Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. no, pokazujemy sie! to taki FAJNY PIES!!! :loveu::p:loveu::p
  2. Iwop, gratuluje serdecznie!!! Cudne wiesci i foty wspaniale! :multi::multi: Lola - powodzenia w nowym domu! :loveu:
  3. najwyzszy czas przelamac zla passe!... ciociu Alfo, zdrowiej!
  4. jestesmy, jestesmy i stale tu zagladamy! w razie co, moja oferta pomocy nadal aktualna. trzymam, zeby pan sie spodobal kotom!
  5. [quote name='Alfa i Zuzia'] [URL]http://www.joemonster.org/filmy/5565/Mrrau[/URL] [/QUOTE] filmik doskonaly!!!!!!!! :lol::lol::lol: wszystkie koty to dranie (i za to je kochamy) :p :loveu:
  6. pomocy dla Kojotka - tyle juz przeszedl...
  7. zdjecie naszego nowego lokatora - moze byc?? mieszka z nami od 2 miesiecy, za oknem. O pozywienie dba sam (jest miesozerny), spi na kolczastym kwiatku za oknem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/30/66e1cd27fae1441b.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dobrej nocy!!! a to widziałyscie/liscie?? :lol::lol: Doskonałe, jakbym naszego Miciusia w akcji nocnej widziala :evil_lol: (Alfa przysłała na wątku Norasa): [url]http://www.joemonster.org/filmy/5565/Mrrau[/url]
  9. mysle, ze Wasz ma taki sam wspanialy charakter jak Noras, ktory jest bardzo rozsadnym psem. Noras tez na zdjeciach wyglada na wiekszego niz jest (wazy ok. 10 kg), bo ma grube karczycho i duza glowe - jakby od innego psiaka. I to jasne podbrzusze, i oczka obramione ciemna kreska, stojace uszy, ciemny pycholek, jasne koncowki lapek przy paluszkach - no bardzo podobni! na pewno tez jest taki nastawiony na czlowieka pies-przyjaciel-przylepek :loveu::loveu::loveu:
  10. rany!!!!!!!!!! jak nasz Norek (pochodzący z Żor): [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39906&page=40[/url]
  11. i pomyślec, ze jak go pierwszy raz zobaczyłam, myślałam że dom będzie szybciutko... ech :-(
  12. ufff, całe szczęście - domek wygląda dobrze! :sweetCyb: proponuje napic się czegoś dobrego przed snem :drink1: i bynajmniej nie o mleko mi chodzi :cool3: a chłopaki już spią w klateczce?? bo już po dobranocce... :scream_3:
  13. Tak jest!!! Park Lotników Polskich koło AWF, to jest akurat w tej mniejszej części parku (po lewej stronie jadąc do Huty) - w pobliżu muzeum lotnictwa i pomnika lotników. Toska - bravo, bravissimo!!! :klacz::klacz::klacz:
  14. a co to za samochodzik? to ulubiona zabawka Misiatka??
  15. [quote name='moana']Wszyscy tu kochamy psy, ale jedni z nas fafluniaste bardziej, albo Onki albo rude... My z Jotpeg chyba do wielbicielek rudaszkow nalezymy...[/QUOTE] tak jest, choc Moana chyba najbardziej kocha rudziki, a ja mam odchyl na punkcie takich bardziej żółtych :cool3::multi:
  16. [quote name='Jagienka']całusy w czarny nochal :loveu:[/QUOTE] Noras najbardziej na swiecie ubostwia sie przytulac! czarny nochal wciska w czlowieka, wciska ryjek jak dzik! :lol: - jagienko, czulosci nigdy za wiele :lol:
  17. [quote name='Alfa i Zuzia']widziałam z tramwaju że jest taki duży w N.Hucie[/QUOTE] cieplo, cieplo...
  18. zdrowie, odpukac, nieźle! :p nie dopchalismy sie do dr. D. (bo najpierw byl na urlopie, potem - oblozony pacjentami), a potem wyjezdzalismy do Z., ale bylismy u naszego lekarza po tabletki na robale, Micius dostal Drontal, a Noras - Cestal plus. Norek potem troche rzygal, ale chyba mu pomoglo, bo sie unormowalo - chyba to były robale - france! Obserwujemy. Micius natomiast po tej tabletce szalał - jak na dopingu! a tu spacer po parku - kto zgadnie, jakim? Krakusy i nie tylko, do dzieła! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/786968068cb47482.jpg[/IMG][/URL]
  19. trzeba go ratowac koniecznie, jak tak dalej pojdzie, to skonczy w schronie!
  20. hmmm, moze jednak ktos mialby ochote wirtualnie (choc) odwiedzic malego psiaka, ktory za duzo juz przeszedl???
  21. ona jest przesliczna... rety, taka mala, kochana psinka, mlodziutka, DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...