Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Potter']Idealny pies do mieszkania: - mały, nie zbankrutujesz na karmę :lol: - cichutki, żadnego szczekania w domu i na klatce - nauczony czystości - nie nachalny, bawi się z Tobą tylko wtedy, kiedy Ty masz na to ochotę - ma kilka latek, które przeżył w ciągłym ciepieniu, ale wykazuje radość życia i werwę jak szczeniak - bardzo inteligentny, w ciągu kilku dni nauczył się posłuchu i podstawowych komend - nie wykazuje żadnych zapędów niszczycielskich - obryzie grzecznie tylko to, co mu dasz do zabawy Same zalety, przysporzy Ci wiele radości, a na dodatek dasz dom psiakowi, który stracił już wiarę w człowieka... Dogomaniaku! Na co czekasz????[/QUOTE] nic dodac, nic ujac.
  2. poprosze numer konta na PW. jak go dacie z takimi pieknymi zdjęciami do ogłoszeń - dobry dom jak nic!
  3. to normalnie to on ma ADHD? :crazyeye: :lol:
  4. wklejony tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53127[/URL]
  5. [SIZE="3"][B][COLOR="Red"]podnosze. Zapadl mi w sece piesio. [/COLOR][/B][/SIZE] :loveu:
  6. podnosze, zal szczeniaczka na łańcuchu :placz:
  7. no właśnie :shake: :shake: :placz: :placz: :placz:
  8. i ja się przyłączę - do góry!!!!
  9. [B][SIZE=4][COLOR=darkslateblue]eee, nikt tu nie zagląda? [/COLOR][/SIZE][/B] :shake:
  10. domowy biedaczek w schronie :-( :shake:
  11. ta bezradosc jest straszna :shake:
  12. za wczesnie się cieszyliśmy :shake:
  13. maleńka jamnisia szuka domu...
  14. program widzialam dopiero dzis, ale uwazam ze Ramzio wypadl naprawde pieknie! Zdjecia nie oddawaly tego, jaki jest fajniasty (uszy oooogromne) i calkiem malutki :loveu: :loveu: :loveu: i przytulak taki, jakie caluski cioci Kiwi dawal :lol:
  15. podnosze. Biedny Gustaw :(
  16. [SIZE=3][COLOR=navy][B]no nie, nikt nie nawet zajrzał? eeee [/B][/COLOR][/SIZE]:shake:
  17. no, no :klacz: Kiwi, twardziel z Ciebie :lilangel: :Rose:
  18. tymczasem podniose :cool3:
  19. podnosze. psiak jest sliczny, jamnikowaty, jak dla mnie :cool3: :p szybciutko ogloszenia i allegro!
  20. wspaniale!!! Dzieki, FikuMiku!!! :multi: :multi: :multi: Powodzenia, Wiewiórku!!!! :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...