-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
hop malutka, ratuj się! -
i jeszcze jest Tamiczek: [B][SIZE=1][COLOR=#008000]Tamiczek [/COLOR][COLOR=#483d8b]gg:6023943[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=1][COLOR=#483d8b]tel.kom [/COLOR][COLOR=#000080]505 664 984[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000080][SIZE=1]e-mail[B]:[/B][/SIZE][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080]tamiczek123 /kuku/buziaczek.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL][B][SIZE=1][COLOR=#000080], [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET - Stały dostęp[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DT [/B][COLOR=#000000]dla psów na okres wakacyjny(mieszkanie w bloku, czwarte piętro) [/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DTA (na kilka dni)[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]Pomoc przy stronach internetowych, banerkach itp.[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DT[/B] [COLOR=#000000]Chomik, świnka, papuzka (dysponuje dwiema klatkami[/COLOR][B])[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]Nocleg dla opiekuna z psem/bez psa: [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=1]Oczywiście[/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]U/Krawieckie: mama jest krawcową, może pomóc[/COLOR][/B] [/SIZE] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]Wolontariat w schronisku, Radom[/B][/SIZE][/COLOR]
-
Potter, takie namiary znalazlam na mapie dogo: [B][SIZE=1][COLOR=#0000ff]RADOM [/COLOR][COLOR=#008000]Ania-tygrysiczka[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000000][SIZE=1][B]kom.602-666-546[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=1][B]gg 2992912[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1][COLOR=#000000]mail [/COLOR][/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000000]tygrysiczka88[małpa]o2.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET – stały dostęp[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DTA – tylko 1 –2 doby[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]Wolontariusz w schronisku w Radomiu[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]RADOM[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]*Stokrotka*[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#006400][SIZE=1][B]gg: 4550828[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1]e-mail: [/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080]krotkaa[małpa]onet.eu[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]AUKCJE[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]OGL/PRASA[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]OGL/PLAKAT[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]XERO – czarno-białe[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]BANNERKI[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]U/TECH ABC [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]RADOM[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=#008000][B]Voess[/B] [/COLOR](Bartłomiej z Mamą Kasią)[/SIZE] [SIZE=1][B]tel. 500-261-364[/B][/SIZE] [SIZE=1][B]gg 5498448[/B][/SIZE] [B][SIZE=1]mail [/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080]bgromski[małpa]wp.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET- stały dostęp[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO[/B] [/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]BANERKI[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]RADOM[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]wlodi[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]kom. 500 041 399[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1][COLOR=#000080]mail wlodi(małpa)schronisko.radom.pl[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET -[/B] stały dostęp[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DTA -[/B] tylko małe lub uległe psy (mój onek jest bardzo dominujący[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]WIZ/dom [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]WIZ/poadopcyjna[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]AUTO - (ok. 30 km)[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO [/B][/SIZE][/COLOR] oprócz tego z Radomie są chyba jeszcze osoby o nickach Red i Dorka
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
domek dla maleńkiej Lali potrzebny na cito!!!!!!!!!1 -
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
jotpeg replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
:modla: Bea - powiem tylko tyle: jesteś :lilangel: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: -
Atosek ma nadzieję, że ktoś go jutro odwiedzi i zbada jak sytuacja
-
fantastyczne zdjęcia! :p szczęśliwa ludzko-psia rodzina! :loveu: zawsze tu wchodzę, chociaz nie piszę, bo to jest jak baśń :loveu:
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
taka malutka, grzeczna sunia musi komuś wpaśc w oko! -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
no, czas na przypomnienie, Yeti! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
basiagk, czesc Ci i chwała, ze ogloszenia wisza - moze zgłosie się ktoś bardzo dobry, albo drugie wyjście - da się innego, podobnego psa! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Morgan, to się w innych kulturach nazywa >przeznaczenie< albo >karma<... podobno od tego nie ma ucieczki :razz: a na poważnie - to zrozumiałe, że masz dylemat moralny... -
Starszy jamnik pilnie potrzebuje domu!!/Jamniczek ma już nowy domek :)
jotpeg replied to Marek50's topic in Już w nowym domu
malagos, a cioteczka Bea o nim wie??? tym bardziej, ze to Wrocław! -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
jotpeg replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Vella, a ja mam ogromne :oops: wyrzuty sumienia, co do Ciebie i Twojej Mamy; pokazałam Ci Nitkę jako malutkiego psiaczka, a tu taki SMOK ZAJĄC wyrósł! :-o -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
niby dobrze, że ktokolwiek dzwonił, ale szkoda, że same bałwany... :shake: -
Azunia w schronisku:( pan jej umarł, a pani jej nie chce;(
jotpeg replied to Hailwyn_Hailwey's topic in Już w nowym domu
Azunia, supersunia, szuka dobrego domu!!!! -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
przypominam malutką sunię, sytuacja PILNA!!!!!! -
nie wiem, czy kiedyś Murka nie zakładała mu wątku, który pewnie gdzies przepadł. był na dogo jeszcze ktos z Krzesimowa, ale niestety nie pamiętam nicku.
-
skacz Korniszku!!!
-
mimo wszystko, ciesze sie, ze uzyte przeze mnie slowo >skandal< sprowokowalo urazone tym osadem osoby do wypowiedzenia sie, co zrobily z Atoskiem. [U]Amanito[/U] - faktycznie, nie dawalabym ani psa ani kota osobie chorej. [U]maja jav [/U]- chyba najbardziej poszkodowana; wiozla psa, poswiecila sobote/wolny czas i jeszcze obrywa, fajnie, co? wspolczuje. [U]Beliowen & Myszka[/U] - Myslowice nie sa daleko od Krakowa, dlaczego nie pojechal ktos osobiscie, zeby zobaczyc psa i sprawdzic, czy sie nadaje dla mamy?? Jestem za organizowaniem transportu, ale na wieksze odleglosci, typu Sopot - Krakow, czy Mielec - Wroclaw. Ale tutaj? To godzina drogi. Pies ugryzl, z opisu wczesniej, juz na 1. stronie jest podane, ze to byla przyczyna oddania do azylu w Zorach! Pewnie robi tak ze strachu, ale skoro to miala byc szczegolna adopcja, dla osoby nie w pelni sprawnej, to moze nie nalezalo brac psa znanego tylko z internetu? Nie macie zadnych wyrzutow sumienia, co sie z nim teraz stanie?? Jesli tak bardzo boicie sie o zdrowie osoby adoptujacej, to trzeba bylo psa sprawdzic osobiscie, a nie wykazujac sie brakiem wyobrazni, zrzucac teraz wine na innych. Gratuluje niezmiennie dobrego samopoczucia.
-
Azunia w schronisku:( pan jej umarł, a pani jej nie chce;(
jotpeg replied to Hailwyn_Hailwey's topic in Już w nowym domu
no to podnosze miłą Azunię! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulus']Oczywiście wybaczam. ;) Pisałem nie w kontekście, że akurat ja tylko, że wogóle jest zrobiony. A [URL="http://upload.miau.pl/2/12155.doc"]tutaj[/URL] nowy plakat od Jagienki.[/quote] prosze, sprawdzcie, jakie namiary sa na plakacie, czy trzeba je zmienic?? basiagk zaoferowala sie, ze moglaby troche porozwieszac w Tarnowie, ale musza byc aktualne dane!!!