Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. faktycznie, Asior, ze zdjec podobna do Asty (z watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34821&page=115[/URL])
  2. [B][COLOR=darkgreen]wspaniale!!![/COLOR][/B] :klacz: :cunao: :cunao: :B-fly: :B-fly::B-fly: [COLOR=red][B]fajnych macie Rodzicow![/B][/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu: :klacz: :cool2:
  3. co do Perfi - tak jest podane w watku transportowym - moze trzeba uaktualnic? ale znalazlam jeszcze takie cos: [B]Bielsko - Biala, Tychy - Kraków lub Kraków - Bielsko przez Wadowice [/B]- co tydzień - Kajeczka [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  4. [quote name='Tomasior']Psiak nadal na antybiotykach(ratuje go to przed wyjazdem do schroniska). Z łapką jak będzie?? Raczej nie będzie nigdy miał jej całkowicie sprawnej:( Nic dokładniej nie będę pisać bo nie jestem wetem.[/quote] czy mu to przeszkadza w chodzeniu? czy ta lapka jest sztywna? niektore psiaki radza sobie calkiem, calkiem.
  5. Beciu66 - jeszcze zadzwoni dobry domek! [SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Tosia czeka na serce![/B][/COLOR][/SIZE]
  6. nikt??? nic? psinka nie zna dnia ani godziny :shake: :-( :-( :shake:
  7. tyle po wsiach takich nieszczesnikow :-( :shake: moze choc tego uda sie uratowac?
  8. a w ogole to nie wiem, czemu robilyscie mu taka >antyreklame<, kiedy chlopak ma taki urok, ze... i do tego dzielny taki! strasznie mi go szkoda, wyjatkowo, bo zawsze ujmowaly mnie suczydła, ze gorzej maja, ale ten Ramzesik... ech
  9. wlasnie, racja. Dziewczyny napiszcie, czy choroba skory Ramzesa jest zarazliwa dla innych zwierzat??? zdjecia Patii cudne!!!!!
  10. o matko, trzymamy kciuki!!!! Vello, rzadko tu pisze, bo guzik moge pomoc, ale caly czas sledze losy Nitasa-wielgasa!!
  11. [quote name='Agnie Koty']chłop ma posturę jak sławojka [/quote] :lol: :crazyeye: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: doskonałe!!!!
  12. one sa chyba z (okolic) Ustronia, ale to przeciez >rzut beretem< sa na tym watku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29267&page=50
  13. z tamtych okolic jest Blondella i Dea
  14. a Ramzes (skad takie imie dla takiego malego :lol: ) to ma jakies inne foty?? bo wszedzie tylko Dosia i Dosia :cool3:
  15. no to czekamy, co wet powie.
  16. eee te kolezanki to chyba jakies france, jak, nie przymierzajac, moje z pracy; Rudi calkiem w rog przy plocie zagoniniony...
  17. przypominam cudniastego malucha!
  18. [SIZE=3][COLOR=royalblue]no tak, jak zwykle nikt Wiewiórka nie odwiedza [/COLOR][/SIZE] :shake:
  19. a swoja droga, to asta musiala miec dotad ciezkie i smutne zycie, skoro nie wie co to zabawki... Ach, Morgan to, co czytamy i widzimy na zdjeciach - bajka :p
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/34/8ee294e3c0bf262b.jpg[/IMG][/URL] Beciu66, przesliczne zdjecie!!!!
  21. świetny jest ten mały :p Amorrrrek
  22. Ulka - superaukcja!:multi: wyróżniona :p Albiemu - ładne zdjecia to podstawa :multi: świetny pomysl z chusteczka :loveu:
  23. wygląda pięknie! :loveu: jeszcze domku mu trzeba...
  24. szczera prawda Greven. Niestety :shake:
×
×
  • Create New...