[quote name='Tomasior']Jemu ta łapka nie przeszkadza , biega z nią jak szalony:) Z dnia na dzień jest lepiej:)Z dnia na dzień coraz więcej jej używa :)[/quote]
dzieki za wiesci!
bardzo przydalyby sie nowe, lepsze foty - skoro psiak zdrowieje!
na tych, na ktorych lezy - wyglada jak duzy pies (ktorym przeciez nie jest), zostaje to przy budzie z lapka w gipsie, chyba historyczne juz, bo lapka bez gipsu...