-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
zadna zalamka, wreszcie zobaczy go odpowiednia osoba, a maly fotogeniczny jest!!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek pozdrawia, przesylajac ostatnie, niestety, zdjecia z naszego letniska w tym roku... Wszyscy to przykro przezywamy, dom zamkniety na pol roku, teraz az do wiosny tylko Krakow, czasem moze okolice... Najbardziej nieszczesliwy jest Kot, bo Norek ma spacery, a Pan Kot co? Nuda. A na wsi zawsze cos sie ciekawego dzieje, ma sie wlasny ogrod do patrolowania, no i poluje sie (z sukcesem!) na myszy... Nie da sie ukryc, ze juz jesien... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/1e18f5b9b91c59b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/26d90ef35b3460b6.jpg[/IMG][/URL] Tutaj, wbrew pozorom, Norek nie jest przywiazany do krowiego palika, tylko go przed chwila obsikal... :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/d75e3e1bcfa0cda1.jpg[/IMG][/URL] Tutaj rozwijana jest zawrotna predkosc - Noras uwielbia galopowac po polach :multi: prosze zwrocic uwage na chuliganski wyraz twarzy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/a9fda65e4353f07e.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jesienna pszczoła: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/5/dc8da1dc7335dac6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/5/dccb6a8a96e5e813.jpg[/IMG][/URL] taki jestem - jak listek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/5/1d5ef86861e15194.jpg[/IMG][/URL] pa, paaa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/5/4ecd22cbce2a2dcd.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj futrzaki zostaly odrobaczone. Zniosły to nienajgorzej, mam nadzieje, że robale wprost przeciwnie :diabloti: a teraz wspomienia słońca :p na przekór krakowskiej plusze (brrrr)! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/5/9978d4c42d7f574c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/5/5a9f510a2df9af47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/5/ade5f539a9be40ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/5/3ee6c8531aff83a0.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek jest najszczesliwszy, kiedy idziemy/jedziemy gdzies wszyscy razem :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/193/f2beaac0b8847fe7.jpg[/IMG][/URL] to sie chyba nazywa szczęście?... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/193/7450c744a721db14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/39d96eb84b06ac73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/4ba8ff3eadbe02e2.jpg[/IMG][/URL] Moana, nie zawsze pisze, ale zawsze zagladam na watek Rudka; pamietam takie piekne zdjecia chyba z Lasku Wolskiego, i jeszcze - ulubione - pyszczek z bliska :loveu: Alfo - stacja AR na Bielanach nadal jest ogrodzona tak sobie... :cool3: Jest też przerwa w ogrodzeniu i ludzie swobodnie wchodza na polane, gdzie powinny paść sie owce ;) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
c.d. sesji jesiennej modela Norasa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/193/133e8972190a608e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/103/3eebd3e53a1a080d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/193/dc520f67101f55ac.jpg[/IMG][/URL] -
Toska, najbardziej trzeba uwazac, zeby nie zjadly (oprocz trucizn w rodzaju kreta do rur i lekow) dlugich nici, sznurkow, plastiku - bawic sie moga, jak najbardziej, ale uwaga na mamlanie. I zeby sie nie zamotaly np. w reklamowkach foliowych - koty uwielbiaja w nich szalec. No i niektore kwiatki sa dla nich trujace, np. bluszcz. Takze pomysl z klatka - swietny - to dla ich bezpieczenstwa! A jak sobie radzicie z zamykaniem Tosi osobno? czy maluchy nie >przeciekaja< do jej pokoju?
-
Floks, mieszkał w krzakach.... ZNALAZŁ DOM!! Trzymajcie kciuki!
jotpeg replied to paros's topic in Już w nowym domu
to ktos go przygarnal czy tylko jest dokarmiany w tych krzakach?? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='chalimala']Norasek jest śliczniutki :D morda mu się cały czas cieszy :D czego więcej chcieć? :)[/QUOTE] żeby był zdrowy... -
powtorze sie; co u Puszka i Mili???? prosze tylko o kilka slow. martwimy sie :-(
-
Floks, mieszkał w krzakach.... ZNALAZŁ DOM!! Trzymajcie kciuki!
jotpeg replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='anouk92'] Czy ktoś mieszka w okolicach Grochowa - potrzebna osoba która parę razy w tygodniu odwiedzi Floksa.[/QUOTE] podnosze, bo wazne. Floks jest zupelnie sam...