Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='Kar0la']Czy są już jakieś sensowne zapytania o dziewczynki?[/QUOTE] Oprócz Pani W. oczywiście ;)
  2. Świetne ! Nie to, że utyty to wyrażnie po psiemu uśmiechnięty :) Tylko żeby ze zdrowiem nie było kłopotów. No i dom na zimę by się przydał.Ogłoszenia porobione przez słodkokwasną, artykuł napisany. Tylko czekać na dobrą passę.
  3. Nie mam zadnych nowych wieści o Morku. Czekamy na zaległe zdjęcia od Mortes. Widocznie nikogo do pomocy nie znalazła.
  4. Widzę, że pies spać Ci nie daje. Ja też często przez dogo spać nie mogę, bo się zamartwiam nocami.
  5. [quote name='Poker']Mazowszanko, a Ty nie możesz wziąć suni do DT?[/QUOTE] Niestety, nie :-( Ja na DT biorę tylko latem, gdy jestem na wsi. W Warszawie, w mieszkaniu z trzema psami to trudna sprawa.
  6. [quote name='Poker']DS Lilki mógłby odesłać kontenerek,przecież przyda się jeszcze do transportu innych psów.[/QUOTE] Też tak myślę, coś skombinuję.
  7. Lilka miała własny kontenerek z płótna kupiony w Tesco, ale nie przeze mnie, więc nie wiem ile kosztował. Niestety, został w DS, który go pewnie nie używa, bo nie ma samochodu. Można spróbować też przypiąć suczkę psimi pasami do siedzenia, na jakimś kocu czy prześcieradle, aby nie pobrudziła samochodu.
  8. Ja z pomocą carpoolingu przewiozłam suczkę Lilkę z Warszawy do Wrocławia za 50 zł. We Wrocławiu Pan przekazał suczkę sunia200, która zawiozła ją do Świdnicy. Pan pochodzi z Wrocławia, pracuje w Warszawie i często jeżdzi na tej trasie. Jak chcecie podam jego namiary. Ale oczywiście są też inni.
  9. [quote name='Elza22']Vini coś nie ma szczęście taki śliczny pies i cały czas szuka domu;-([/QUOTE] Chyba na tą rasę nie ma zapotrzebowania. Na jednym z wątków podlaskich jest pies Konik. Bardzo podobny do Viniego, już kilka miesięcy siedzi w hoteliku i nic.
  10. [quote name='Rudzia-Bianca']Jak tylko kasa wpłynie z bazarku wysyłam przelew ;)[/QUOTE] Dziękujemy :)
  11. [quote name='Rudzia-Bianca']A ja poproszę nr konta , wkrótce jakieś pieniążki dla Morka z mojego bazarku będą . Jak tylko się rozliczymy :)[/QUOTE] To ja podam na PW, bo Mortes zalatana. Dziękujemy :)
  12. Katarzyna M. to nasz Ryjonek chyba :)
  13. Mortes zdjęcia robiła podczas sobotniej wizyty u Morka. Widocznie nie udało jej się nikogo przydybać do ich umieszczenia na wątku. No nic, poczekamy :)
  14. Dziękujemy za ofertę pomocy w robieniu zdjęć :) Jednak ładne zdjęcie to podstawa.
  15. Cały czas pracuję nad chłopakami. Rita powiedziala mi, że jak mnie zna, to zimą Perełka będzie juz u mnie... Oby miała rację! Pracuj, Ewo, pracuj :) Ja nad swoimi też pracowałam i mam dwa psy w domu, a latem na wsi tymczasy :)
  16. Zdjęcie przepiękne i piesio też :) Chyba mój Dyzio tak wyglądał jak był mały. Szkoda, że przy nim wtedy nie byłam. Znalazłam go jak miał ok.7 lat.
  17. Piękne zdjęcia :) Tylko życie smutne ( myślę o Perełce).
  18. Ja też witam po pracowitym weekendzie :) Tyle przetworów zwiozłam, że już mi się pudła z fantami nie zmieściły. A samochód mam duży.
  19. Boże, jakbym chciała robić takie piękne zdjecia ! Wtedy wszystkie tymczasy znalazłyby domy w mig :)
  20. Śliczny pies, tylko taki smutny. Jakby wiedział, że działkowicze niedługo wyjadą. Znam ten ból. Opuszczenie domu letniego na zimę i uparta myśl: jak te dokarmiane psy przeżyją bez nas zimę.
  21. Deklaracjami nie pomogę. Mogę natomiast zgłosić ją da Akcji Sterylizacja, bo jestem deklarowiczką. Mozliwość zwrotu 100 % za sterylkę.
  22. [quote name='Rudzia-Bianca']Mogę skserować i możemy im wysłać w prezencie ;)[/QUOTE] O tak ! Niech sobie poczytają.
  23. [quote name='Rudzia-Bianca']Mogę skserować i możemy im wysłać w prezencie ;)[/QUOTE] O tak ! Niech sobie poczytają.
  24. [quote name='asiuniab']Piękne zdjęcia, bo i piękni modele:)[/QUOTE] Ja też tak myslę :) Prosimy o więcej zdjęć.
×
×
  • Create New...