Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. no to trzeba przypomnieć Myszkę...
  2. Bąbelku, pisz, jak jest w nowym domu...
  3. ratunku dla małego psiaczka; czy ma wrócić do schroniska????
  4. słuchajcie, Zulugula nie podoła temu sama. nie wiem tylko, jak pomóc :shake: Franio jest fajnym pieskiem, ale ma podstawowy problem z higiena,ale jak pisze Zulugula, tylko z qpkami. z tego, co czytam, jest pomysł kennelklatki. ale mam wrażenie, że Zulugula nie ma już siły próbować. piszcie, jak ktoś wpadnie na pomysł, co zrobić, i żeby pomóc Franiowi i Zuluguli.
  5. dajcie ogloszenie we wroclawskiej Wyborczej.
  6. Zofia Mrzewińska. Jest doskonała. Na dgm nick >Mrzewińska<. pozwole sobie wkleic watek psa, ktory nieco przypomina budowa pieknego bohatera tego watku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kochajacy-ludzi-amstaff-boss-szuka-domku-125038/[/url]
  7. poprosiłam niezawodna Dinke o pomoc. I: Juz wczoraj zrobilam ogloszenia dla Aresa, ale zapomnialam napisac. kokosy.pl gumtree.pl pajeczyna.pl pineska.pl kupiepsa.pl Tam sa ogloszenia Aresa. Dinko, dzieki, dzieki, dziekujemy!!!!!!!
  8. no to zwiększamy aktywnosc!
  9. hej, a widzieliscie to (okazja dla wielbicieli Rogza i wlaścicieli małych psów): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/czerwone-szelki-smyczka-rogz-na-malego-pieska-dla-nemo-do-6-12-2008-a-125987/[/url]
  10. to wątek szczęściary Mrówy, ale tu jej kolega w takiej samej sytuacji potrzebuje pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-jupiter-musi-znalezc-nowy-dom-bo-pani-ma-nieuleczalna-alergie-126366/[/url]
  11. znowu nikogo nie ma u małego psiaczka...
  12. a gdzie Bąbel będzie mieszkał? na wsi, w mieście? napiszcie cokolwiek o przyszłym domu...
  13. a może ją >zgub<...? powiesz im, że uciekla.
  14. faktycznie cicho i głucho...
  15. tu ktos spod K-a chce adoptowac malego psa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/psiak-w-typie-chihuahua-szukamy-126427/[/url]
  16. alez... największe podziękowania należą się osobom działającym tam, na miejscu; Marlenie, Tobie. to najprostsze - wpłacić pieniądze; ale tylko tak można pomóc. zamawiajcie te budy. a ten długi, jamnikowato-bassetowaty psiak przesłodki i przecudnej urody :loveu: oczy ma takie, że :loveu:
  17. Norek ma na karku, schowaną pod sierścią, łysą szramę - o szerokości obroży i długości pół karku :shake::-( tego na pierwszy rzut oka nie widać, bo przykrywa to kryza futra. ale to jest i zawsze będzie. nie wiem, jak i kiedy się tego dorobił - na pewno człowiek :shake::angryy: w schronisku za ważniaka był - zwłaszcza jak odkrył, że mieszkają w nim 2 jamniki szorstkowłose :evil_lol: a poza tym grzeczniuteńki :loveu:
  18. a on jeszcze jest w schronie (skoro tak dlugo nikt nie pisal)?
  19. _bubu_ jak bedziesz cos wiedziec, pisz szybko...!!! kciuki kciuki kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. wznów, Isadoro7, wznów :bluepaw:
×
×
  • Create New...