Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Diegula']Ale z niego słodziak :loveu::loveu: a ta fotka kogoś mi przypomina[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/P3050020.jpg[/IMG][/QUOTE] ...Cudaczka z Radomia, ktory trafil do schronu watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35420[/url]
  2. biedny Chrapciu, coraz mniejszy jakos sie robi :-(
  3. trzymaj sie Tosienko, domek gdzies jest! tylko gdzie?
  4. mały Cudaczek prosi o pomoc...
  5. szczęściara!!!! :loveu: a zdjęcia pod poscielą - cuda!!!!! :loveu: :multi: :p
  6. co z Wiewiórkiem??????
  7. [COLOR="DarkOrange"][SIZE="4"]Mały-żółty[/SIZE][/COLOR] pokaż się! jeszcze nie wszyscy widzieli twoje nowe foty!!!
  8. no tak, i znów zachwyty tylko nad Dosią :loveu: więc, dla równowagi, zachwycam się Ramzesikiem :cool3: :loveu: :loveu:
  9. Tobiś - piesek idealny, grzeczny, domowy, lubi towarzystwo... gdzie ten dom???
  10. znecac się nad taką małą psinką :angryy:
  11. Maly, do gory!!!
  12. Tosia, ładniutka i malutka, prosi o dom...
  13. podnosze, jaka fajna!!!!! b. dobre zdjecie!!!
  14. [B][SIZE="3"]Tobi, przypomnij sie! Domu trza...[/SIZE][/B] [SIZE="1"]ostatnio w ogole nie mozna bylo wejsc na dgm, ale moze cos sie wreszcie poprawilo...[/SIZE]
  15. a więc to jest Noruś! [SIZE="1"]dopiero dzis mozna wejsc na dog - wczoraj mi w ogole nie dzialalo[/SIZE] :angryy:
  16. trzymam kciuki, zeby los psiaczka sie odmienil...
  17. Ramzesik jest piekny :loveu: :loveu: :loveu:
  18. niemozliwe, zeby na taka pieknote nie mieli chetnych...
  19. [quote name='Tomasior']Jemu ta łapka nie przeszkadza , biega z nią jak szalony:) Z dnia na dzień jest lepiej:)Z dnia na dzień coraz więcej jej używa :)[/quote] dzieki za wiesci! bardzo przydalyby sie nowe, lepsze foty - skoro psiak zdrowieje! na tych, na ktorych lezy - wyglada jak duzy pies (ktorym przeciez nie jest), zostaje to przy budzie z lapka w gipsie, chyba historyczne juz, bo lapka bez gipsu...
  20. ma prześliczne, gładziusieńkie futerko; od razu widac, że często głaskane :p
×
×
  • Create New...