co do Perfi - tak jest podane w watku transportowym - moze trzeba uaktualnic? ale znalazlam jeszcze takie cos:
[B]Bielsko - Biala, Tychy - Kraków lub Kraków - Bielsko przez Wadowice
[/B]- co tydzień - Kajeczka [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[quote name='Tomasior']Psiak nadal na antybiotykach(ratuje go to przed wyjazdem do schroniska).
Z łapką jak będzie??
Raczej nie będzie nigdy miał jej całkowicie sprawnej:(
Nic dokładniej nie będę pisać bo nie jestem wetem.[/quote]
czy mu to przeszkadza w chodzeniu? czy ta lapka jest sztywna?
niektore psiaki radza sobie calkiem, calkiem.
a w ogole to nie wiem, czemu robilyscie mu taka >antyreklame<, kiedy chlopak ma taki urok, ze... i do tego dzielny taki! strasznie mi go szkoda, wyjatkowo, bo zawsze ujmowaly mnie suczydła, ze gorzej maja, ale ten Ramzesik... ech
a swoja droga, to asta musiala miec dotad ciezkie i smutne zycie, skoro nie wie co to zabawki...
Ach, Morgan to, co czytamy i widzimy na zdjeciach - bajka :p