Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. dzis rano bylam na Pradniku i widzialam tego psa. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fae6uNLKjvU/Tpbb-_BufbI/AAAAAAAAC-U/023ILoQyUD4/s218/5971nan_20.jpeg[/IMG] bida nad bidami!!! :-( on nie z tych, ktore same sobie poradza. dziwi mnie tylko jedno: czemu zlapanie go jest taaakim problemem, skoro ma bude (fajnie to ktos przygotowal, jesli to wy, [B]brawo[/B] dziewczyny - sa kartony, koce, koldra czy cos jeszcze cieplego, staly 3 miski, z ktorych resztki jedzenia wybieraly golebie) pod balkonem, jednoczesnie bedacym schodami do sklepu??? przeciez tam jest ruch, ludzie sie kreca, co oznacza, ze piesek jest do ludzi przyzwyczajony. ktos, kto mu stale wynosi jedzenie moglby bardzo pomoc. bylam tam 3 razy, ale widzialam go tylko raz - polecial w strone garazy, nie wiem, gdzie on lazikuje w dzien. potem wzielam mojego psa na wabia, ale nie udalo nam sie go znalezc. przeszlam raz jeszcze juz sama, ale go nie bylo. jest maly i bardzo biedny. ludzie w okolicy mowia, ze jak sie pojawil to mial obrozke, ale nie wiem, czy to prawda; zreszta jakie to ma znaczenie - wyrzucil go tam ktos i juz! on na pewno nie jest z osiedla.
  2. Brać, pobierać, szukać domu!!!! :laola: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183086-Reksio-kolejna-tragedia-ma%C5%82ego-pieska"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9306/reks2.png[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1565/reks1.png[/IMG][/URL]
  3. [quote name='alina71']Proszę zobaczyć jak uroczo podnosi łapke przy drapaniu no slodziak [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w61Dfr4gK2E/TpG53iHuW2I/AAAAAAAAMsc/zlfJpOc-C3Y/s800/schronisko%2525209.10.2011%252520088.JPG[/IMG] A tutaj z kolegą z klatki bardzo podobnym do niego :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-woTubwMfmqI/TpG6BD2H9XI/AAAAAAAAMsg/S-qMCHDUzE0/s800/schronisko%2525209.10.2011%252520077.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8j6nWzzByTI/TpG7fnyYfdI/AAAAAAAAMsk/TciHtr3ACKw/s800/schronisko%2525209.10.2011%252520046.JPG[/IMG][/QUOTE] oba psiaki takie :loveu: fajne, a to zdjecie jak obaj lapki podnosza - swietne, do kalendarza sie nadaje!!! :loveu:
  4. Cyga, dziekujemy za foty. :loveu:
  5. trzymam kciuki, za udana operacje!!
  6. gdzie zwykly, bardzo fajny jest! :painting: pies to ma byc pies, a nie jakas (przepraszam malpy) małpa wydziwaczona! a jakie ma zabki ladne :p i jest maly-poreczny, jak raz do miasta i jakiejs spokojnej pani... zwroce sie do Ola164 z prosba o banerek :modla:
  7. [quote name='Asior']wiesz co, dała byś sobie spokój z takimi tekstami... w KTOZ-ie na pewno nie usłyszałaś tekstu "łap sobie sama" NIGDY tak do nikogo nie powiedzieliśmy.. [/QUOTE] no sorry Asior, admiruje twa lojalnosc wzgledem TOZ-u, ale akurat takie słowa wlasnie uslyszala moja tesciowa w zeszlym roku, kiedy prosila o pomoc w zlapaniu dwoch kociąt-dzikusów, przyprowadzonych przez kocią matkę do jej przyblokowego ogródka. u nas cała rodzina ma koty, nikt nie mógł ich wziąć, a szła zima... Przez telefon głos oświadczył, że ma je złapać i przywieźć do schroniska na Rybną... Stara, niezmotoryzowana kobieta. I cóż, zadzwoniła do AFN, na drugi dzień przyjechały dwie kobietki, złapały dzikuny, i odwiozły - nie do schroniska, a do dt, które bezpłatnie prowadzi ta organizacja bez pieniędzy podatnika. Wiem, ze jesteś pomocna, ale nie pisz Dorocie, że takie sytuacje NIGDY... bo nie wszyscy z takim poświęceniem działają, niestety. [quote name='Asior']dziś inspektorzy próbowali łapać psa... Pomijając fakt, ze jakaś baba na nich naskoczyła, z pretensjami, żeby zostawili w spokoju tego biednego pieska :roll: to jak pies był już właściwie złapany, to przegryzł podbierak na który go złapano :roll: Nie zostaje nam nic innego jak znaleźć tego chłopaka któremu pies ufa i żeby on był przy próbie łapania tego psa...[/QUOTE] Kłapouszek pewniez zniknal po tej nieudanej akcji... ale na osiedlu ludzie twierdzą, ze on nie jest dziki, tylko wystraszony i ze z dnia na dzien wygladał coraz gorzej.
  8. [quote name='snuszkak']Dla Reksia robi się już zimo, da ktoś domek na zimę?[/QUOTE] no wlasnie, gdzie on z takim cieniutkim futerkiem bez domu wlasnego-cieplego?...
  9. ekstra!!! dziękujemy! :loveu: a Maniek na tych zdjęciach poczciwinka taka... :loveu::loveu: i jak podniesioną łapinką proszą oboje...
  10. [quote name='cyga-fryga'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MGCEnEp8djA/TpCCFSsd9uI/AAAAAAAAPGM/MdFvs50K9Xc/s512/DSCF8027.JPG[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-z231NfrlyFA/TpCCwt0zJFI/AAAAAAAAPGQ/vav5CxqIByo/s512/DSCF8028.JPG[/IMG][/QUOTE] smutny przeraźliwie...
  11. Figanno, nie przejmuj sie - czekamy, bo co zrobic? tak sobie marze: moze maly/rudy juz bezpieczny...
  12. dzis w Krk taka wstętna pogoda, że postanowiłam wrócić do nieodległych wspomnień lepszej twarzy jesieni: musze wypatrzec, gdzie moja pancia? gdzies sie zgubila... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/img6897ef.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7633/img6897ef.jpg[/IMG][/URL] o, jest! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/img6899.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/480/img6899.jpg[/IMG][/URL] hurra, jestesmy w komplecie! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img6901u.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9969/img6901u.jpg[/IMG][/URL] możemy ruszać w drogę [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img6868g.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9655/img6868g.jpg[/IMG][/URL] mamy trasę do zrobienia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/img6935f.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8894/img6935f.jpg[/IMG][/URL]
  13. o, kurcze, tak bywa z zastrzykami! i jeszcze mu nie pomogly! a teraz sie babrze... :shake: rzeczywiscie, strasznie sie przezywa klopoty ze zdrowiem naszych zwierzakow, gorzej niz z ludzmi. co moge napisac, oprocz: nie dajcie sie! :hand: jeszcze bedzie wspaniale/ jeszcze bedzie normalnie/ :glaszcze::painting:
  14. w sumie to od dawna nie ma wiesci bezposrednich, faktycznie, my tu w internecie, a co sie dzieje w realu??? co z psiakiem, czy on w ogole jest w schronisku??
  15. [quote name='sleepingbyday']o matko, mam miękkie kolana... oddałam dziś lisia do hoteliku :-(. boże, jak na mnie patrzył. i nie chciał wejśc do kojca... dobrze pamięta hotelik i pewnie teraz myśli, ze skończyło się eldorado i wraca do kojcowego życia. bo przecież nie wie, ze wrócę po niego. normalnie sie popłakałam z żalu. potem kaśka z hoteliku zadczowniła, ze lisio już się daje miziać kołami do góry, więc jest lepiej, ale jak odchodziłam, takie miał wielkie oczy, jak na mnie patrzył i słysząłam jego żałosny szczek daleko z abramą. normalnie dramat, ludzie. co on sobie o mnie myśli teraz. wiem, wiem, odporny jesat, no i przyda mu się lekcja, że ludzie wracają, ale ja - ja nie jestem odporna. hoteli b fajny, porządne budy w porządnych boksach. ale jak wspomnę jego wzrok i to, jak wlazł do busy i zastygł, to normalnie paśc można. że też one cholera nie rozumieją po ludzku, te psy. wiedziałby, że to tylko na kilka dni i że potem do mnie wraca. a właśnie ta świadomośc, ze on mysli, że został oddany z powrotem do miejsca, gdyie nie ma wasnego stada, jest najgorsza. zostawianie psa u rodziny czy przyjaciół to inna bajka.[/QUOTE] trzymaj sie sbd, mysl o tym, jaka bedzie radosc, jak za kilka dni bedziesz go odbierac!!! wiem, jak to jest, kilka lat temu tez mialam taka sytuacje, ze nikt nie mogl wziac, i trzeba bylo skorzystac z hotelu; brzuch mnie bolal przez kilka dni, a ten wzrok, ech... Lisław, wrócą po ciebie, chłopie!
  16. a, jeszce dzis nie byłam u Hobiśka :helo:
  17. Fochu, wielkie ukłony dla Ciebie!!! :B-fly::B-fly: dziękuję!!! :cool2:
  18. [quote name='Javena']z chęcia wzięłabym go do siebie,ale z moim Tz ,musiałabym się rozstać. Jak tylko cos bąknę o piesku ,to od razu mi sie dostaje.[/QUOTE] tezeci nie rozumieja, ze serce kobiety zmiesci wszystkich... i te ukryte obawy, ze skonczymy jak Villas... :evil_lol:
  19. staramy sie... zycie jest ciezkie, wiec chociaz taki watek zeby byl mily :p a tak Norek "lubi" innych swoich pobratymcow: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/img6941z.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1268/img6941z.jpg[/IMG][/URL]
  20. jak go tylko zobaczylam, to pomyslalam, ze przypomina mi Baltazara, pieska z wielunskiego schroniska. bylam poczatkujaca na dogo, zobaczylam Baltazarka i chcialam go adoptowac, ale odpisano mi, ze nie bardzo sie nadaje do miasta itp. pozniej napisano na jego watku, ze zostal zagryziony - powiem, ze bylam wstrzasnieta - a jeszcze pozniej bylam jeszcze bardziej wstrzasnieta, kiedy wyszly na jaw rozne niecnotliwe sprawy zwiazane z tym schroniskiem... takze jak tylko zobaczylam Raksie i przeczytalam jego historie, to pomyslalam, ze jakbym mogla, to bym go sama wziela, niestety, nie mam takiej mozliwosci. Reksiu z wygladu - kochana foczka :loveu::loveu:
  21. napisze do Fochu unizona prosbe o plakat. bede propagowac Hobisia, to i Reksia od razu. co to szkodzi, sa rozni.
  22. [quote name='supergoga']Może tak jest, ale na tzw. wątkach moich psów od dawna nikogo nie ma - takie życie. Roki, Czesiek, Sari, Carbon... nikogo. A ja mam tak mało czasu na to żeby usiąść i podnosić wątki (mam ich na dogo w sumie z 25-30) że taka kolej rzeczy. A swoją drogą nie rozumiem, bo psiak jest śliczny!!![/QUOTE] wiem, tez to widze :shake: zwlaszcza maly Reksio mi zapadl w serce: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183086-Reksio-kolejna-tragedia-ma%C5%82ego-pieska[/url]
  23. to moj ulubieniec (wirtualnie, niestety). takie niesprawiedliwe to zycie. a maly/czarny jest swietny. :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...