-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwop, gratuluje serdecznie!!! Cudne wiesci i foty wspaniale! :multi::multi: Lola - powodzenia w nowym domu! :loveu: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia'] [URL]http://www.joemonster.org/filmy/5565/Mrrau[/URL] [/QUOTE] filmik doskonaly!!!!!!!! :lol::lol::lol: wszystkie koty to dranie (i za to je kochamy) :p :loveu: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
a wiec pokazujemy sie!!!!!!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
zdjecie naszego nowego lokatora - moze byc?? mieszka z nami od 2 miesiecy, za oknem. O pozywienie dba sam (jest miesozerny), spi na kolczastym kwiatku za oknem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/30/66e1cd27fae1441b.jpg[/IMG][/URL] -
mysle, ze Wasz ma taki sam wspanialy charakter jak Noras, ktory jest bardzo rozsadnym psem. Noras tez na zdjeciach wyglada na wiekszego niz jest (wazy ok. 10 kg), bo ma grube karczycho i duza glowe - jakby od innego psiaka. I to jasne podbrzusze, i oczka obramione ciemna kreska, stojace uszy, ciemny pycholek, jasne koncowki lapek przy paluszkach - no bardzo podobni! na pewno tez jest taki nastawiony na czlowieka pies-przyjaciel-przylepek :loveu::loveu::loveu:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Tak jest!!! Park Lotników Polskich koło AWF, to jest akurat w tej mniejszej części parku (po lewej stronie jadąc do Huty) - w pobliżu muzeum lotnictwa i pomnika lotników. Toska - bravo, bravissimo!!! :klacz::klacz::klacz: -
a co to za samochodzik? to ulubiona zabawka Misiatka??
-
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
hop, hooop, jest tu kto?? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='moana']Wszyscy tu kochamy psy, ale jedni z nas fafluniaste bardziej, albo Onki albo rude... My z Jotpeg chyba do wielbicielek rudaszkow nalezymy...[/QUOTE] tak jest, choc Moana chyba najbardziej kocha rudziki, a ja mam odchyl na punkcie takich bardziej żółtych :cool3::multi: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']całusy w czarny nochal :loveu:[/QUOTE] Noras najbardziej na swiecie ubostwia sie przytulac! czarny nochal wciska w czlowieka, wciska ryjek jak dzik! :lol: - jagienko, czulosci nigdy za wiele :lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia']widziałam z tramwaju że jest taki duży w N.Hucie[/QUOTE] cieplo, cieplo... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
zdrowie, odpukac, nieźle! :p nie dopchalismy sie do dr. D. (bo najpierw byl na urlopie, potem - oblozony pacjentami), a potem wyjezdzalismy do Z., ale bylismy u naszego lekarza po tabletki na robale, Micius dostal Drontal, a Noras - Cestal plus. Norek potem troche rzygal, ale chyba mu pomoglo, bo sie unormowalo - chyba to były robale - france! Obserwujemy. Micius natomiast po tej tabletce szalał - jak na dopingu! a tu spacer po parku - kto zgadnie, jakim? Krakusy i nie tylko, do dzieła! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/786968068cb47482.jpg[/IMG][/URL] -
hmmm, moze jednak ktos mialby ochote wirtualnie (choc) odwiedzic malego psiaka, ktory za duzo juz przeszedl???
-
jej niemy krzyk wciąż mnie prześladuje ... niech ucichnie!!! MA DOM!!
jotpeg replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
ona jest przesliczna... rety, taka mala, kochana psinka, mlodziutka, DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!