Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. na pewno ktos jest z Bydgoszczy; znalazlam: Estera, Limonka, Martikb, wobie trzeba do nich napisac moze ktos zechcialby pomoc?
  2. napisalam do moda o przeniesienie tematu. ech :shake:
  3. biedna Aza wylądowała w schronisku! : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38146
  4. co sie dzieje z Rudim? czy ktokolwiek kontroluje sytuacje???
  5. o rety, ludzie! AZA W SCHRONISKU!!!!!!!
  6. taka fajna sunia!!!! i ciagle bez domu :-(
  7. co za pech!!!!!!!! :-( :shake:
  8. A nie przychodzi Wam do glowy, ze te klopoty z kontaktach wolontariat - pracownicy schroniska wynikaja z: * braku wrazliwosci niektorych ludzi - to dla nich jest tylko praca * pospolitej zawisci (wolontariusze tam nie musza pracowac, wiec pewnie za dobrze im sie powodzi, maja za duzo czasu i pieniedzy, fanaberie dla psow wymyslaja) - to takie polskie jest * leczenia kompleksow (a co, porzadzic wolontariatem mozna, zwlaszcza jesli sie jest na dole drabiny spolecznej) pisze tu o czynnikach psychologicznych, i nie mam zamiary pisac >nie przejmujcie sie< bo wiem, jak to boli. Proponuje porozmawiac od czasu do czasu z kierownikiem i robic swoje - mimo wszystko. Dla zwierzakow.
  9. To tylko kundelek. Nieduży, nierasowy psiak. Ale: ma supercharakter: łagodny do ludzi, przyjazny do innych zwierząt, spokojny i miły, nieduży rozmiarem, nieśmiały, mądry! Wpada w oko: ma dropiate, śliczne łapki w czarne kropki! Został wyrzucony przez jakiegoś człowieka bez serca, błąkął się przerażony i zagubiony. Rozpaczliwie szukamy mu domu - nie mogliśmy zostawic Bidulka na ulicy! Jest dorosłym, spokojnym, kilkuletnim małym psiakiem. Daj mu szansę - nowy dom będzie miał z niego prawdziwą pociechę! Troszke zmodyfikowalam text, zdjecia - sa, szykujcie allegro i ogloszenia!
  10. no coz, nic nowego :shake: a Tobis jest takim wspanialym, grzecznym psem!!
  11. trzymam kciuki za dobry dom dla tej wspanialej psinki!!! a temu F. bym cos powiedziala do sluchu, jak juz bedzie po wszystkim :angryy:
  12. i jeszcze, bo bedzie przerwa w korespondencji; Norek jedzie na wakacje; najpierw nad morze na 2 tygodnie, potem na wies, na nasze ukochane letnisko - na tydzien. Czyli widzimy sie po 9 lipca! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/85/e2b8e5e4ae14e157.jpg[/IMG][/URL]
  13. a tu pocztowka z Norkiem z pozdrowieniami dla tych, ktorzy tu zagladaja :multi: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/370/10e5628a6983a122.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Alfa i Zuzia']Nie rozumiem dlaczego ludzie wolą kupować szczeniaki zamiast zabierać takich Norków ze schronisk. [/QUOTE] ja tez tego nigdy nie rozumialam... z Norka mamy tyle pociechy :p udaje sie (raz lepiej, raz gorzej) opanowac szczekanie na schodach - Norek ekscytuje sie, ze wychodzi na spacer i oznajmia to calemu swiatu... Najlepiej z nim wychodzic nie zaraz po przyjsciu do domu, tylko troche pozniej, zeby ochlonal :cool3: troche sie obawia duzych psow, wiec nadrabia obszczekiwaniem :evil_lol: poza tym zaczal czekac na nas, jak widzi duzego psa - w grupie razniej :evil_lol:
  15. [quote name='Toska']: a jakie oryginalne kocie łóżeczko[/QUOTE] koty uwielbiaja wszelkie tekturowe pudełka :evil_lol: do zabawy i do spania! dziekujemy za pozdrowienia :p
  16. halo, halo, Tobik tez chcialby czasem, bardzo rzadko, przypomniec o sobie... :shake: :shake: :-( :-( :-( :shake: :shake: :shake:
  17. każdy ma to, co lubi :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/76/ad167d3059aae6f1.jpg[/IMG][/URL]
  18. jak się czuje Fraktusik????
  19. kurcze, kurcze, nic i nic, a tu wakacje sie zblizaja, kiepski czas! :shake:
  20. pewnie, co ma sie nie udac :cool3: pilny dom dla BIDULKA!!!
  21. ogromnie mi jej szkoda - zebyscie widzialy, jak ładnie z nimi chodzi, cały czas przy dziecięcym wózku :-(
×
×
  • Create New...