-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Nie cieszę się, nie zapeszam
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Z główki wydaje się podobna do Twojej/Twojego z awatarka. Taki pomarszczony pyszczek z nadmiarem skóry. Ada ma też taki podbródek. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dałam jej szarpak, a jutro poszukam piłeczek tenisowych. Ja udaję psa i czasami ją ganiam po domu. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada chodzi po domu i płacze, bo nikt nie chce się z nią bawić. Jedyna nadzieja w kocie, który gania się z nią. I to nieczęsto, bo wiekszość czasu spędza na dworze. Ada ma proporcje naszej zmarłej w lipcu Luki: nóżki 3/4 i długi tułów. https://images92.fotosik.pl/563/81aca4679cb94ff3gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Nadziejko:) Nie pali się. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ja zmówiłam w zooplusie Rocco dla szczeniąt i witaminki. Na razie daję paszteciki z Rossmanna. Kupiłam też będąc u weta suchą karmę dla szczeniąt Josery, ale nie chce jej jeść. Za to wcina karmę Josery dla kociąt ! -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Filmik ze spaceru. Mała na smyczy, bo najchętniej by uciekła, a ma służyć jako przewodnik Ady. https://www.youtube.com/watch?v=HhaZNfVbDwI -
Przed nami dwa wolne dni. Może jakiś amator rasy się znajdzie.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images90.fotosik.pl/562/2e68cb501060c16agen.jpg Taka jestem długa. https://images92.fotosik.pl/563/2772551a6a61e56agen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Witamy w Nowym Roku:) Były płacze wieczorem. Po przeniesieniu posłanka do naszej sypialni zapadła cisza. Długo była z siostrą, dlatego potrzebuje towarzystwa innych psów. W poście # 3 będę umieszczać informacje o Adzie. Z tego skleimy tekst do ogłoszeń. Mam nadzieję, ze mi pomożecie, bo weny brak. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To jeszcze Ada na dobranoc. https://images90.fotosik.pl/562/88fc56ce3c4f2756gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
U nas spacer nie wyszedł (fakt, padał deszcz). Jutro spróbuję wyjść ze wszystkimi. Ada prawie cały czas płacze, chyba tęskni za siostrą. Cichnie wtedy, kiedy ją głaszczę lub kiedy psy lub kot są w pobliżu. Niestety, psy nie spisują się jako wprowadzający do stada. Lilek jak to Lilek, jest zaciekawiony, ale na dystans. Mała po Czetce ma chyba traumę, bo boi się bliższych kontaktów. Było wąchanie, Ada merdała ogonkiem, pełzała po ziemi, wychodziła z siebie, a Mała nic .Całą nadzieja w kocie. Sylwester emerycki zakończony. Życzę Wszystkim Sympatykom Ady Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia mylące, nadal dzikusek. I płacze na okrągło. https://images91.fotosik.pl/562/5c391cf4499f8b63gen.jpg https://images92.fotosik.pl/563/9727e7f57a3cc131gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Chyba w ostatniej chwili je zabrałysmy, bo dzikie to i strachliwe. Chodzi po domu i obwąchuje, a wrazie co ucieka do siebie. Spacer nie wypalił, boi się smyczy i eksterioru. -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Malagos chyba ma. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada od rana płacze, szuka towarzystwa. Zapoznanie idzie powoli. Zwierzyniec jej się boi, trzyma dystans. Lilek siedzi w progu i obserwuje z zaciekawieniem, ale na każdy ruch Ady unosi wargi i demonstruje uzębienie (bez warczenia). Z Małą było obwąchanie się i merdanie ogonkami, ale Mała wciąż nieufna. To chyba spadek po Czetce. Do tej pory nie było problemów z tymczaskami, Mała bawiła się z nimi. Kot mnie zaskoczył, bo to rozrabiaka, nie boi sie psów, nawet je zaczepia, a tu trzyma się z daleka. Były płacze, ale też szczekanie. I to całkiem głośne. Teraz na szczęście śpi. -
Gosiu, spróbuj jeszcze raz z tym SOS dla wyżłów. O Lunę się bili.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images92.fotosik.pl/563/adec980fa5e8802egen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziekuję bardzo Same macie tymczasy, a myślicie o innych. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To Czetka mnie uskrzydliła Tolu:) -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór:) Zjadła mokrą karmę z ręki i nieśmiało merda ogonkiem. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Muszę dopytać malagos. Ale coś koło tego, bo jest poważna i nie rozrabia jak mały szczeniak. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ostatnio oglądałam na Netflixie serial Bodo i stąd ta Ada, bo tak mi po głowie to imię chodziło.