-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
czy tam na miejscu jest ktos, kto moglby zdobyc jego zaufanie? -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
jotpeg replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Leda u Murki!! :p teraz juz bedzie tylko lepiej!! :lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Mój mąż też się ze mnie mocno podśmiewał, że się przestraszyłam krów na spacerze z psami/QUOTE] em, tego - ja tez nalezalam do takich osob jak twoj maz, Dano, i jak TZ Jagienki, uwazajac krowy za nieszkodliwe olbrzymy. Od tego wydarzenia zmieniam zdanie i nie lekcewaze juz krow. :lol: Łapka Norasa lepiej, bo w Krk mało spacerów i po równym, ale widze, że jeszcze szybko się męczy. -
podniose Hobisiowa sprawe.
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
niedobrze, kto w tłumie dostrzeze Manka?... -
pewnie. taki fajny/maly/poreczny :modla::cool2:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
podnosze Mankowa sprawe. -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']komu plakat/ komu/ Maniek chce do domu!!![/QUOTE] :modla::modla::modla::modla::modla::modla: -
podnosze sprawe Hobisia.
-
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']niezawodna Casablanca :loveu: zrobila dla Balusia podlinkowane banerki; brać, podpinać: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214388-Balonik-pogryziony-przeganiany-nieszczęsny-i-samotny-na-wiejskiej-drodze"][IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/balonik1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214388-Balonik-pogryziony-przeganiany-nieszczęsny-i-samotny-na-wiejskiej-drodze"][IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/balonik.png[/IMG][/URL][/QUOTE] przypomne o banerkach, ja sama musze jeszcze pochodzic z tymi biedakami. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
on tak dramatycznie zalosnie wyglada na tych zdjeciach, ze moglyby sie nadac do ogloszen - nie sposob machnac reka, trzeba sie zatrzymac i pomoc. maly/jamnikowaty w Krk dom znajdzie! -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
niezawodna Casablanca :loveu: zrobila dla Balusia podlinkowane banerki; brać, podpinać: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214388-Balonik-pogryziony-przeganiany-nieszczęsny-i-samotny-na-wiejskiej-drodze"][IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/balonik1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214388-Balonik-pogryziony-przeganiany-nieszczęsny-i-samotny-na-wiejskiej-drodze"][IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/balonik.png[/IMG][/URL] -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
niesamowicie biorące za serce ma spojrzenie. -
tylko azalia zostala na placu boju? ejże!
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
komu plakat/ komu/ Maniek chce do domu!!! -
takie dieta to już na zawsze, dobrze ze pierwszych trudnosciach wypracowaliscie jakiis consensus :cool3: zdrowia zyczymy, zdrowia!!! bo jak takie cos sie dzieje, wszystko inne achodzi na dalszy plan. sliczne foty!!! :loveu:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
napadła na nas krowa!!! Norek uskoczył w bruzdy świezo zaoranego pola, ja też. Niebojąca jestem, ale czegoś takiego jak krowia szarża jeszcze nie widziałam. Skutek: przestał stawać na przedniej łapce (tej kontuzjowanej). po powrocie do Krk łapka powoli wracała do normy, ale dziś jednak pojechaliśmy do dr. Szpeyera. Diagnoza: kontuzja sportowca; niegroźna, ale mogąca powracać. Zalecenia: chodzić po równym, spokój i odpoczynek. A więc po tej strasznej dla psa wizycie (chował się za pańci spódnicą), odpoczywamy w parku; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/dsc00051jr.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3483/dsc00051jr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/dsc00050iz.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8541/dsc00050iz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/dsc00053ob.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/676/dsc00053ob.jpg[/IMG][/URL] -
nikogo tu nie ma; tez mi niespodzianka :angryy::shake:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Maniek wychodź z ukrycia !!!! Pokaż się ! :evil_lol::evil_lol:.[/QUOTE] szafra, mozesz powiesic w okolicy kilka plakatow Manka?? -
FIBI, śliczne szczenię szuka domu:( MA DOM STAŁY
jotpeg replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='józwa'] Niepokoi mnie jeden fakt, że jak zje posiłek to jak już zje, chodzi i skomle, tak mrucząco. Czyżby jakieś wspomnienia i tęsknota? Oby nie problemy z układem pokarmowym. [/QUOTE] jóźwa, czy dajesz jej jeść zaraz po spacerze albo jakimś bieganiu? to mogą być skurcze żołądka. absolutnie nie dawać jeść od razu po spacerze/innym wysiłku fizycznym (bieganie, zabawa - pies udyszany). trzeba odczekać, aż ochłonie i będzie spokojna - wtedy jedzenie. -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
ależ piękny plakat :p [B]Fochu[/B], dziękujemy!!! :Rose::Rose: [COLOR="#0000ff"]komu, komu?????????????[/COLOR] to naprawde niewielki wysilek wydrukowac i powiesic idąc gdzies po drodze :modla::modla: to nic nie kosztuje, tylko troche checi... prosze, [COLOR="#ff0000"]wklejcie plakat na poczatek,[/COLOR] np. do drugiego postu, zeby nie zginal. chociaz tlok tu, ze glowa boli :angryy::shake: -
Poczciwy, grzeczny jamnik Maks szuka dobrego domu!!!
jotpeg replied to pajda's topic in Już w nowym domu
Pajdo, jestes wspanialym czlowiekiem; nigdy Ci nie zapomne, ze wzielas w ciemno od Budryska jamnikowatego i - sama - znalazlas mu dom. :Rose: cokolwiek - robmy swoje. :bluepaw: -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
prosze, pomozcie Tamb - szukamy dt, pomocy i rady! [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Pies skrępowany stalowymi drutami i przytwierdzony do siatki ogrodzeniowej!!!: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214151-Konaj%C4%85cy-w-krzakach-amstaf-w-stalowej-p%C4%99tli.-Uratowany-przez-tamb-od-%C5%9Bmierci[/url] [SIZE=1]przepraszam za off[/SIZE] [/SIZE][/FONT]