Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. zobaczymy, co dziewczyny powiedza. dobrze, ze sie odezwalas, umieram z nerw :shake:
  2. biedak, taka mial fajna bude, co robic? a moze przeszlybyscie po okolicy, zeby wyzebrac - doslownie - dom dla niego? ze jest stad, nie trzeba mu luksusow, budke i ogrodek, on jest kawalkiem tego miejsca... zadzwoncie do slaskich gazet, na pewno maja tam dyzury reporterow - na ogol gazety regionalne podaja kiedy; (w wyznaczonych godzinach mozna dzwonic i podrzucac temat), to swietny temat na artykul - buduje sie (kolejny) supermarket i burzy stare domy, wyrzucajac starego psa, ktory byl tam od zawsze... recze, ze po takim tekscie w gazecie ktos zadzwoni!
  3. taki fajny ten Puszek, nie dosc ze przystojniak, to jeszcze zadzior... :p
  4. podnosze maluszka, pilnie pomocy!!!!
  5. alez on ma piekny usmiech!!! chyba jeden z najpiekniejszych na dgm... :loveu:
  6. [quote name='Alfa i Zuzia']kolejny pies dzieki Lordowi znalazł dom[/QUOTE] fajnie, tyle dobrego, ze najwyzszy czas na wlasny dom!
  7. Rodzice Maciusia, napiszcie maila albo PW do kilku wybranych osob, z prosba o pomoc w oglaszaniu, o allegro itp. Ja zawsze tak robie, i zawsze jest pomoc. Watki spadaja szybko :shake: Maluch uroczy :p , ogloszen mu trza, nie tylko w okolicach Lublina! Ale samemu, w pojedynke - cieżko... Ludkowie, pomóżmy maluchowi :mdleje:
  8. na pewno jest rozsadny :p do innych psow, a rzuca sie, bo go wnerwiaja :cool3: Nasz Noras tez w schronie lubial sobie poszczekac, a teraz - miodzio :p
  9. jaka bidusia-malusia! domku........! :cry:
  10. dobry wieczor, kociambry! jeszcze jestescie u Toski? czas na zycie na wlasny rachunek!!
  11. Puszku, dawno u ciebie nie bylam... taki sliczny piesek i jeszcze nikomu nie wpadl w oko?... jak to?
  12. [quote name='moana'] Ale tu cos nowych zimowych zdjec z Noraskiem jakby brak...[/QUOTE] no, brak, bo musze tu zdradzic, ze ja nienawidze zimy!!! nic mi sie nie chce, blocko wstretne wszedzie, fotoaparatu nie nosze, bo zimno w rece i w ogole - zagrzebalabym sie w sterte suchych lisci i przespala do wiosny :evil_lol: Noras ma sie dobrze, jest z nami ponad 7 miesiecy (kiedy to zlecialo?), jest ukochanym i przemadrym psem :loveu: Rano i wieczorem wychodzi na spacer ubrany w baleron; tak nazwalam ubranko z Karuska, w ktorym paraduje, bo taki jakis pogrubiony i sznurowka przewiazany w talii (Norek nie spaceruje, tylko truchta/galopuje, wiec ubranko mu spadalo i wisialo na szyi niczym szalik :evil_lol: ). Na szczescie ubranko mu nie przeszkadza w niczym, nawet jakby zadowolony byl... troche... :cool3:
  13. [quote name='Toska'] Jakiś dziwny dzień dzisiaj :razz: -kocurry śpią i śpią a ja oczom nie wierzę :crazyeye:, że taki spokój w domu :evil_lol: -może ta pogoda tak na nich działa? Właśnie wylazł z koszyka Fredzio :loveu:, zrobił siooosiooo , popatrzył na mnie długo i wnikliwie i...... wpakował się z powrotem do spania -szok :crazyeye:[/QUOTE] pogoda - ciemno, zimno... brrr... ale jeszcze wieczor przed nami, energia musi znalezc ujscie :diabloti:
  14. cos wspanialego!! i te sliczne dereszowate lapki i ogonek :loveu::loveu::p
  15. Wszyscy, ktorzy znaja Norka (chocby z i-netu), prosze, niech tu zajrza i choc podniosa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95061[/url] czy to mozliwe, zeby Noras mial blizniaka/krewnego nad morzem????
  16. dobrze, ze za niedlugo mikolaj i swieta i swieza dostawa maskotek-pozytywek :lol:
  17. pedze do was, bo udalo mi sie wejsc na dgm :cool3: co u was? sklad bez zmian??
  18. Lord sam-samiutki. Zima. Zimno. Pusto i głucho.
  19. KOJOTKU, nareszcie dgm dziala, wiec pedze do ciebie...
  20. widzisz, Iwop! Brawo, Iwop!! wierzylam w Misiatko!!! Brawo, Origami! Misiatko nigdy nie miala domu...
  21. jeszcze raz do ciebie wracam - slodkie sa takie psiaki!!!
  22. chociaz cos sie dzieje, jakies zainteresowanie... oby cos z tego wyniklo!...
  23. Iwop, wiecej nadziei! Wreszcie telefon zadzwoni!!!
  24. [quote name='Toska'] mordują moje kwiatki [/QUOTE] ależ Tosko! Koty kochają kwiatki!! :evil_lol: szkoda, że ludzie widzą to inaczej :diabloti: ps dogo u mnie prawie nie chodzi :shake:
×
×
  • Create New...