-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
**TOBI** piesek, który zyje po raz drugi... MA JUZ DOM :)
jotpeg replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
podnosze uparcie sprawe [SIZE="4"][COLOR="DarkOliveGreen"]Tobika[/COLOR][/SIZE], do ktorego nikt, niestety, nie zaglada... :mad: :shake: a takie nowe fajne zdjecia... :multi: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek leci! :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/343/d3b7d5cdc4d17cac.jpg[/IMG][/URL] -
propozycja dla Niuni: post 151 , Niunia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=57007&page=16[/url] Niunia: Filigranowa, śliczna sunia pilnie poszukuje domu. Takiego, gdzie psy się kocha, zabiera na spacery i dalekie wyprawy, karmi, głaszcze, tuli. Jest samą radością życia, będzie więc Was cieszyc swą obecnością, ufnie przytulając się po Waszym powrocie do domu. Gwarancja relaksu i odpoczynku po stresującej pracy to właśnie Niunia. Łagodna, przyjazna, spokojna sunia. Własny dom - to jej marzenie. Jest mała i lekka, nie zabierze wiele miejsca w domu, za to w sercu... [SIZE="1"]PS znikam z netu na tydzien, wiec jak wroce - odpisze na wszelke PW.[/SIZE]
-
propozycja textu na allegro dla Kudłaczka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=57007&page=15[/url] Dlaczego los jet taki niesprawiedliwy? Czemu jedni mają ciepły dom, kochających ludzi, dotyk przyjaznych dłoni, pełną miskę na zawołanie, a inni moga tylko o tym marzyc? Tak jest w świecie ludzi. Tak jest i w świecie zwierząt. Kudłaczek jest małym, przymilnym pieskiem, pilnie szukającym domu. Ufny, przyjazny, niekonfliktowy. Jest dorosły, ale małych rozmiarów, dlatego życie w schronisku, gdzie przebywa od kilku miesięcy, jest dla niego ciągłą i niebezpieczną walką o przetwanie. O przeżycie jeszcze jednego dnia. O to, by los się odmienił. Jeśli możesz - pomóż!
-
polecam Ostrowo, malenka miejscowosc miedzy Jastrzebia Gora a Karwia. szeroka plaza, lasy do spacerow i taniej niz w wymienionych sasiednich.
-
Norek pozdrawia kolege z azylu i z dzialki!!! :multi: :multi: :multi: Nie wiedzialam, ze >Bambaryla< to Teddy :evil_lol: Fajny dom mu znalazlyscie :p Norek lubi owczarki, wiec na pewno pamieta Tedzia!!! :loveu:
-
Norek pozdrawia Azule!!! :loveu: :multi: :loveu: (nie wiedzialam, ze ona tez byla lokatorka zorskiego azylu, tylko troche wczesniej)
-
**TOBI** piesek, który zyje po raz drugi... MA JUZ DOM :)
jotpeg replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']no tak ... jak fotek nie było to sie dopominały.... a teraz są to ciiiicho ...[/QUOTE] no wlasnie, a zdjecia :loveu: warte zagladniecia na ten watek! -
nastepny uroczy Pan Jamnik...
-
Mały, rozryczany brzydalek... (w schronisku sochaczewskim)
jotpeg replied to Marka's topic in Już w nowym domu
bardzo fajny ten >brzydalek< :loveu: -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
zuziolku jestes szczegolna i dom musi byc wyjatkowy... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
a tu przyklad tolerancji kocio-psiej :multi: : twarze wyrazaja zaciekawienie (a co bedziesz robic??) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/390/ce88dad401949be1.jpg[/IMG][/URL] zmeczony upalem Norek spi: dostal od babci kolderki, ktore swietnie sie nadaja do ulubionego legowiska :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/390/9f369ef4e7f65e25.jpg[/IMG][/URL] Amanito, Norek z przyjemnoscia podda sie glaskanku! Przytulanie - to jest cos, co uwielbia i ceni sobie nawet wyzej niz spacer :p dziekujemy! :loveu: -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Zuziolinku, tak wiele osob Ci kibicuje... -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
jotpeg replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
faktycznie przesmutny bidulek... ale ladny i nie wyglada na 8-latka, dobre foty mu zrobic i pooglaszac! -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Zuziolku, dzis nowy dzien, moze zadzwoni telefon? moze mail... nie tracimy nadziei! -
Mały, rozryczany brzydalek... (w schronisku sochaczewskim)
jotpeg replied to Marka's topic in Już w nowym domu
swietny jest. psi pies :loveu: :loveu: :loveu: :p :p :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
przeczytalam na dogo, ze dzieki kolejnej akcji transportowej Xeni (Wellington) nastepna bida moze sie cieszyc wlasnym domem!!! :p to ona przywiozla do nas Norka :) zawiozla go lekarza, a potem szukala, kiedy nam uciekl. Niesamowita osoba z ogromnym sercem!!! :loveu: :loveu: Norek ma sie dobrze, uwielbia bieganie, to sportowiec jest (tylko po kontuzji). Ze smyczy spuszczamy go tylko w bezpiecznym miejscu, z dala od ulic i samochodow, no i bez psow w poblizu! Norek nie jest agresorem, ale dominowac sie lubi... Jak zobaczy psa, przestaje sie sluchac, tylko do niego pedzi. Trzeba bedzie nad tym popracowac :cool3: Z Kotem coraz lepiej, zamieszcze zdjecia na dogo :multi: W sobote na spacerku po polach Noras chyba nadwerezyl sobie niepelnosprawna lapke, bo w niedziele bylo duzo gorzej, utykal bardzo, ale w poniedzialek juz bylo dobrze. On na niej staje, ale lapka >odplywa< na zewnatrz; staw jest chyba luzny. Kiedy biega, skacze, radzi sobie swietnie, gorzej - kiedy chodzi powoli. Wszystkie starsze panie sie nad nim lituja, musimy udzielac wywiadu >a co a jak< az dziw, ze go zadna starsza pani nie wziela z azylu. Smiesza/irytuja mnie troche komplementy >pani to ma dobre serce< przeciez to Norek daje nam wiecej niz my jemu i to zadna laska z mojej strony, ze go wzielam! Ej, ludzie... Siersc mu sie bardzo poprawila, w ogole juz sie nie sypie. A szczekacz z niego! Na polu wydziera sie na wszystkie psy! Za to w domu - cicha myszka >przytulia lepczyca< (to nazwa rosliny, ale do Norka pasuje)! W przyszlym tygodniu chyba wyrwe sie z Krakowa i pojade ze zwierzyncem do Z., bylismy tam w majowe wolne dni, dom na wsi i swoboda (kontrolowana, jesli chodzi o zwierzyniec). W II polowie czerwca bedziemy mieli urlop; jedziemy z Norkiem nad morze, bo lekarz zalecil mu masaz wodny, a poza tym nie wyobrazamy sobie rozstania z nim ;) Kot Micius w tym czasie bedzie u mojej mamy, gdzie bardzo lubi jezdzic; duze mieszkanie, okna na rozne strony, wlasny balkon, no i przede wszystkim - mama caly czas w domu :cool3: :lol: Norek zracjonalizowal moj czas i rozklad dnia :-o musze teraz lepiej planowac i... mniej czasu mi przecieka przez palce, odkad jest pies :p -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
czasem warto poczekac! byle nie za dlugo... DOMKU!!!!!!!! -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
Yeti, co u ciebie?? bez zmian na lepsze? -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hop-hop po domek!!!!