Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zabawa z Lilkiem. Ten filmik umieściłam również na wątku Lilka. https://www.youtube.com/watch?v=b2blJhmyAlY
  2. Lilek polubił zabawę. https://www.youtube.com/watch?v=b2blJhmyAlY
  3. Przasnysz Krasnosielc to na mojej trasie. A gdzie konkretnie ? Już wiem, doczytałam na fb.
  4. U Czetków zagęszczenie. Pani szukała młodzika do towarzystwa dla Rokiego, aby odciążyć "napastowaną" Czesię, a on znalazł się sam. https://images90.fotosik.pl/635/6bc9b29c8b686407gen.jpg https://images89.fotosik.pl/636/19eed38672ed2a3bgen.jpg
  5. Podobno (nie próbowałam) do wody trzeba dolać oleju wtedy nie zamarza. Będą zdjęcia ?
  6. O.K:) TZ traktuje Lukiego jak synka zmarłej Luki, bo tak jest do niej podobny ( w awatarku). Ale z ogłoszeniem decyzji poczekajmy jeszcze do końca grudnia tak jak się umawialiśmy z ewentualnym domem.
  7. Pozwólcie, że zacytuje samą siebie. Mamy grudzień i póki co słabo widzę przekazanie Lukiego do DS. Państwo dzisiaj znaleźli w lesie szczeniaka ( na szczęście piesek). Od razu ogłosili go na Olx, ale uczuliłam ich, że okres przedświąteczny to słaby czas na wydawanie szczeniaczków. Dlatego nie wiadomo jak potoczą sie sprawy. Czekamy, grudzień dopiero się zaczął.
  8. Szczylki już wydoroślały i na dodatek zostały rozdzielone. Były szczylek Luki zamęcza teraz kota.
  9. Tyle wpłat, a dług ciągle wisi. Trzeba mieć stalowe nerwy, aby z tym żyć. Ukłon w stronę DORA1020:)
  10. O tak. W dodatku nie wiadomo kto tu rządzi. Luki i Mała boją się Lilka. Z kolei na spacerach Lilek podąża/naśladuje za pozostałymi.
  11. Luki to typowy wiejski burek. Mimo zimna większość czasu spędza na zewnątrz i nie śpieszno mu do domu. W odróżnieniu od Lilka kanapowca, który wychodzi na zewnątrz tylko raz dziennie na daleki spacer. No chyba, że coś się dzieje pod płotem to wyskoczy na chwilkę.
  12. Zamyślona Czetka. Śliczności:) https://images91.fotosik.pl/633/e4bb3f0d7989ce3agen.jpg
  13. Jak niewiele trzeba. Szkoda, że tego "niewiele" tak często brakuje:(
  14. Zdecydowanie wyprzystojniał:)
  15. Poleci jeszcze stówka z bazarku, tym razem według wskazań limonka80 Czy też przelać na konto Murki ? https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/
  16. Wpłaciłam dla Łatusia 100 zł z bazarku. Tak rozdysponowała jego Królowa limonka80. https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/
  17. Mam dla Makarego 100 zł z bazarku. Tak zadecydowała jego Królowa Limonka80:) Czy konto to samo co dla Gucia ? https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/
×
×
  • Create New...