-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Napewno wpadne :D Lalka moja ma już zapewnione spacerki ze swoimi kuzynami więc TEsula też zasługuje na to by poszaleć z pieskami , a pańca poprzebywa w bardzo miłym towarzystwie>KAnysia nie wezme bo to moje najstarsze kochanie ostatnio jakieś nadąsane jest i mało koleżeńskie zamiast spacerku by same kłopoty z nim były bo on lubi "wychowywać" inne psiaki. Czekam więc na propozycje tzn kiedy i o któtej godzince. PS a co co instruktarzu jak dojrchać napewno będe potrzebować pomocy:D
-
obecnie mieszkam w Michałowicach (Ursus) żoliborz znam tak sobie.Jak cośik jeszcze zaplanujecie to chętnie poznam was na żywo :D A moje Tesuli chyba się przyba małe "pranie" od starszych psów bo się strasznie krnąbrna robi chyba taki wiek 9 miechów .Taki mały szaleniec z niej się robi Pozdr.
-
o jak się ślicznie Rottuś upaprał :lol: :lol: widać że bawił się świetnie :D
-
Sliczny z niego chłopak :D aż miło popatrzyć . Głaskanko dla Raptuska i buziaczek w ten sliczny pysi :D :D :D
-
jej jakie bosssssssskie foty :lol: :lol: :lol: gdzie wy macie taki kawał bezludnej zieleni??? bo może ja mieszkam w jakieś innej Warszawie :o :evilbat: czy planujecie jeszcze jakieś spotkanko??? na które mogę się wprosić z moim urwisem poniemieckim ??? Myśle że moja Tesa wspólny język z Boogim znajdzie "kopanie gigantycznych dołów" :evilbat: PS a te "kraty" na mordach to takie obowiązkowe??? Pańcie z piwkiem a psy w kagańcach ehhh i gdzie tu sprawiedliwość :wink:
-
a jakby się jeszcze jakiś spacerek szykował to ja też chce plissssssss mam tu takiego jednedo poniemieckiego w domu co chętnie sie pobawi i wybiega bo inaczej mi podwórko zruinuje do końca. Najchętniej niedziela bo to taki wolny dzień bez zajęć.Dojade wszędzie :D Pozdrawiam
-
[quote name='asher']Vectra, a czemu w końcu nie dotarłas na forty? I teklunia też chyba miała być...[/quote] jej to coś mnie omineło :o :o :o buuuuu :cry: :cry: :cry:
- 78403 replies
-
już mi się w głowie kręci od tych %%%%%%%%% :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Alka']Ala,a to ode mnie na początek działalności knajpowej :silly: [img]http://img181.imageshack.us/img181/963/dscf30749yc.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/2288/dscf30791ck.jpg[/img][/quote] :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
- 78403 replies
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img478.imageshack.us/img478/751/dogo1ro.jpg[/img][/URL] pies morderca pokonany :D
-
[quote name='Gabryjella']A my ćwiczymy na kólku, bo chcę byc pewna, że jak mnie złapie to zrobi to raz porządnie :evilbat: [URL=http://imageshack.us][img]http://img491.imageshack.us/img491/7619/tn10002135lj.jpg[/img][/URL][/quote] ja też ćwicze z suką szarpanko (narazie mam zakwasy w ręcach :evilbat: ) chcę by zamiast (niewiem ile tych ton tam ma tego uścisku bo już sie gubie 3 czy 5 ) tak do 10 ton dojść .Raz złapie za gardo to głowe urwie jak ginąć to chociaż widowiskowo :evilbat: :evilbat: :evilbat:
-
o prosze jakaś imprezka??? :D u mnie też się znajdzie wyrko do spania.Jak by zabrakło.Niestety bez towarzystwa na czterech łapach :cry: jak coś moge dostarczyć płyny i przekąski. ale się chamsko wpycham :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']bOSKA :klacz: A ZęBY DLACZEGO KRWIą NIE OCIEKAJą :lol: :wink:[/quote] prosze bardzo jest z krwią :evilbat: :evilbat: [URL=http://imageshack.us][img]http://img434.imageshack.us/img434/7415/lalazebykrew9qu.jpg[/img][/URL]
-
a teraz fotka w styly szmaty FAKT :evilbat: "ziewający pitbull nocą" [URL=http://imageshack.us][img]http://img129.imageshack.us/img129/4839/laladofaktow2pa.jpg[/img][/URL] prawda że bardzo grożnie wygląda???
-
diablo [URL=http://imageshack.us][img]http://img380.imageshack.us/img380/5127/lalkazebiskaresize4gh.jpg[/img][/URL]
-
to nie jest bullowate ,ale wychowywane przez pitke więc podejrzewam że instynkty mordercy napewno zostały jej przekazane w tajemnicy :evilbat: ona ma posłanie koło naszego łóża pod moją głową taka scena :D [img]http://img213.imageshack.us/img213/7195/tesaspicalaresize9sr.jpg[/img] wilkołak przygotowuje się do ataku [URL=http://imageshack.us][img]http://img32.imageshack.us/img32/9705/obraz168resize9zr.jpg[/img][/URL]
-
[quote name='klaraveritas']toż to jawna próba morderstwa... ja bym oka nie zmrużyła... one ewindentnie coś knują :evilbat:[/quote] a niby czemu przeważnie kłade się spać ok 4 nad ranem?? :evilbat: 7 zmysł działa i nie pozwala mi spać :diabloti:
-
tak się kamufluje [URL=http://imageshack.us][img]http://img415.imageshack.us/img415/332/lalapodkoldraresize9gq.jpg[/img][/URL] a tak zaczyna zęby pokazywać (wszystko w nocy :o ) [URL=http://imageshack.us][img]http://img415.imageshack.us/img415/5412/lalaminka3resize1gu.jpg[/img][/URL] i jeszcze poniemieckiego uczy :D ( to próba ataku na mnie) :wink: wrrrrrrrrr zjemy cię jest już noc :evilbat: [URL=http://imageshack.us][img]http://img147.imageshack.us/img147/3719/16x05069resize2xq.jpg[/img][/URL]
-
nocą zagryzają?? ojej to już się zaczynam bać :D do tej pory to nocą kot miał mnie zagryść , ale jakaś widać podruba z kota jej a jak z pitką w jakąś spółke wejdą :o aż strach pomyśleć.To już wiem czemu moja Lalka ostatnimi czasu do łóżka nam się ładuje i to pod kołdre i daję nam na dobranoc całuski.Trenuje przez atakiem?? :lol:
-
[img]http://img180.imageshack.us/img180/20/mobraz0860kn.jpg[/img] to zdjęcie jest super :D :D :D
-
[quote]na dwa posiadane bulle, dwa uspione w tempie ekspresowym to bardzo niepokojaca statystyka...[/quote] dodam że bardzo bardzo bardzo niepokojąca. I pewnie nikt o tym wcześniej nie wiedział :evil:
-
[quote name='Patka']Ala Ty sie ssmiejsze Ty masz jeszzce czas ;) Lilith ma ponad 6 wiosen i co ja mam zrobić ... :evilbat: :wink:[/quote] Patka da F napisz :evilbat:" mimo że moja ASTka Lilith ma 6 lat ja nadal żyje ...jupiiiiiii udało mi się" faraciara jesteś , może masz jakąś podrube a nie "psa morderce" ?? :evilbat:
-
Można przecież spożądzić odpowiednią umowe !!! z naciskiem na punkty w/w incydentu !!! Nic nie jest proste ,ale z każdej sytuacji da się jakoś wyjść. hmmm uspali poprzedniego bullika?? jej o tym nie wiedziałam ( widać nie doczytałam ) :evil: :evil: :evil: Od tak poprostu czy z jakieś przyczyny? chory , bardzo już stary ...
-
To się w głowie nie mieści ja tylko mam nadzieje że Chips jednak dostał zastrzyk i odszedł bez zbędnego cierpienia.To świetna (chociaż bardzo niepotrzebna!!!) lekcja dla osób oddających do adopcji psy.Ja bym gołymi ręcoma zabiłą tego kto uśmiercł by psiaka którego bym mu powierzyła w zaufaniu. W ciągu 7 dni jest nierealne by pies się na dobre zaklimatyzował zwłaszcza taki po przejściach ( i przechodzący z rąk do rąk) Niestety już nikt się nie dowie jak było naprawde , ale na przyszłość mam nadzieje że większy się czujność ludzi ratujących psy i przekazujących do nowych domów. Straszna historia moja rodziną strasznie wstrząsneła (mój ojciec stwirdził że skoro pies ugryżł to "właścicielka " musiała sobie na to zapracować nic nie dzieje się od tak poprostu , na psie zaufanie i miłość trzeba zasłóżyć.
-
To bardzo niedobrze :( :( :( :evil: :evil: :evil: trafne określenie "mordercy" od siebie nic nie dodam bo cezura zadziała qrde.