Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Na moim koncie 72 zł z bazarku Nadziejki za co bardzo dziękuję:) Starczy na mokrą karmę z zooplusa i wyróżnienie ogłoszeń przed weekendem. Na razie więcej wydatków nie planuję. Czeka nas wścieklizna , ale to na koszt gminy.
  2. Zdarzyło już się wejście całkowite tylko z ogonem na zewnątrz. https://images92.fotosik.pl/569/fccea88e0798ba4fgen.jpg
  3. Dziękuję Nadziejko:) Dam znać jak wpłyną pieniążki.
  4. Dzielna Tyśka Pracowała na dogo do ostatniej chwili. Teraz czas dla Rodziny
  5. Jak nasika to nie zmieniam od razu.
  6. Zabawa Ady z Małą. https://youtu.be/xCCbSsWg6Qk
  7. Też lubisz wilki wiejskie jak ja ?
  8. Łapki krótkie, ale ich zaplataniem dorównuje długonogiej Czetce. https://images90.fotosik.pl/566/5785c3d4992230a4gen.jpg
  9. Współczuję Marcie kontaktów z babą.
  10. Tak myślę pyro, że teraz będzie lepiej. Obecność Czetki go cofnęła na moment, ale Ada przyspieszyła postępy.
  11. Na zabawach Ady z kotem zyskał Lilek. Kot zajęty Adą przestał z nudów zaczepiać Lilka. U Ady postęp. Od wczoraj robi kupy w ogrodzie. Ale jest też małą cofka: sika na podłodze zamiast na podkładach.
  12. U Lilka nowość. Wstawiłam dach do kontenera i wsypałam kocie chrupki. Są małe, a więc dłużej się je wygrzebuje. Lilek wszedł prawie cały, tylko tylne łapki zostały na zewnątrz. Jak na pierwszy raz to nieźle. I kolejna nowość. Lilek dzisiaj bawił się z suczkami w ogrodzie. Biegał z nimi. Robił to trochę niezgrabnie, bo pierwszy raz w życiu.
  13. O kurcze. Duży pies to problem. Masz zdjęcie ?
  14. Wspaniale:) To daj malagos znać kiedy i na kogo zarejestrować.
  15. Dziękuję Tyśka:) Przynosisz szczęście, więc pewnie się uda tym razem.
  16. Aż za bardzo mi się podoba:) Żebyś wiedziała. Bardzo lubię obserwować nasze zwierzęta. I pośmiać się można.
  17. Ada z Gromkiem szaleją. Mało co chałupy nie rozniosą. Nasze psy polubiły jakoś naszą sypialnię, aby nie mieć kontaktu z młodzieżą.
  18. Pani napisała, że Czetka bardzo źle zniosła Sylwestra. Nie chciała wychodzić na spacer. Wczoraj było lepiej, a tu ktoś daleko trzepał dywan i znów sprintem do domu. Do przyszłego Sylwestra daleko, ale póki pamietam zajrzę na wątek Ewy Marty. Ona tam pisała o jakimś skutecznym leku, który bardzo pomógł jej psom. Znalazłam. Lek to Afobam. My na wsi mieliśmy spokój. Tylko sąsiad strzelał, ale tylko o 12-ej. No i nie ma już z nami Luki, która najbardziej się bała.
  19. Może miała na oku też innego psa, ale odpowiedzieć mogła. Ludzie nie pisują teraz listów tylko esemesy. Bez dzień dobry, do widzenia, bez podpisu. Brak polskich znaków przemilczę.
  20. Pani zainteresowana Adą nie oddzwoniła. Z oporami napisałam esemesa, aby zadzwoniła jeśli nadal jest zainteresowana adopcją Ady. I to na tyle z mojej strony. Nie będę szukać Adzie opiekunów z łapanki.
  21. Takie zabawy. https://images92.fotosik.pl/567/ddfe7ac0069e1761gen.jpg
  22. Na moim koncie kolejna wpłata od Nadziejki-82,70 zł Wcześniej (3 stycznia) dostałam 20 zł. Serdecznie dziękuję Nadziejko:)
  23. Ja nie kasuję numerów zmarłych osób. Jakoś nie mogę. Podobnie jest ze znajomymi na fb. Wiązanka bardzo ładna. Dziękuję limonko
×
×
  • Create New...