Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. to są oczy azjatyckie; Ramzio jest moze mały, ale wytrzymały; :cool3: :p
  2. trzymam za [SIZE=4][COLOR=red]Ramzia[/COLOR][/SIZE]. Baaardzo mnie ujął za serce :loveu: :p
  3. Bardzo kibicuję Norkowi! Może ktoś się dołączy? :cool3:
  4. Norasek potrzebuje wsparcia... Prosze, zerknijcie na bazarek. :mdleje:
  5. Baruś, oprócz raju u AisyK, nie zaznał dobrego od człowieka. Dlatego zamknieta przestrzeń mieszkania go przeraża - przecież nie ma dokąd uciec! Jak na razie, tylko u AisyK poczuł sie bezpiecznie, a w zabawach z Julką był szczęśliwy! Niech go dobrze pilnują na spacerach, żeby nie myknął. Nie ma natychmiastowej recepty - potrzeba czasu, żeby się przekonał, że będzie mu dobrze. Aisa - nie martw się, trzeba czasu. Ale rozumiem, ze masz jakby kaca; znalazłaś mu dom, a czujesz się, jakbys go porzuciła... Bardzo Cię podziwiam :klacz: :lilangel: :glaszcze: ; trudno byc DT...
  6. Karlosie, trzymamy, zeby było to bezbolesne dla ciebie :-( :-( :-(
  7. Noreczku, Twoje zdjęcia są oglądane... :cool3: a może? [SIZE=1] - nic jeszcze nie wiem.[/SIZE]
  8. :happy1: no to trzymamy kciuki!!!
  9. [quote name='Roxana']Wysłałam PW do Tamasior w tej sprawie- zobaczymy...[/QUOTE] no to czekamy na jakąkolwiek reakcję :cool3:
  10. wiecie co, tutaj na tym watku Marlena sprzedaje niedużą budę, tylko, ze ona pod Tarnobrzegiem mieszka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50487[/url]
  11. [quote name='mag.da']Psi ideał czeka![/QUOTE] nic dodac, nic ujac!
  12. [quote name='Dabrowka']Czy założyciel wątku w ogóle tu zagląda?... Naprawdę przydałoby się zmienić temat wątku...[/QUOTE] można prosic... :roll:
  13. Pati, ja tez pamiętam... a do sterylki na pewno nie tylko ja się dołożę :p
  14. [SIZE="4"][COLOR="Olive"]Norasku, pięknie wyglądasz na aktualnych zdjęciach[/COLOR][/SIZE] :p ale wsparcie potrzebne! prosimy :modla:
  15. nie zaszkodzi się przypomniec. a co.
  16. ale fajne - i śmieszne - to zdjecie z ludzkimi nogami pt. Stoimy. Ale nuda! :evil_lol: :multi: :p
  17. [COLOR="Red"][SIZE="4"]Po raz trzeci w schronisku!!!!![/SIZE][/COLOR] to mega-okrucieństwo jest!!!! :angryy: :angryy: :angryy:
  18. przeciez nie prosisz dla siebie, tylko dla BEZDOMNEGO psa!!! [SIZE="4"][COLOR="Orange"]ZBIERAMY NA STERYLKE!!![/COLOR][/SIZE]
  19. to jest psiak idealny, przytulasty, nieniszczący... :p
  20. Ramzio, oryginalny uszatek, o niespożytych silłach witalnych, mały przytulak - ciągle szuka domu!
  21. o matko, jakie maleństwo; na rączki dla starszej pani wprost wymarzone...
  22. czyli, sądząc z tytułu, zbieramy na sterylkę?
  23. podnosze, moze ktos wypatrzy znajomego psa...?
×
×
  • Create New...