-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
brawo dla Dilusia .Super że udało się troszke go opanować.Czyli krótko mówiąc Dili mądry chłopiec :loveu: :loveu: :loveu: i grzeczny :loveu: :loveu: Teraz tylko musisz bardzo uważać by coś znowu nie napadło Dealerka bo cała praca pójdzie na marne.UWAŻAJ NA OBCE PSY I GŁUPICH WŁAŚCICIELI :mad:
-
Acroba bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedz dot.kolorków :lol: :lol: Tatuś mnie zadziwił biały staffik?? osobiście to naj lubie czarne z białymi znaczeniami.Stąd moje pytanie czy się zmieniają im barwy. Tego malucha to już uwielbiam jest prześliczny :loveu: :loveu: :loveu: tilko całować w ten różowy nochal :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://dobromina.akcja.pl/krufka4.jpg[/IMG]
-
Tak bardzo mi przykro :-( :-( :-( dopiero dziś zobaczyłam ten smutny topik. Trzymaj się bellatriks [`][`][`]
-
Acroba piękne maleństwa :loveu: :loveu: one już takie zostaną czarno-białe czy zmieną kolorek??? gratuluje szczylków - pożądne mizianie dla psiej mamy :loveu: :loveu: spisała się na medal.
-
[quote name='Gabryjella']To bocja:lol: moja jest odporna, ale ciężko ją zobaczyć bo cały czas siedzi z glonami w sztucznym konarku, trójkącik sobie zrobiły:roll:[/QUOTE] ooo wlaśnie BOCJA faktycznie :oops: :oops: miałam kilka zanim grzałka się zepsuła i się ugotowały :placz: :placz: :placz: :placz: ,ale zawsze jak wprowadzałam nową do zbiornika to dostawała wysypki.Super rybki bardzo je lubie miałam kilka odmian. PIOTRUŚ jakie ładne ,grzeczne dziecko (na zdjęciu):diabloti: :diabloti: [IMG]http://img274.imageshack.us/img274/6163/piot6wk.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[IMG]http://images1.fotosik.pl/68/f7dc970b7cc4f455.jpg[/IMG] moje ulubione rybki akwariowe :lol: :lol: ino strasznie wrażliwe i chorowite m miałam kilka takich. Ale bij zabij nazwy nie moge sobie przypomnieć :oops: :oops: też prosze o wjęcej fot Ozzulca a masz fote Piotrusia :diabloti:
- 78403 replies
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
cześć Madzia :lol: :lol: się dziewczynka troszkę potargałą :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8080/tndscn48003tl.jpg[/IMG] -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
a jakiego masz kuriera pocztowego zainstalowanego?? mi tlen takie ściemy robił z tymi niepełnymi linkami. -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec']ehhh zazdroszcze, ja sie odpreze dopiero w poniedziałek po 17-tej :cool3: ps. vectra nadal nawalają ci na poczcie linki z dogo, ze wyswietla ci sie pierwsza strona, a nie twój ostatni post?:roll:[/QUOTE] zmieniłam program pocztowy i jest już oki znaczy się jak klikam na linka to przemieszczam się do ostatniego nieprzeczytanego posta. Używam teraz mozilli thunderbird -
Zawsze jak mi troche smutaśno to wpadam popatrzeć na te metamorfozy i nieraz to się popłacze z goryczy że ludziska potrafią być tacy okrutni i ze wzruszenia że jednak są na tym świecie dobre duszyczki. Wspaniałe fotki te "PO" widać co potrafi zdziałać miłość , troska a te wszystkie ludzkie bestie będą się smażyć w piekle :angryy: :angryy: i nie ma dla mnie usprawiedliwienia na żadne okrucieństwo powinno być oko za oko. BRAWO DLA WSZYSTKICH CUDOWNYCH LUDZI
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
no to do poniedziałku będe trzymać kciukole :evil_lol: :evil_lol: mam teraz troche wolnego (praca nie zając nie ucieknie :eviltong: :eviltong: ) -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
więc poraz kolejny trzymam mocno kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: napisz jutro prędziudko jak Ci poszło . -
[quote name='Alicjarydzewska'];)[I][B]otóż to i do tego wisienki :multi::multi::multi:ze spirytu;) [/QUOTE] powiet tylko [FONT="Arial Black"]MNIAM[/FONT] uwielbiam pijane wisienki , mimo że pora już nieco pózna to się skusiłam i pije martini z lodem i cytrynką.:lol: ,a smaka mi tu narobiliście
- 78403 replies
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='panienkabubu']no tylko nie mamy szczescia zrobic im takiego zdjecia z przodu yhyhyhyhyh[/QUOTE] może się krępują aparatu ?? początek romansu zawsze jest taki hmmmm troszke wstydliwy .Pozatym to nie ładnie podglądać zakochaną pare :eviltong: :eviltong: a wy za nimi latacie jak jakieś paparaci :mad: :mad: dajcie im troche samotności , młodzi są :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[IMG]http://images4.fotosik.pl/31/2a81f1d3c924c3d2.jpg[/IMG] super tu wyglądają :loveu: :loveu: :loveu: ach ta wiosna :cool3: :cool3: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzia od trzymania kciuków paljuchy mnie bolą :eviltong: :eviltong: przez ten mój świetny net nie jestem na bierząco :angryy: :angryy: muli że szok a jak Ty możesz na tą swoją ślicznote mówić brudas:crazyeye: :crazyeye: chcesz zobaczyć brudasy to wpadnij do mnie :diabloti: ja się ciesze że te moje diabły mają sierść krótką bo jak by miały taką jak Gaja to bym musiała non stop prać znaczy po każdym powrocie z placu zabaw :evil_lol: -
[quote name='dealer']nieeeee to przerasta granice mojej wyobraźni:)[/QUOTE] ja tam zawsze mówie że mój Kano to ratlerek :evil_lol: :evil_lol: a ratlerki wiadomo szczekliwe :evil_lol: :evil_lol: a że troche wyrośnięty :diabloti: :diabloti: to już inna historia
-
[quote name='dealer']taaa tylko jak Dili zacznie szczekac i wpadnie w szał to hoho ...:)[/QUOTE] to wyobraż sobie tego malucha szczekliwego jak by był ze 20 razy większy hihihii ,a Dilusia jako maleństwo :evil_lol: :evil_lol:
-
jej wszędzie tylko kffitaki i kffiatki :diabloti: :diabloti: ja poprosze więcej fotków Ozziego :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='dealer']agresywny raczej nie ale za to szczekliwy do potęgi:)[/QUOTE] tak jak Twój Dili :diabloti: :diabloti: on też w sumie tylko szczeka :evil_lol: :evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
trzymam kciuki za historie :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: i ide pobiegać znaczy złowić Tese bo znowu bandyta nie chce wejść po dobroci do domu Dobrejnoscki i czekam na wieści jak poszło na historii (jej koiszmar hiiistorria nie cierpie tego) Buziak dla Gajki -
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205902.jpg[/IMG] a ten mały czarny nie jest agresywny?? bo takie piesulki to bardzo lubią wystawiać zębole .
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]o tu masz 100% racji :cool3:ale po 22 latach to się człowiek przyzwyczaja :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] ale chyba przyznasz że z roku na rok bachory są coraz gorsze :angryy: :angryy: medal Ci się należy :cool3: :cool3: za te 22 lata .Musisz być bardzo cierpliwa/wyrozumiała kobitka. Ja po godzinie pobytu u mojej siostry i jej pociech, mam dość dzieci na następny miesiąc.
- 78403 replies