Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Nie, nie - ta szrama, podobnie jak i prawa łapka, nosi ślady potrącenia przez auto rok temu (w dawnym Norkowym życiu); do tego doszła teraz szrama na lewej łapce - pamiątka bliższej znajomości z białym pudlem. :mad: Na szczęście, główka, nos, uszka i oczka - całe. Łapka powypadkowa ma się nieźle - Norek w ogóle nie kuleje, uwielbia biegać, dla niego strasznym nieszczęściem musiał być gips i azylowy boks :shake: Stawia ją nieco inaczej (mam takie jedno zdjęcie, jak znajdę - wstawię) niż tę nienaruszoną, ale tylko wprawne oko to zauważy. Na razie nie ma szans, by przytył, bo co zje, to wybiega, ale to lepiej - żeby nie przeciążał stawów i łapinki. No i w ogóle - w naturze raczej grubasów niet :cool3: Za niedługo czeka nas wizyta u weta - trzeba się zaszczepić p/wściekliźnie i reszcie... No i bardzo czekamy na rozwinięcie wiosny - żeby się wyrwać z K.! Podróżować samochodem Norasek uwielbia! Wie, że oznacza to wspólną wyprawę, coś ciekawego i dużo biegania :lol:
  2. Faktycznie, udokumentowne wypychanie Felusi z koszyka! Ładnie, ładnie...
  3. następna wiosna Lordziku, następna w życiu psa-działkowca...
  4. oglądnęłam Adę w >Kundlu< i zryczałam się jak bóbr! szczęśliwa Ada! :loveu: Frotko, ta adopcja to wielka rzecz :p :p :p
  5. Noraskowe futerko bardzo sie poprawilo, nie wypada, jest lśniące i śliczne, byc może miał takie łamliwe wskutek zarobaczenia? Na spacerach biega jak rakieta, raczej słuch się TZ-ta, a przy mnie sobie pozwala :mad: Ja jestem przy jednym moście (nad Wisłą), a on już przy następnym! Ale jest bardzo mądrym psiaczkiem! Wczoraj na spacerze zobaczył faceta z aparatem fotograficznym, zaciekawiło go to, więc podbiegł, stanął obok i przyglądał się z łebkiem zadartym do góry - jak ciekawskie dziecko :lol: i zadenuncjował gościa, sikającego za drzewkiem - facet chciał się ukryc, a Noras tam pobiegł i dawaj szczekac! :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/169/4a9cf331956e8b6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/171/fd7a4296291b1086.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/171/60b3b5c845b2f7c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/172/d0f57cbafa1feceb.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kalma, widac, lubi grac pierwsze skrzypce :-o a takie niewiniatko :cool3: zaborcze i lubi stawiac na swoim! Od-Nowa, napisalam do cie PW z adresem mailowym. Fajne ogloszenie! :p No, ale tym razem DOM musi byc niebylejaki.
  7. powodzenia, Mały Rycerzu!!!!! :cunao::klacz: trzymamy za ciebie! :kciuki: mocno!
  8. Wellington :helo: , gdybyś coś potrzebowała, daj znac mailem! Ja teraz rzadziej jestem na dgm, mam swoje kłopoty, ale jakby trzeba - no to trzeba! Dziewczyny, czy Kalma ma plakat? Mogłabym porozklejac...
  9. to ci dopiero, stresowac Lordzika kotami :evil_lol:
  10. na ostatnim foto widac na lewej łapince szramę po walce z białym pudlem (dziś mu się dobrze przyjrzałam z okna - jest znacznie większy od Norasa). Norek, jak tylko go wyczuje - warczy najeżony! co gorsza, uważa, że wszystkie kudłate, białe psy są wrogami :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/7d85e40ec30645ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/419185a0385cc931.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/c5806dc9ef87e0b3.jpg[/IMG][/URL]
  11. Zwykły, codzienny spacer nad Wisłą; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/1532398bbd11d560.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/08dbdb5bb8e2b1f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/57de9ebc8c2ad253.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/01e109fbfda65d9e.jpg[/IMG][/URL]
  12. bardzo mordke ma fajna, taka czarna, i widac, ze to młodziak jest :p
  13. Alfa, jak moglas tak zestresowac Czarnego??? :mad: Z tej sosny to sie chyba trudno schodzi... a co to jest to zielone? sciana? Lordzik chyba w ogole nie zdazyl zauwazyc Pana Czarnego :lol:
  14. ... i Norek domowy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/5dc15411ad6f8b0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/f4dacc4cce64cc7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/228e3e5ec6db5191.jpg[/IMG][/URL]
  15. Norek spacerowy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/3a001e6985e34996.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/882ce7bbbf96a9be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/157/25681430bab7a241.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/11db97e3c89f4295.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Frotka']ale może coś innego, mniejszego też się trafi.[/QUOTE] eee... :oops: tutaj Kielce potrzebuja pilnie pomocy w Krakowie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106439[/url]
  17. Kielce w Krakowie potrzebuja pilnie pomocy: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106439
  18. ojejej, co to? Pan Bezyk/Foksik w abażuże na głowie?! :-o kto to zrobił Małemu Rycerzowi? :mad: kto? śliczną ma mordkę :loveu: młodziak-słodziak :p
  19. [COLOR="DarkOrange"][SIZE="4"]fajny tytuł, przyniesie mu szczęście!!!! [/SIZE][/COLOR] :cool2:
  20. słodziak! i jeszcze na różowym tle... :iloveyou:
  21. podnosze, nalezy sie biedakowi dobry dom!
  22. za długo to trwa, samotność Lordzikowa nie ma końca :shake:
  23. trzeba sie pokazac - sliczniaki!!!!!!!!!!
  24. no to podnosimy - domek pilnie!
×
×
  • Create New...