Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. pewnie ze zrobic, zwlaszcza to zdjecie post wyzej sliczne! furore zrobi!
  2. gratuluje Tosi :loveu: i Wam!!!! :cool2: :klacz: :cunao: :cunao: :cunao: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :bigcool: :bigcool::cunao: :cool2: Powodzenia! :bigcool:
  3. racja, Alfa i Zuzia. Bardzo, ale to bardzo przydalyby sie foty, na ktorych byloby widac calego psa, moze kolo ludzkiej nogi, zeby wielkosc byla widoczna, albo na tle trawy, to chyba nie jest niemozliwe w warunkach azylowych? Np. wasza Mysza ma takie zdjecia. Wiem, ze to wyglada jak marudzenie, ale jak go komus pokazac, jak nie bardzo widac jaki w calosci jest? Ludzie lubia wiedziec takie rzeczy... Jaka wysokosc w kłębie, a starsze osoby zawsze pytaja o wage psa - bo czasem do weta trza zaniesc... Norek to maly psiak; takim latwiej cos znalezc. Błagam, nie ma na co czekac! :modla: :modla: :modla:
  4. no to jutro mały zostanie gwiazdą TV!
  5. piękne zdjęcia baaardzo, zwłaszcza te z kotami!!!
  6. Witaj na dogo, Wisenna! Powyzej masz mape pomocy dogo, wejdz na woj, malopolskie i napisz maile albo prywatne wiadomosci do osob stamtad, zeby zwrocic ich uwage na watek; watki b. szybko spadaja, i latwo cos przeoczyc. Moze napisz o pomoc przy ogloszeniach. Samemu ciezko. Czy psiak jest na allegro? Jesli nie, trzeba go umiescic. Tu masz adres strony adopcyjnej w Krakowie: [url]www.psie-adopcje.krakow.prv.pl[/url] takze powyzej masz linki do platnych/bezplatnych ogloszen, gdzie mozna oglaszac psy. Trzeba tez zrobic mu plakat ogloszeniowy i powywieszac w ruchliwych miejscach. Psiak mlody i sliczny, powodzenia!
  7. przepraszam za off; nie widzialyscie w Olkuszu malego Maksa??? wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34906[/URL] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1858/max2im9.jpg[/IMG]
  8. tak przykro, bida taka, nie miala szczescia w zyciu :-( :-( :-(
  9. no to ulga, ze maluszek juz bezpieczny, w hotelu! teraz szybko domek dla mikropieska!
  10. wczoraj Papcio wystepowal w TV w programie >Kundel...< wygladal SUPER! jakie efekty? czy jest dom?
  11. [quote name='Ulka18']Okropne schronisko. Ale jakies gminy umowy z tym gosciem podpisaly :???: Mogliby tacy panowie z wladz gminnych sie przejechac i zobaczyc na jaki los skazali zwierzaki...moze maja resztki jakis ludzkich odruchow. Wiem, ze Ksera i AgaP byly tam chyba z TOZem. Przerazajaca jest taka bezsilnosc :-([/quote] rzeczywistosc jest taka, ze dla urzednikow (nie tylko gminnych) liczy sie tylko to, ze jest najtaniej, rozumiecie? :angryy: bardzo duzo podkrakowskich gmin - nawet tych zgola calkiem odleglych od Olkusza -ma umowy wlasnie z Olkuszem, nic wiecej ich nie obchodzi, tanio jest i klopot z glowy!!!! a sprawy w sadzie tocza sie latami, a jak wiadomo, na koncu bedzie pewnie >mala szkodliwosc spoleczna< i umorzenie :angryy: :angryy: :angryy:
  12. coś niesamowitego, jak to mądrala jest :loveu: :loveu: :loveu:
  13. a poza tym nie ma co wybrzydzac, bo tu chodzi o zycie...
  14. a właściwie to ile [SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Mały-żółty[/COLOR][/SIZE] ma lat??
  15. no i jeszcze to (zaginiony w styczniu collie z Zabierzowa): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39054[/URL]
  16. kiwi, w Liszkach niedawno sprawa byla takiej baby, co rozmnazalnie miala, zwlaszcza belgow! na belgowym forum bylo ratowanie i szukanie domow. Collie to nie belg, wiem, ale te Liszki...
  17. wkleilam ten watek na >przygarne psa<, ktos poszukuje terierowatego.
  18. hm, trzeba wybrac najlepszy - ale jak to zrobic na odleglosc? moze przegladnac mape pomocy dogo i napisac do osob z wybranego terenu prosbe o sprawdzenie domku? Jesli dom zgodzi sie na wizyte przedadopcyjna i na sterylizacje suni, to chyba bedzie dobrze? [COLOR="DarkOliveGreen"][SIZE="4"]prosimy i pomoc i rady!!!!!![/SIZE][/COLOR]
  19. mam nadzieje, ze to nie ten: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46141&page=5[/url]
×
×
  • Create New...