-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek polubił zabawę. https://www.youtube.com/watch?v=b2blJhmyAlY -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przasnysz Krasnosielc to na mojej trasie. A gdzie konkretnie ? Już wiem, doczytałam na fb. -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Podobno (nie próbowałam) do wody trzeba dolać oleju wtedy nie zamarza. Będą zdjęcia ? -
Pozwólcie, że zacytuje samą siebie. Mamy grudzień i póki co słabo widzę przekazanie Lukiego do DS. Państwo dzisiaj znaleźli w lesie szczeniaka ( na szczęście piesek). Od razu ogłosili go na Olx, ale uczuliłam ich, że okres przedświąteczny to słaby czas na wydawanie szczeniaczków. Dlatego nie wiadomo jak potoczą sie sprawy. Czekamy, grudzień dopiero się zaczął.
-
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szczylki już wydoroślały i na dodatek zostały rozdzielone. Były szczylek Luki zamęcza teraz kota. -
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jaki on ładniutki:) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Mazowszanka13 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Poszło:) -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak niewiele trzeba. Szkoda, że tego "niewiele" tak często brakuje:( -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie wyprzystojniał:) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Mazowszanka13 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Mam dla Makarego 100 zł z bazarku. Tak zadecydowała jego Królowa Limonka80:) Czy konto to samo co dla Gucia ? https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/