-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
biedak, taka mial fajna bude, co robic? a moze przeszlybyscie po okolicy, zeby wyzebrac - doslownie - dom dla niego? ze jest stad, nie trzeba mu luksusow, budke i ogrodek, on jest kawalkiem tego miejsca... zadzwoncie do slaskich gazet, na pewno maja tam dyzury reporterow - na ogol gazety regionalne podaja kiedy; (w wyznaczonych godzinach mozna dzwonic i podrzucac temat), to swietny temat na artykul - buduje sie (kolejny) supermarket i burzy stare domy, wyrzucajac starego psa, ktory byl tam od zawsze... recze, ze po takim tekscie w gazecie ktos zadzwoni!
-
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
taki fajny ten Puszek, nie dosc ze przystojniak, to jeszcze zadzior... :p -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
podnosze maluszka, pilnie pomocy!!!! -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia, napiszcie maila albo PW do kilku wybranych osob, z prosba o pomoc w oglaszaniu, o allegro itp. Ja zawsze tak robie, i zawsze jest pomoc. Watki spadaja szybko :shake: Maluch uroczy :p , ogloszen mu trza, nie tylko w okolicach Lublina! Ale samemu, w pojedynke - cieżko... Ludkowie, pomóżmy maluchowi :mdleje: -
Kromeczka za TM, odeszla w domu pełnym miłości
jotpeg replied to ronja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jaka bidusia-malusia! domku........! :cry: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Puszku, dawno u ciebie nie bylam... taki sliczny piesek i jeszcze nikomu nie wpadl w oko?... jak to? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='moana'] Ale tu cos nowych zimowych zdjec z Noraskiem jakby brak...[/QUOTE] no, brak, bo musze tu zdradzic, ze ja nienawidze zimy!!! nic mi sie nie chce, blocko wstretne wszedzie, fotoaparatu nie nosze, bo zimno w rece i w ogole - zagrzebalabym sie w sterte suchych lisci i przespala do wiosny :evil_lol: Noras ma sie dobrze, jest z nami ponad 7 miesiecy (kiedy to zlecialo?), jest ukochanym i przemadrym psem :loveu: Rano i wieczorem wychodzi na spacer ubrany w baleron; tak nazwalam ubranko z Karuska, w ktorym paraduje, bo taki jakis pogrubiony i sznurowka przewiazany w talii (Norek nie spaceruje, tylko truchta/galopuje, wiec ubranko mu spadalo i wisialo na szyi niczym szalik :evil_lol: ). Na szczescie ubranko mu nie przeszkadza w niczym, nawet jakby zadowolony byl... troche... :cool3: -
[quote name='Toska'] Jakiś dziwny dzień dzisiaj :razz: -kocurry śpią i śpią a ja oczom nie wierzę :crazyeye:, że taki spokój w domu :evil_lol: -może ta pogoda tak na nich działa? Właśnie wylazł z koszyka Fredzio :loveu:, zrobił siooosiooo , popatrzył na mnie długo i wnikliwie i...... wpakował się z powrotem do spania -szok :crazyeye:[/QUOTE] pogoda - ciemno, zimno... brrr... ale jeszcze wieczor przed nami, energia musi znalezc ujscie :diabloti:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Wszyscy, ktorzy znaja Norka (chocby z i-netu), prosze, niech tu zajrza i choc podniosa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95061[/url] czy to mozliwe, zeby Noras mial blizniaka/krewnego nad morzem???? -
widzisz, Iwop! Brawo, Iwop!! wierzylam w Misiatko!!! Brawo, Origami! Misiatko nigdy nie miala domu...
-
Iwop, wiecej nadziei! Wreszcie telefon zadzwoni!!!