Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Nie cieszę się, nie zapeszam
  2. Z główki wydaje się podobna do Twojej/Twojego z awatarka. Taki pomarszczony pyszczek z nadmiarem skóry. Ada ma też taki podbródek.
  3. Dałam jej szarpak, a jutro poszukam piłeczek tenisowych. Ja udaję psa i czasami ją ganiam po domu.
  4. Ada chodzi po domu i płacze, bo nikt nie chce się z nią bawić. Jedyna nadzieja w kocie, który gania się z nią. I to nieczęsto, bo wiekszość czasu spędza na dworze. Ada ma proporcje naszej zmarłej w lipcu Luki: nóżki 3/4 i długi tułów. https://images92.fotosik.pl/563/81aca4679cb94ff3gen.jpg
  5. Dziękuję Nadziejko:) Nie pali się.
  6. Ja zmówiłam w zooplusie Rocco dla szczeniąt i witaminki. Na razie daję paszteciki z Rossmanna. Kupiłam też będąc u weta suchą karmę dla szczeniąt Josery, ale nie chce jej jeść. Za to wcina karmę Josery dla kociąt !
  7. Filmik ze spaceru. Mała na smyczy, bo najchętniej by uciekła, a ma służyć jako przewodnik Ady. https://www.youtube.com/watch?v=HhaZNfVbDwI
  8. Przed nami dwa wolne dni. Może jakiś amator rasy się znajdzie.
  9. https://images90.fotosik.pl/562/2e68cb501060c16agen.jpg Taka jestem długa. https://images92.fotosik.pl/563/2772551a6a61e56agen.jpg
  10. Witamy w Nowym Roku:) Były płacze wieczorem. Po przeniesieniu posłanka do naszej sypialni zapadła cisza. Długo była z siostrą, dlatego potrzebuje towarzystwa innych psów. W poście # 3 będę umieszczać informacje o Adzie. Z tego skleimy tekst do ogłoszeń. Mam nadzieję, ze mi pomożecie, bo weny brak.
  11. To jeszcze Ada na dobranoc. https://images90.fotosik.pl/562/88fc56ce3c4f2756gen.jpg
  12. U nas spacer nie wyszedł (fakt, padał deszcz). Jutro spróbuję wyjść ze wszystkimi. Ada prawie cały czas płacze, chyba tęskni za siostrą. Cichnie wtedy, kiedy ją głaszczę lub kiedy psy lub kot są w pobliżu. Niestety, psy nie spisują się jako wprowadzający do stada. Lilek jak to Lilek, jest zaciekawiony, ale na dystans. Mała po Czetce ma chyba traumę, bo boi się bliższych kontaktów. Było wąchanie, Ada merdała ogonkiem, pełzała po ziemi, wychodziła z siebie, a Mała nic .Całą nadzieja w kocie. Sylwester emerycki zakończony. Życzę Wszystkim Sympatykom Ady Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
  13. Zdjęcia mylące, nadal dzikusek. I płacze na okrągło. https://images91.fotosik.pl/562/5c391cf4499f8b63gen.jpg https://images92.fotosik.pl/563/9727e7f57a3cc131gen.jpg
  14. Chyba w ostatniej chwili je zabrałysmy, bo dzikie to i strachliwe. Chodzi po domu i obwąchuje, a wrazie co ucieka do siebie. Spacer nie wypalił, boi się smyczy i eksterioru.
  15. Ada od rana płacze, szuka towarzystwa. Zapoznanie idzie powoli. Zwierzyniec jej się boi, trzyma dystans. Lilek siedzi w progu i obserwuje z zaciekawieniem, ale na każdy ruch Ady unosi wargi i demonstruje uzębienie (bez warczenia). Z Małą było obwąchanie się i merdanie ogonkami, ale Mała wciąż nieufna. To chyba spadek po Czetce. Do tej pory nie było problemów z tymczaskami, Mała bawiła się z nimi. Kot mnie zaskoczył, bo to rozrabiaka, nie boi sie psów, nawet je zaczepia, a tu trzyma się z daleka. Były płacze, ale też szczekanie. I to całkiem głośne. Teraz na szczęście śpi.
  16. Gosiu, spróbuj jeszcze raz z tym SOS dla wyżłów. O Lunę się bili.
  17. https://images92.fotosik.pl/563/adec980fa5e8802egen.jpg
  18. Dziekuję bardzo Same macie tymczasy, a myślicie o innych.
  19. To Czetka mnie uskrzydliła Tolu:)
  20. Dobry wieczór:) Zjadła mokrą karmę z ręki i nieśmiało merda ogonkiem.
  21. Muszę dopytać malagos. Ale coś koło tego, bo jest poważna i nie rozrabia jak mały szczeniak.
  22. Ostatnio oglądałam na Netflixie serial Bodo i stąd ta Ada, bo tak mi po głowie to imię chodziło.
×
×
  • Create New...