Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. tutaj ktos pragnie bulka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38939[/url]
  2. i jeszcze jest Tamiczek: [B][SIZE=1][COLOR=#008000]Tamiczek [/COLOR][COLOR=#483d8b]gg:6023943[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=1][COLOR=#483d8b]tel.kom [/COLOR][COLOR=#000080]505 664 984[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000080][SIZE=1]e-mail[B]:[/B][/SIZE][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080]tamiczek123 /kuku/buziaczek.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL][B][SIZE=1][COLOR=#000080], [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET - Stały dostęp[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DT [/B][COLOR=#000000]dla psów na okres wakacyjny(mieszkanie w bloku, czwarte piętro) [/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DTA (na kilka dni)[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]Pomoc przy stronach internetowych, banerkach itp.[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DT[/B] [COLOR=#000000]Chomik, świnka, papuzka (dysponuje dwiema klatkami[/COLOR][B])[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]Nocleg dla opiekuna z psem/bez psa: [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=1]Oczywiście[/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]U/Krawieckie: mama jest krawcową, może pomóc[/COLOR][/B] [/SIZE] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]Wolontariat w schronisku, Radom[/B][/SIZE][/COLOR]
  3. Potter, takie namiary znalazlam na mapie dogo: [B][SIZE=1][COLOR=#0000ff]RADOM [/COLOR][COLOR=#008000]Ania-tygrysiczka[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000000][SIZE=1][B]kom.602-666-546[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=1][B]gg 2992912[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1][COLOR=#000000]mail [/COLOR][/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000000]tygrysiczka88[małpa]o2.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET – stały dostęp[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DTA – tylko 1 –2 doby[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]Wolontariusz w schronisku w Radomiu[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]RADOM[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]*Stokrotka*[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#006400][SIZE=1][B]gg: 4550828[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1]e-mail: [/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080]krotkaa[małpa]onet.eu[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]AUKCJE[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]OGL/PRASA[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]OGL/PLAKAT[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]XERO – czarno-białe[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]BANNERKI[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]U/TECH ABC [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]RADOM[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=#008000][B]Voess[/B] [/COLOR](Bartłomiej z Mamą Kasią)[/SIZE] [SIZE=1][B]tel. 500-261-364[/B][/SIZE] [SIZE=1][B]gg 5498448[/B][/SIZE] [B][SIZE=1]mail [/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080]bgromski[małpa]wp.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET- stały dostęp[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO[/B] [/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]BANERKI[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]RADOM[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=1][B]wlodi[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][SIZE=1][B]kom. 500 041 399[/B][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=1][COLOR=#000080]mail wlodi(małpa)schronisko.radom.pl[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET -[/B] stały dostęp[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DTA -[/B] tylko małe lub uległe psy (mój onek jest bardzo dominujący[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]WIZ/dom [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]WIZ/poadopcyjna[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]AUTO - (ok. 30 km)[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO [/B][/SIZE][/COLOR] oprócz tego z Radomie są chyba jeszcze osoby o nickach Red i Dorka
  4. domek dla maleńkiej Lali potrzebny na cito!!!!!!!!!1
  5. :modla: Bea - powiem tylko tyle: jesteś :lilangel: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  6. Atosek ma nadzieję, że ktoś go jutro odwiedzi i zbada jak sytuacja
  7. fantastyczne zdjęcia! :p szczęśliwa ludzko-psia rodzina! :loveu: zawsze tu wchodzę, chociaz nie piszę, bo to jest jak baśń :loveu:
  8. taka malutka, grzeczna sunia musi komuś wpaśc w oko!
  9. no, czas na przypomnienie, Yeti!
  10. basiagk, czesc Ci i chwała, ze ogloszenia wisza - moze zgłosie się ktoś bardzo dobry, albo drugie wyjście - da się innego, podobnego psa!
  11. Morgan, to się w innych kulturach nazywa >przeznaczenie< albo >karma<... podobno od tego nie ma ucieczki :razz: a na poważnie - to zrozumiałe, że masz dylemat moralny...
  12. malagos, a cioteczka Bea o nim wie??? tym bardziej, ze to Wrocław!
  13. Vella, a ja mam ogromne :oops: wyrzuty sumienia, co do Ciebie i Twojej Mamy; pokazałam Ci Nitkę jako malutkiego psiaczka, a tu taki SMOK ZAJĄC wyrósł! :-o
  14. ale wymuszacz! drapanie w panele, szczekanie - to ci dopiero dyktatorek!!! :evil_lol: :p
  15. niby dobrze, że ktokolwiek dzwonił, ale szkoda, że same bałwany... :shake:
  16. Azunia, supersunia, szuka dobrego domu!!!!
  17. przypominam malutką sunię, sytuacja PILNA!!!!!!
  18. nie wiem, czy kiedyś Murka nie zakładała mu wątku, który pewnie gdzies przepadł. był na dogo jeszcze ktos z Krzesimowa, ale niestety nie pamiętam nicku.
  19. skacz Korniszku!!!
  20. mimo wszystko, ciesze sie, ze uzyte przeze mnie slowo >skandal< sprowokowalo urazone tym osadem osoby do wypowiedzenia sie, co zrobily z Atoskiem. [U]Amanito[/U] - faktycznie, nie dawalabym ani psa ani kota osobie chorej. [U]maja jav [/U]- chyba najbardziej poszkodowana; wiozla psa, poswiecila sobote/wolny czas i jeszcze obrywa, fajnie, co? wspolczuje. [U]Beliowen & Myszka[/U] - Myslowice nie sa daleko od Krakowa, dlaczego nie pojechal ktos osobiscie, zeby zobaczyc psa i sprawdzic, czy sie nadaje dla mamy?? Jestem za organizowaniem transportu, ale na wieksze odleglosci, typu Sopot - Krakow, czy Mielec - Wroclaw. Ale tutaj? To godzina drogi. Pies ugryzl, z opisu wczesniej, juz na 1. stronie jest podane, ze to byla przyczyna oddania do azylu w Zorach! Pewnie robi tak ze strachu, ale skoro to miala byc szczegolna adopcja, dla osoby nie w pelni sprawnej, to moze nie nalezalo brac psa znanego tylko z internetu? Nie macie zadnych wyrzutow sumienia, co sie z nim teraz stanie?? Jesli tak bardzo boicie sie o zdrowie osoby adoptujacej, to trzeba bylo psa sprawdzic osobiscie, a nie wykazujac sie brakiem wyobrazni, zrzucac teraz wine na innych. Gratuluje niezmiennie dobrego samopoczucia.
  21. [quote name='paulus']Oczywiście wybaczam. ;) Pisałem nie w kontekście, że akurat ja tylko, że wogóle jest zrobiony. A [URL="http://upload.miau.pl/2/12155.doc"]tutaj[/URL] nowy plakat od Jagienki.[/quote] prosze, sprawdzcie, jakie namiary sa na plakacie, czy trzeba je zmienic?? basiagk zaoferowala sie, ze moglaby troche porozwieszac w Tarnowie, ale musza byc aktualne dane!!!
  22. jacieeee, ale się powodzi niektórym!!!!! :p Bismarck, nareszcie spotkałeś szczęście!!! :multi:
×
×
  • Create New...