAL!!! W koncu udało nam się wymusic na gminie żeby zajęła sie psem . Pieska nazwałyśmy MOREK . Morek został juz przewieziony do weta z ktorym gmina podpisała umowe a potem ma trafić do hoteliku w Lisowie . Będe się jutro dowiadywac co u niego . Na razie dostał kilka kroplówek , zostały wyczyszczone rany na uszach , dostał antybiotyk. W badaniach wyszła anemia i jakies jeszcze nie zdiagnozowane klopoty z nerkami. Ponieważ Morek z głodu nauczył się jeśc własne kupki to trzeba bardzo uważać i od razu je sprżatać. Karme je bardzo chętnie , dużo pije. Na pewno niebawem go odwiedze .
  9. Zakładam ten wątek na prośbę [B]Mortes,[/B] która całe dnie spędza w schronisku w Dyminach i nie ma czasu na siedzeniem przed komputerem. [B] Oto co napisała Mortes: [/B] Dziś spotkalam w bogatej podkieleckiej miejscowości Morawica takiego psiaka , który przewracał sie , jest niesamowicie wychudzony , ruszała mu sie sierśc od pcheł i ma larwy w ranach na uszach . Pies był niesamowicie głodny i spragniony . Jest tak słaby że co chwila traci rownowage i przewraca sie . Wójt i policja nie byli zainteresowani pomoca dla niego . Zawiozłam go do szpitalika ale poniewaz nie ma miejsc to może być tam tylko 3 dni . Prosze o pomoc dla niego...[INDENT] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2570/p1150858l.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8769/p1150866k.jpg[/IMG] [/INDENT]
  10. [quote name='asiuniab']do dojrzałości, gdzie tam wspominać o starości:)[/QUOTE] Dziekuję za komplement :) Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani chętna na Lilkę. Ktoś do niej dzwonił i nie nagrał się ( to byłam ja ). Pani bała się, że to wolontariuszka nie mogła dodzwonić się. To dobry znak :) Kurczę, żeby tego nie przedłużać. Już zaczynam się denerwować. Dobrze, że melisę mam pod reką w ogródku.
  11. [quote name='malagos']Cholerka, tę "klępę" to mi word poprawił z "klempy"..........[/QUOTE] Sprawdziłam w słowniku, rzeczywiście jest klępa. Całe życie byłam przekonana, że żona łosia to klempa. Człowiek uczy się do starości.
  12. [quote name='__Lara']Jakby co to mam tel do michelle04 ;)[/QUOTE] Ja jej nie znam, trochę krepuję się ponaglać ją telefonem. Suczka sarenka lepiej brzmi niż suczka klempa. Ale rzeczywiście te jej okrągłości są bardzo sexy, szczególnie jak kręci doopeczką :)
  13. [SIZE=3]Sarenką byłam, ale utyłam.[/SIZE] Dzisiaj przyjrzałam się Lilce i stwierdziłam, że ma coraz mniej z reklamowanej w ogłoszeniach sarenki. Chyba będzie musiała na dietę odchudzającą przejść. Co do wizyt PA to czekamy, która z dziewczyn odezwie się pierwsza. Byleby Pani nie rozmyśliła się.Z drugiej strony takie czekanie to też pewnego rodzaju sprawdzian.
  14. Napisałąm PW do michelle04. Nie piszmy jeszcze do Kory78, ani do Pani. Poczekajmy na odpowiedż
  15. [quote name='Cantadorra']Biedny ten Morek, starość nie jest łaskawa :([/QUOTE] Wysłużył swoje lata i jakiś sukinsyn go wywalił. Mam nadzieję, że spotka go za to kara. Jak nie na tym to na tamtym świecie.
  16. Ja też tak pomyślałam. Znalazłam na wątku dolnośląskim [B]michelle04 [/B]z Dzierżoniowa. Ale poczekajmy na [B]AtaO[/B], która rozmawiała wcześniej z [B]Kora78[/B], aby upewnić się, że z Korą nic nie wyszło. Brzmi to jak jakiś szyfr z filmu sensacyjnego.Te ksywki. Lilka forsiasta, możemy zapłacić za benzynę :)
  17. [quote name='ULKA12']Vini niestety nadal zostaje u mnie, państwo się wycofali. Dobrze, że teraz a nie jak Vini trafiłby już do nich. A za Niko trzymam kciuki.[/QUOTE] Szkoda bardzo :-(
  18. [quote name='__Lara']A pisałyście do rotek_?[/QUOTE] Jeszcze nie. Przeglądam wątki dolnośląskie.
  19. [quote name='Ekiana']Może ja dziwna jestem, raczej miastowa niż wioskowa, ale boje się takich domów z podwórkiem. Ale może mało bywam i stąd moje obawy.[/QUOTE] Ja też miastowa, ale widzę jak niektórzy z psem na spacer wychodzą ( do najbliższej latarni i z powrotem ) to chyba jednak wolę dom z podwórkiem.
  20. [SIZE=3]Lilka, która tradycyjnie wstała dziś o 5.30 wita wszystkich z rana[/SIZE] :) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/600/1003817a.jpg[/IMG] Mamy problem z wizytą PA, bo Kora78 ma w tej chwili własne, ważne sprawy i chyba w najbliższy weekend nie będzie mogła zrobić wizyty. Macie jakieś pomysły ?
  21. [quote name='__Lara']a co tu tak nas mało???? :o :o :o[/QUOTE] To będzie o jedną więcej :)
  22. Zaraz będzie utarg z mojego bazarku, ostatnie wpłaty nadchodzą :)
  23. [B]Lobario[/B], jak będziesz miała chwilę czasu to wklej, proszę na pierwszej stronie banerek Akcji Sterylizacja mówiący o tym, że Zuzia została wysterylizowana dzieki ich pomocy finansowej. Oni skarżą się, że nikt nie pamięta o tych banerkach. [B]str.174, post# 4348 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174[/URL] [/B]Bo pieniądze przyszły jak dobrze zrozumiałam? Bo muszę potwierdzić zwrot na wątku AS.
  24. Jak w hoteliku na Mokotowie to niedaleko mnie, bo mieszkam na Ursynowie :) Mogę ją odwiedzić, ale dopiero po wakacjach, bo teraz siedzę na wsi.
×
×
  • Create New...