-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Jamnik chory na serce,strzelano do niego ze śrutu MA DOM! Łódź
jotpeg replied to katya's topic in Już w nowym domu
pewnie ze zrobic, zwlaszcza to zdjecie post wyzej sliczne! furore zrobi! -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
jotpeg replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
gratuluje Tosi :loveu: i Wam!!!! :cool2: :klacz: :cunao: :cunao: :cunao: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :bigcool: :bigcool::cunao: :cool2: Powodzenia! :bigcool: -
Jamnik chory na serce,strzelano do niego ze śrutu MA DOM! Łódź
jotpeg replied to katya's topic in Już w nowym domu
wstrząsające. podnoszę. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
racja, Alfa i Zuzia. Bardzo, ale to bardzo przydalyby sie foty, na ktorych byloby widac calego psa, moze kolo ludzkiej nogi, zeby wielkosc byla widoczna, albo na tle trawy, to chyba nie jest niemozliwe w warunkach azylowych? Np. wasza Mysza ma takie zdjecia. Wiem, ze to wyglada jak marudzenie, ale jak go komus pokazac, jak nie bardzo widac jaki w calosci jest? Ludzie lubia wiedziec takie rzeczy... Jaka wysokosc w kłębie, a starsze osoby zawsze pytaja o wage psa - bo czasem do weta trza zaniesc... Norek to maly psiak; takim latwiej cos znalezc. Błagam, nie ma na co czekac! :modla: :modla: :modla: -
no to jutro mały zostanie gwiazdą TV!
-
RZESZÓW! Suczka szuka domu! Kocha dzieci i lubi koty :-) / zostaje w DT
jotpeg replied to Murka's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia baaardzo, zwłaszcza te z kotami!!! -
MIX LABLADORA ZE SPALONEGO DOMU!!!!!- Pomocy!!!
jotpeg replied to Wisenna's topic in Już w nowym domu
Witaj na dogo, Wisenna! Powyzej masz mape pomocy dogo, wejdz na woj, malopolskie i napisz maile albo prywatne wiadomosci do osob stamtad, zeby zwrocic ich uwage na watek; watki b. szybko spadaja, i latwo cos przeoczyc. Moze napisz o pomoc przy ogloszeniach. Samemu ciezko. Czy psiak jest na allegro? Jesli nie, trzeba go umiescic. Tu masz adres strony adopcyjnej w Krakowie: [url]www.psie-adopcje.krakow.prv.pl[/url] takze powyzej masz linki do platnych/bezplatnych ogloszen, gdzie mozna oglaszac psy. Trzeba tez zrobic mu plakat ogloszeniowy i powywieszac w ruchliwych miejscach. Psiak mlody i sliczny, powodzenia! -
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
jotpeg replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
przepraszam za off; nie widzialyscie w Olkuszu malego Maksa??? wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34906[/URL] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1858/max2im9.jpg[/IMG] -
Maleńka Mirusia z Ostrowi Maz. przegrała z nosówką ;((((
jotpeg replied to Owieczka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak przykro, bida taka, nie miala szczescia w zyciu :-( :-( :-( -
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
jotpeg replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
jasne. Napisze. -
Zmasakrowany Papcio...MA WŁASNY DOM !!!!!! :-)))))))))))))))
jotpeg replied to Biafra's topic in Już w nowym domu
wczoraj Papcio wystepowal w TV w programie >Kundel...< wygladal SUPER! jakie efekty? czy jest dom? -
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
jotpeg replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Okropne schronisko. Ale jakies gminy umowy z tym gosciem podpisaly :???: Mogliby tacy panowie z wladz gminnych sie przejechac i zobaczyc na jaki los skazali zwierzaki...moze maja resztki jakis ludzkich odruchow. Wiem, ze Ksera i AgaP byly tam chyba z TOZem. Przerazajaca jest taka bezsilnosc :-([/quote] rzeczywistosc jest taka, ze dla urzednikow (nie tylko gminnych) liczy sie tylko to, ze jest najtaniej, rozumiecie? :angryy: bardzo duzo podkrakowskich gmin - nawet tych zgola calkiem odleglych od Olkusza -ma umowy wlasnie z Olkuszem, nic wiecej ich nie obchodzi, tanio jest i klopot z glowy!!!! a sprawy w sadzie tocza sie latami, a jak wiadomo, na koncu bedzie pewnie >mala szkodliwosc spoleczna< i umorzenie :angryy: :angryy: :angryy: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
a właściwie to ile [SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Mały-żółty[/COLOR][/SIZE] ma lat?? -
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
jotpeg replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
no i jeszcze to (zaginiony w styczniu collie z Zabierzowa): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39054[/URL] -
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
jotpeg replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
kiwi, w Liszkach niedawno sprawa byla takiej baby, co rozmnazalnie miala, zwlaszcza belgow! na belgowym forum bylo ratowanie i szukanie domow. Collie to nie belg, wiem, ale te Liszki... -
Aga - przerażona terrierka. WRÓCIŁA DO DOMU
jotpeg replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
wkleilam ten watek na >przygarne psa<, ktos poszukuje terierowatego. -
Maleńka Mirusia z Ostrowi Maz. przegrała z nosówką ;((((
jotpeg replied to Owieczka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak sie maja sprawy slicznej suni? -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
jotpeg replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
hm, trzeba wybrac najlepszy - ale jak to zrobic na odleglosc? moze przegladnac mape pomocy dogo i napisac do osob z wybranego terenu prosbe o sprawdzenie domku? Jesli dom zgodzi sie na wizyte przedadopcyjna i na sterylizacje suni, to chyba bedzie dobrze? [COLOR="DarkOliveGreen"][SIZE="4"]prosimy i pomoc i rady!!!!!![/SIZE][/COLOR] -
mam nadzieje, ze to nie ten: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46141&page=5[/url]