fajny kundeluś bardzo, miał szczęście, że go uratowaliście, żeby jeszcze DOM...
FikuMiku, napisz do kogos z [URL="http://ad2.eurobb.net/please/redirect/140/1/1/32/!hash=2185446203;h4r=2175457857;p4r=305423480;uwi=800;uhe=600;uce=1;param=1649/6760_5?"]mapy[/URL] pomocy dogo prosbe o allegro, aukcję wyróżnioną najlepiej (w miare możnosci), dołącz text-info o psiaku, jego watek na dogo z zaznaczeniem, ze nowe foty sa tez na koncu watku i namiary na siebie, zawsze tak robię i jeszcze nikt mi nie odmówił :cool3: . Tak jest szybciej niz czekac na ochotnika :razz: