Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. no, prosze, jakie postepy w oswajaniu piesia ze swiatem!
  2. niech ktos zaglada do Iksika, chociaz wirtualnie... :-(
  3. no, to staje sie powazne, lato minelo, jesien mija, a pies bez domu :shake:
  4. Misiątko, szukaj domu!! tak cie szkoda...
  5. A tu widac, w jaki sposob Norek stawia lapke, ktora byla zlamana: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/102/83087a432d7049da.jpg[/IMG][/URL] ale to w niczym nie przeszkadza, jest prawie niezauwazalne (tylko dla wprawnego oka, albo jesli ktos wie) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/188/30ca22c1806f306a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/102/9985a585fc630bb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/91246863c6d195a7.jpg[/IMG][/URL]
  6. MIAU!!! trzymamy, zeby domy okazale sie nie tylko chetne, ale i godne TAKICH stworkow! :multi:
  7. Witaj, Moano, na watku Norasa! :multi: Jestem fanka Twojego Rudka :loveu: Specjalnie dla Moany sesja Norka w Skale Kmity: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/188/3dad8ebce5ddc751.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/102/9556a3e10b451e85.jpg[/IMG][/URL] a za chwile Norek bedzie mial widok na lotnisko w Balicach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/188/a383d7891a2720dc.jpg[/IMG][/URL] ... i na Kraków: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/102/bef3a6c8f0e63088.jpg[/IMG][/URL]
  8. a moze do Met, ale ona prowadzi hotel 50 km na polnoc od Krakowa... mozecie zobaczyc - roznosci, tam jest watek Met
  9. pamietam o Iksiku... ech!...
  10. co tam u Puszka i Mili??
  11. wszystkie ich wybryki to dowod zdrowia i dobrego zsocjalizowania, a wszystko dzieki Wam, Toska! :loveu: ps kiedys moje rece wygladaly jak mieso mielone (po wybrykach kociego nastolatka...)
  12. kto ma pomysl na oglaszanie Pocieszka?????? okazuje sie, ze maltretuja go nawet szczceniaki!
  13. alicy, Misiatko ma jakies 3 lata, ale wyglada znacznie mlodziej; sama na poczatku myslalam ze to podrosniety szczeniak
  14. no wlasnie; jesli on tam pozostanie, to kazdy dzien ryzykuje zycie...
  15. Alfo, moze napisz w sprawie owczarka do Anashara (zeby go umiescic na stronie o adopcjach ON) i do Petera Beny - tez sie zajmuje ON-ami. Pewnie foty beda potrzebne...
  16. hm, to on, bidok taki zdziczaly czy taki przestraszony z dystansem do ludzi?
  17. podnosze, cieszac sie, ze roboty zabezpieczajace ida pelna para!
  18. ocho, brakuje 3 dobrych domow... ale sie, bestie, dobrze chowaja :p:p
  19. strasznie go szkoda. czy zostal juz komus pokazany (wczesnie cosik takiego hankag napisala)?
  20. a co to za sprawa - owczarek niemiecki w tragicznych warunkach???
  21. czyzby to byl morski Kacper? :p Pieeekne! :multi::multi::multi: przypadkowo wpadly mi w rece >Wysokie obcasy< (sobotni dodatek do Wyborczej), chyba czerwcowy z artykulem o Korze i chyba z fota Kacpra (bo byly tam foty psow szukajacych domow)
  22. Kochane :loveu: i kosztowne :cool3: koty! Dajcie sie choc w weekend Tosce wyspac! Nawiasem mowiac, to dobrze, ze tak sie dra - sa komunikatywne i nastawione na dialog z czlowiekiem! :p
×
×
  • Create New...