-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
ogromnie mi przykro, ze Sissi... czy to samochod? -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
jak to?????? wspaniale!!!!!!!!!!! -
ludzie, spojrzcie w oczy Iksikowi!!!!!!!!!!!!
-
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
jakie koty-pieknoty!!! mmmmmm... Sissi z urody jak moj Micius, a Rysio wyglada na madrala co sie zowie! :loveu: :loveu: :loveu: zeby sie tylko znalazla cala i zdrowa! -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
jotpeg replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ogloszenia mozna tez porozwieszac w poblizu przychodni zdrowia (dla ludzi). Osoby w starszym wieku z reguly czytaja takie ogloszenia. Dzieki za przypomnienie fot Bidulka. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
a owszem :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/42/29f9d7be41808048.jpg[/IMG][/URL] -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
podnosze, Yeti jest pieknym psem, tylko szczescia troche brak... i domu! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Toska']czyżbyście byli na pustyni ? Błędowskiej ?[/QUOTE] Tak jest!!! Brawo, Toska!!! :multi: :multi: :multi: Norek ogladal Pustynie Bledowska! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/42/af6ca1646ca9361a.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Ha, letniskowalismy sie :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/41/709b78033465f9f6.jpg[/IMG][/URL] przez tydzien (i to bez netu), teraz wszyscy przezywamy przykry nieco powrot do obowiazkow... A teraz foty z weekendowego wypadu :p Piaskowy pies na piasku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/42/24977052796f3266.jpg[/IMG][/URL] Kto zgadnie, gdzie bylismy??? :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/42/99b8226aedaa9907.jpg[/IMG][/URL] podpowiedz - niedaleko Krakowa, a troche piasku (jeszcze) jest; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/42/ec9932b2605c9c76.jpg[/IMG][/URL] goraco bylo okropnie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/42/2dc8490bdccdec12.jpg[/IMG][/URL] wiec Norek chetnie korzystal z cienia i zieleni; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/41/725cc7660c6170c5.jpg[/IMG][/URL] -
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
moge sie dolozyc do tymczasu, ale tylko 50 PLn miesiecznie :oops: -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
no, Yeti, w gore, czas sie przypomniec! faktycznie, drastyczne przypadki przyciagaja uwage... -
Hej Bajon, witaj, my bylismy tuz obok - w Ostrowie, ktore tez bardzo polecam!! :loveu: piekne, szerokie plaze, tlum tylko przy glownym wyjsciu, jak widac, pies byl z nami wszedzie; [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39906&page=27[/url] Palatina, wpisz w google Karwienskie Blota, albo Ostrowo, moze wyszuka jakis camping, na pewno cos jest. Ale w przeciwienstwie np. do Krynicy Morskiej, nie jest tam (w Ostrowie) drogo. Cudna plaza, laki, lasy, przestrzen!!! A za psa nic nie placilismy.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Tosko, milo bardzo bylo Cie poznac! :loveu: :p :multi: Przepraszam, ale bylam (jak zwykle rano) malo przytomna, a i troche zaskoczona, ze Norek jest gwiazda, rozpoznawana na ulicy :lol: musze zadbac troche o siebie, zeby go nie kompromitowac :evil_lol: Kiedy wracalismy z tego spaceru, tuz pod domem, Norek posprzeczal sie z Yorkusiem - nie przepadaja za soba, ale spotkali sie, obwachali, i w zasadzie rozeszli, ale Norek jeszcze powarkiwal, i Yorczek nie wytrzymal i skubnal Norka w d... Norek wtedy dawaj! rzucil sie na adwersarza!!! Yorczek (charakter zawziety) byl luzem, a Norek na smyczy, wiec mial gorzej, do tego ja sie nie spisalam jako pancia :oops: :shake: nie wiedzialam jak ich rozdzielic, a moglam chociaz tymi gazetami rzucic, ktore chwile wczesniej kupilam w kiosku (wtedy zauwazyla nas Toska). Pancia Yorka ich rozdzielila, nic sie zadnemu nie stalo. Pierwszy raz byla taka sytuacja. Kto wie, jak rozdzielac gryzace sie psy? -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
to z tego watku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6384877#post6384877[/url] -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Morgan, widzialas tego psiaczka? jakby powinowaty Asty (te oczka, spojrzenie) [quote name='paulus']Zdjęcia Pegaza [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6043/tnhpim3658ep1.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/3374/tnhpim3659jm9.jpg[/IMG][/QUOTE] -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
jotpeg replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gdzie sa nowe, ladne zdjecia??? w czym trudnosc? allegro bez tego niewiele da; dobre foty to podstawa!!! -
[quote name='iwop']oj, ciociu yono ale to prawda... Misiątko jest taka niepozorna, zwyczajna suczka :shake:[/QUOTE] przeciez takie sa najlepsze!! nie kazdy jest od razu miss swiata, a Misiatko ma pewnie dobry charakter i madre oczka :loveu:
-
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
jotpeg replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
:cool1: Zusia czeka na chocby cien szansy :-( -
Kraków-znaleziona maleńka sunia-już w nowym domku !
jotpeg replied to Toska's topic in Już w nowym domu
ma szczescie ta mala - jest bezpieczna! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']Ogromnie dziekujemy wszystkim za kibicowanie Norkowi w nowym domu :p Takie cieple slowa uskrzydlaja :multi: :loveu: :multi: Pocztowka z pozdrowieniami od naszego Norka kochanego :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/31/142c4aa8ad9ba356.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a i jeszcze co do wakacji, zeby nie bylo za slodko; Ledwo zajechalismy nad morze, okazalo sie ze Norek ma kleszcza :angryy: (przed wyjazden zostal zabezpieczony fiprexem), i to gdzie? :angryy: Na brzuszku tuz kolo jajek!!! :mad: A my bez wprawy w wyciaganiu, ja mam zawsze pazury jak najkrocej przyciete, a do tego kleszcz bardzo maly byl. Bylismy nawet w aptece, ale tam mieli tylko jakis przerazajacy przyrzad, podobny do duzej strzykawy. W koncu udalo sie - sposobem, odwrocilismy Norka uwage (bo juz sie zaniepokoil, co my tam majstrujemy stale, w takim miejscu, choc, jak zawsze cierpliwy byl bardzo i ulegly) i kleszcz poniosl smierc! :angryy: Kilka dni pozniej odkrylam wstretnego giganta-kleszcza uwieszonego do szyi Norka (ma tam bardzo geste futro), no ale z tym poszlo blyskawicznie :mad: Moze jakis biolog - obecny na dogo - wytlumaczy mi, po co istnieje cos takiego jak kleszcze i komary (zawsze mnie pogryza)?! :angryy: Norek, na szczescie zdrowiutenki :p ale od tej pory ogladamy go i siebie z kazdej strony :cool1: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Ogromnie dziekujemy wszystkim za kibicowanie Norkowi w nowym domu :p Takie cieple slowa uskrzydlaja :multi: :loveu: :multi: Pocztowka z pozdrowieniami od naszego Norka kochanego :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/31/142c4aa8ad9ba356.jpg[/IMG][/URL]