Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='ewu']A karczycho jakie się zrobiło:)[/QUOTE] Tylko dresu brak :)
  2. [B]Mortes[/B] odwozi dzisiaj córkę do Krakowa na studia i przy okazji odwiedzi Niko. Pewnie wieczorem zda nam relację z odwiedzin.
  3. Żegnam kochanego Tuptusia...:-( Dziekuję Wam, że przy nim byliście.
  4. No nie, ten grubas to Morek !? To jakieś czary chyba ? :)
  5. Dorzucę coś w poniedziałek jednorazowo :) Podajcie proszę numer konta.
  6. Znalazłam dwie pary szelek dla małych psów, ale moge pokazać je dopiero za tydzień, bo jutro od rana pakowanie. I jeszcze na szybko sosik słodko-kwaśny muszę zrobić. Dziś cały wieczór kroiłam warzywa, najgorsza cebula.
  7. O Boże jakie śliczności :) Pchełka podobna do mojej Luki, tylko zgrabniejsza. Nóżki dała Bozia dłuższe. Cudo ! A Misia jaka sympatyczna mordka. Pójdą wszystkie trzy jak nic, bo śliczne. Tylko trochę cierpliwości trzeba :) A jak Szelka na konkurencję ? Też myślę, że jeden watek wystarczy. Tylko tytuł udramatyzuj, że z jednej zrobiły się trzy. Mogę zgłosić do AS Misię.
  8. Witaj [B]Świdniczanko[/B] :) Dziękujemy za wieści :) To jednak sikała w domu. No dobrze, że problem już zażegnany. Czy nadal budzi Was o 5-ej ? To może jakieś zdjątka, prosimy :)
  9. Nie bój nic, pomożemy :)
  10. Ja wierzę w dobrą rękę [B]Ziutki.[/B] Powiem więcej, mam dowód na to :) Na pewno ktoś sie zaraz odezwie :) A co ze szczepieniami, [B]malagos[/B] ? Środki będą, ale z poślizgiem, jak to na bazarku. Da radę u Tomka na krechę ?
  11. [quote name='Lobaria']A dziś miałam następny tel o Nią... więc jeśli Siedlce się nie pospieszą...Nasza Bisia " ma branie " ;)[/QUOTE] Należy jej się :)
  12. [B]Poprosiłam słodkokwaśną o informacje o naszym kawalerze.[/B] [B]Cytuję:[/B] Morek ma się bardzo dobrze...ma 2 panienki w boksie , które nim rządzą. Ale mu to nie przeszkadza ,niech małe sobie porządzą. Już minął okres większej części kwarantanny po szczepieniu, to Morek chodzi już pięknie na smyczy na spacery. Trochę mu pozwoliliśmy wcześniej ,ale nie ma żadnych chorób w pobliżu a on taki biedny był dłużej na kwarantannie to mu uległam .W ogóle Morek jest grzeczny psiak.
  13. Dziękuję bardzo za odpowiedz :) Już pędzę na jego wątek, bo jego wielbicielki czekają na wiadomości :)
  14. Ziutka wezwana do tablicy nie ma wyjścia :lol:
  15. I zauważcie, że nie chowa się po kątach :) Widocznie Punkt w Pszczynie jej nie służył.
  16. Dobra passa dla suniek :) Trzymam kciuki podwójnie, bo i za Bisię:)
  17. To ile jest tych psów do wzięcia w miejscowości K., bo już się pogubiłam ?
  18. Bardzo się cieszę :lol: Jak Siedlce to gallegro i Ania-tygrysiczka będą czuwać :)
  19. A majtek nie zjadła jak byłaś w pracy ?
  20. [quote name='ewu']A Moreczkowy bazarek też będę reklamować na wątkach innych psiaków:)[/QUOTE] Nie ma sprawy :)
  21. To niech się teraz goi szybko :) ! Jakby gryzła co nie trzeba to mam jeszcze kołnierz po moim Dyziu. Wielkość porównywalna. Chociaż prawdę mówiąc nie lubię psom zakładać tego świństwa, bo mają przy tym takie smutne miny. A co powiedział lekarz na oczy i bliznę na nóżce ?
  22. Dorwałam się wreszcie do komputera i pędzę do ślicznotki za którą mi tęskno :) Tyle się na tym wątku dzieje. I jakie zdjęcia piekne, że o banerkach nie wspomnę :) Trzymam dzisiaj kciuki za Malutką, aby nie wystrachała się za bardzo. Banerek se wzięłam, ale nie wiem czy da się rozwinąć po kliknięciu, bo zawsze mam z tym kłopot :roll: Jak wrócę do Warszawy w niedzielę, to zrobię bazarek spożywczy dla Szelki. [B]Atrakcją będą miedzy innymi konfitury hand made by TZ malagos [/B]:lol: Malagos, aby Cię pognębić powiem, że jak wracałam do domu to ten wilkowaty spał na środku ronda, na kwietniku. Dali się przekonać do niego sąsiedzi ?
  23. Nie zapomniałam o Morku, ale miałam kłopot z internetem. Na szczęście w niedzielę wracam do Warszawy, gdzie będę miałą internet nawet w kiblu !!! Jak bazarek ruszy dam znać na wątku :)
×
×
  • Create New...