-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
[quote name='fochu'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/hobi.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1127/hobi.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/hobi.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1127/hobi.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] moze komus plakacik?? w Krk na razie bez efektow; musze zaczac od poczatku.
-
to wszystko prawda, ale czesto mam wrazenie, ze jesli nie nalezysz do klubu wzajemnej adoracji pańć, to nie masz szans. o ile przypadkiem ktos nie wejdzie - umarl w butach. jakos inaczej to sobie wyobrazam, a wychodzi na to ze najlepiej nalezec do klanu. niby nic w tym zlego, jesli z takiej wspierajacej sie grupy jest dom dla psa/kota, ale czasem to przypomina klike, a nie grupe wsparcia, wide: nagonki na to, na tamto. jak stado psow, ktore zagryza. na sasiedzkim miau jest chyba mniej eksponowania wlasnego ego i mniej agresji. ulało mi sie. :diabloti: Hobi mial cala serie ogloszen, ma plakat... wiadomo, trzeba probowac az do skutku! Figanno, dziekuje za oglaszanie :loveu:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
wlasnie. ale czas mija - nie mozemy pozwolic zestarzec mu sie w schronisku!!! -
wlasnie; chyba trzeba PW wysylac, zebrzac nawet o obecnosc na watku. :modla::modla::modla::modla:
-
czyli czekamy na koniec kwarantanny i zbieramy na weta.
-
[quote name='MTD']na Prądniku Czerwonym..[/QUOTE] moze dajcie to w tytule. i jesli jest na Pradniku Czerwonym, napiszcie do AgaG (jest np na tym watku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214904-List-otwarty-w-spr.-wstrzymania-transportu-psów-z-mieleckiego-schroniska-do-Niemiec[/url] ), to jej osiedle, moze bedzie mogla cos doradzic i do Asior z TOZ-u prosbe o pomoc (im wiecej ludzi, tym wiecej mozna zrobic). bylam kiedys na Pradniku, widzialm cale (a jest duze) osiedle obklejone plakatami psiaka - widac, ze robicie, co mozecie :loveu:
-
aż zerknęłam w necie, gdzie jest Łutowiec, bo wydawało mi się, że Jurę znam, a Łutowca nie znam :evil_lol: i okazało się, że niedaleko od mojej ulubionej trasy z zamku Mirów na Bobolice. dawniej ulubionej, bo odkąd tam powstał disnejland, moja noga tam nie stanie :diabloti:
-
[quote name='Figanna']no smutno tu i pusto...[/QUOTE] nic dodac nic ujac. :shake::shake::shake:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']taka ladna pogoda i taki ladny Maniek i sie marnuje w schronisku :shake::shake::shake:[/QUOTE] ale kicha. jak ci pomoc, piesku. -
same niewiele zdzialamy...
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
taka ladna pogoda i taki ladny Maniek i sie marnuje w schronisku :shake::shake::shake: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jesienny listek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/img6634m.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9350/img6634m.jpg[/IMG][/URL] dzielny zdobywca: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/img6754r.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9309/img6754r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/img6738bn.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4972/img6738bn.jpg[/IMG][/URL] wrażeń mnóstwo: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img6770o.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3759/img6770o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/img6771b.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2294/img6771b.jpg[/IMG][/URL] męczące te góry, ale w Krakowie nudy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/img6765o.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8339/img6765o.jpg[/IMG][/URL] -
zabijacie mnie tymi zdjęciami :lol::-o:lol: boskie, boskie!!! :loveu: sienka w modnych wysokich kozaczkach :evil_lol: a filip - faktycznie, sama sie geba smieje :loveu: kocham jurę i góry sadeckie; mamy chyba podobne upodobania :p
-
zapoznam sie z tematem.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Beskidzki Norek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/img6757v.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1075/img6757v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/img6703o.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1494/img6703o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img6658g.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8333/img6658g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/img6758eg.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4157/img6758eg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/img6682f.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2751/img6682f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/img6705e.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1876/img6705e.jpg[/IMG][/URL] -
... a ja do Hobisia!
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
no i co tam????? -
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
jotpeg replied to gness's topic in Już w nowym domu
gness, wejdz chocby na ten watek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180975-Czekają-na-pomoc-schronisko-Inowrocław/page21[/url] tak na szybko - masz z inowroclawia: bazyliszek daarcy elinka napisz do nich maila albo PW z prosba o pomoc i odwiedzenie twojego watku. moze ktos kogos zna, moze bedzie mu dac tymczas, wspolnie bedziemy zbierac fundusze i trzeba zrobic ogloszenia. psiak maly - fajny - przyjazny, ma szanse na dom! z torunia jest duzo dogomaniakow, chocby vena&vivi, furciaczek tez chyba z waszej okolicy - trzeba sciagnac tu ludzi do pomocy i malego zabierac z ulicy zanim go ktos skrzywdzi.- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][B]UWAGA!!![/B][/COLOR][/SIZE] jutro Maniuś będzie pięknie pozował w Dzienniku Polskim (ze zdjęciem takim jak na plakacie z prawej - naprawdę ładnie wyszło!) [COLOR=red][B]trzymamy kciuki!!![/B][/COLOR] :thumbs::thumbs::thumbs: -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
jotpeg replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Rozmawialam z Abrakadabra, niestety bez zdjec to nie ma co dzialac, chociaz jakies jedno da sie zrobic. Bo domki chetne sa tylko trzeba je sprawdzic.[/QUOTE] zdjecia Jonika sa na blogu Zuzki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/133563-Moje-hotelikowe-psi%C4%85tka/page12[/url] (post 279) - b.ladny troche wiekszy york - szybko znajdzie dom. to co sie stalo - wstrzasajace. -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
kierowniczka świetna!!! :lol::crazyeye::loveu: a co do kotów; w ostatecznosci pozostaje krakowski AFN... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
to była trudna sytuacja, krowę cos bardzo zdenerwowało i wyżyła się na nas; do tego pole było świezo zaorane z bruzdami i stercząca słomą. Nie mieliśmy do tej pory takich doswiadczeń, Norek krowy spokojnie mija, nie obszczekuje, traktuje trochę jak duży kamień :lol: jakoś myślę, że nawet po tym wypadku to się nie zmieni, może zwiększy dystans, bo dotąd podchodził całkiem blisko. Norek za nic nie chciał się zaprzyjaźniać z weterynarzem, komicznie się chował za nami, a kiedy zdjęto go wreszcie ze stołu tortur (na którym przewracał oczami i miał ochotę capnąć tego kogoś, kto mu wyginał/naciskał łapke) szczekał uszczęśliwony: no chodźmy wreszcie!!! a tu bohater odpoczywa: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/img6285hv.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2372/img6285hv.jpg[/IMG][/URL]