-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest mi bardzo przykro i smutno z powodu odejścia Frania :-( Zrobiłyście wszystko co było w Waszej mocy. Odszedł kochany i nie anonimowy.To dużo. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że gmina dołoży się. Przynajmniej to zrobi, będzie dla innej dogomaniackiej suczki parę setek więcej. -
Mam się wypowiedzieć w sprawie zmiany hotelu. Nie znam za bardzo jamora, ale widzę, podczytując wątki, że psy siedzą u niego miesiącami, żeby nie powiedzieć latami. Może ta zmiana pozwoli wydobyć Samiego na światło dzienne. A więc jestem za ! I podtrzymuję swoją deklarację :)
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na spacerze. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam u Frania :) Dał się podrapać pod brodą, ale na widok człowieka ( przynajmniej mnie) nie okazywał emocji. Za to na widok suczki rezydentki w przychodni wyraznie sie ożywił i bez namawiania wyszedł za nią na zewnątrz. Długo nie spacerowaliśmy, bo odniosłam wrażenie, że jest mu zimno. Jest bardzo chudziutki,chodzi powolutku, na nosku ma swieżą różową bliznę. Część szpitalna jest na piętrze, zapytałam czy go wnoszą po schodach. Ja jako osoba nadopie- kuńcza bym tak zrobiła. Ale Pani powiedziała, że sam schodzi i wchodzi. Widać, że jest stary i słaby, ale na pewno nie można powiedzieć, że jest w stanie agonalnym. Czyli najgorsze za nami :) Do części szpitalnej nie pozwolono mi wejść, przekazałam duży, miękki i puszysty szlafrok. Powiedziano mi, że on ma w klatce już jakieś kocyki. Gotowanego kurczaka ode mnie nie wzięli, prawdopodobnie ma dziś mieć zabieg. O stanie zdrowia niczego się nie dowiedziałam. Nikt nic nie wie. Ale to chyba normalne w takich dużych klinikach, szpitalach. Gdy odwiedzałam ONK-ę Dinę na SGGW tez było podobnie. A oto dowód rzeczowy, że wizyta odbyta: Wychodzimy na spacerek. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Mazowszanka13 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro pojadę z samego rana do Frania i zawiozę mu coś do moszczenia się. Po powrocie zdam Wam relację. -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
A da radę go odrobaczyć przynajmniej ? -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Mazowszanka13 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie, jutro doczytam historię biedulki :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Świetne maluszki, wyglądają na przyszłe moloski :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Każda suczka inna, wszystkie ładne :) Chociaż ja mam słabość do rasy wilk wiejski. A jeśli jest jeszcze miniaturowy, poręczny..... -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To Misia już odważna się zrobiła. Dziwię się, że nie ma odzewu. Zwykle małe suczki szybko schodzę, zwłaszcza u Ciebie ;) Nie pomogę z DT, niestety. Nawet gdybym była na wsi, bo moje cholery szczeniaków nie lubią. Szkoda, bo ja bym takiego szczeniaczka chciała pomieć. -
KLEKS - czyli kolejna ofiara złych "ludzi"...
Mazowszanka13 replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
A to esteta, poduszką przykrywa :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :) -
KLEKS - czyli kolejna ofiara złych "ludzi"...
Mazowszanka13 replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
To dobra wiadomość z DS Kleksa :) A już myślałam, że go sobie zostawiliście. Ale wiecie, że natura próżni nie lubi ? :eviltong: -
[B]Jeszcze wpis słodkokwaśnej:[/B] Wet źle widzi te jego wyniki , powiedział,że szkoda leczyć.....ale spróbujemy i zrobimy mu nowe badania za miesiąc. Gmina nie opłaca karmy i leczenia. Tylko daje jednorazową opłatę za psa ...za wszystko . Dziwię się bardzo tym wynikom, bo przecież pies wizualnie czuje się o niebo lepiej...no i jest na Royalu. Nie rozumiem. [B]I jeszcze jeden:[/B] ....dziwne to wszystko... ale najdziwniejsze ,że Morek ma tyle energii.Cały czas podskakuje z pobudzenia w boksie. Inne psy coś robią,leżą...a on ciągle na stojaka wygląda na nas i czeka....Bardzo mi go szkoda,dlatego warto walczyć aby psiak chociaż starość miał lepszą. Tylko dom dla niego to niespełnione marzenie...chyba nigdy nie zazna normalnego życia psa -przyjaciela rodziny....Nikt go nie weźmie ,starego 15letniego i do tego chorego. Oprócz karmy R dostaje gotowane .Teraz wet zalecił R renal-a .Zobaczymy....
-
[B]Wpis słodkokwasnej na wątku hotelikowym, cytuję:[/B] .......są wyniki badań Morka...niestety gorsze niż miał ,bardzo to dziwne,bo pies czuje się bardzo dobrze i widać ,że jest pełen energii. Są wyniki badań moczu Morka, ma chore nerki. [IMG]http://imageshack.us/a/img40/1701/p1010308d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/5898/p1010307wi.jpg[/IMG] Jak się dowiem co zalecił wet to napiszę.
-
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
A nie ma w pobliżu jakiegoś sensownego sąsiada, który by za karmę go przetrzymał ? Na budę, może nawet używaną, też możnaby się zrzucić. Lepsze to niż krzaki. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to się melduję :lol: -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ale ze mnie gapa! Najpierw zapytam ( właściwie: zgłoszę) w gminie o te koszty sterylizacji, przecież Miska to pies gminny! A że nie dali na żarełko, to pikuś, powinni dać na zabieg.[/QUOTE] Masz rację. I tak ich wyręczamy (my czyli dogo) w wielu sprawach. -
[quote name='eliza_sk']Koreliński chyba się w weekend do domu wybierze, zostanie tradycyjnie Krakusem.[/QUOTE] Wcale się nie dziwię, bo jest przepiękny :) I te nózki dodaja mu uroku. Powodzenia zatem ! :)