Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Hund']wpowiedziała,że Kuba się chyba już bierze na tamten świat.quote] strasznego mial pecha... przeciez to od razu widac, ze poczciwina taka... :-(
  2. tylko sterylka. a Kocia piekna, mmmm :loveu: :loveu: :loveu:
  3. [quote name='Perfetia'][B][COLOR=navy][FONT=Arial]Czy byłby ktoś gotowy przechować go w weekendy (średnio co 2-3 tyg), gdyby mały nie odnalazł swojego Pana lub szybko nie znalazł nowego?[/FONT][/COLOR][/B][/quote] wiesz co, moze napisz do osob z w-wy i okolic (sa powyzej, na mapie pomocy dogo) prywatne wiadomosci albo maile w tej sprawie. i moze ktos go zna, cos widzial, moze pomoze w ogloszeniach - trzeba by zrobic i powiesic na sklepach, takze zoo, przy przychodniach, w innych ruchliwych miejscach. Watki szybko spadaja i wiele osob moze przeoczyc.
  4. Mimiś, uwielbiam opowieści o Rudim i przyjaciołach :p :p :multi: :loveu: :loveu:
  5. czas sie pokazac, jaka ładna TOSIA!
  6. z rzadka teraz pisze na dogo, ale caly czas kibicuje Waszemu podopiecznemu, wlozyliscie tyle serca i trudu w opieke nad nim! :loveu: trzymam kciuki za dobry dom!!!!! :modla: :happy1:
  7. Cytat: Napisał [B]albiemu[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3261451#post3261451"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Tosia na górę i to już! :smile:[/I] właśnie, dosc cierpienia, dosc strachu, teraz musi byc lepiej!
  8. Nitka ma chyba jedna z najpiekniejszych galerii zdjec na dogo! :loveu: i bardzo dobrze, bo lepiej zeby przyszly dom wiedzial jak najwiecej, a zdjecia bywaja zwodnicze (ratlerek-olbrzym) :cool3: :oops: zeby wreszcie sie ktos zakochal! :multi:
  9. nosek do góry! [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4186/2kk9.jpg[/IMG]
  10. idealny psiaczek, maly i grzeczny...
  11. fajny kundeluś bardzo, miał szczęście, że go uratowaliście, żeby jeszcze DOM... FikuMiku, napisz do kogos z [URL="http://ad2.eurobb.net/please/redirect/140/1/1/32/!hash=2185446203;h4r=2175457857;p4r=305423480;uwi=800;uhe=600;uce=1;param=1649/6760_5?"]mapy[/URL] pomocy dogo prosbe o allegro, aukcję wyróżnioną najlepiej (w miare możnosci), dołącz text-info o psiaku, jego watek na dogo z zaznaczeniem, ze nowe foty sa tez na koncu watku i namiary na siebie, zawsze tak robię i jeszcze nikt mi nie odmówił :cool3: . Tak jest szybciej niz czekac na ochotnika :razz:
  12. fajna ta Tosia, trzeba ja swiatu pokazac!
  13. OK, juz wszystko jasne! [SIZE=1]to >costam< to z braku czasu, ze przerzucic caly watek[/SIZE] :oops:
  14. Ciapi ma dzisiaj ogloszenie w Dzienniku Polskim. A moze?....
  15. a wlasciwie to jaki problem jest z Chrapkiem, ze dotad nie ma domu?? jamnikowate z reguly nie siedza tyyyyle w schronach...
  16. strasznie fajny ten Padus! :loveu: Nie wiem, czemu dopiero teraz tu zajrzałam... :oops:
  17. byl tu ktos??? deszczowa, moze lepiej PW napisac, do Kory najlepiej?
  18. no nieee, tak szybko spasc? :mad: w gore TOBIK! :multi:
  19. [quote name='moana']mój kochany pies tak entuzjastycznie nie reagował na kocie towarzystwo... Po tym jak na powitanie wylizał jej radośnie cały pyszczek Kizia się nieco spięła... [/quote] pewnie Kizia się nieco brzydzi :evil_lol:
  20. napiszcie do modow, zeby przeniesc watek na PwP. Biedna sunia, ukarana za swa madrosc i wiernosc schroniskiem :shake:
×
×
  • Create New...