Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. brawo dla Dilusia .Super że udało się troszke go opanować.Czyli krótko mówiąc Dili mądry chłopiec :loveu: :loveu: :loveu: i grzeczny :loveu: :loveu: Teraz tylko musisz bardzo uważać by coś znowu nie napadło Dealerka bo cała praca pójdzie na marne.UWAŻAJ NA OBCE PSY I GŁUPICH WŁAŚCICIELI :mad:
  2. Acroba bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedz dot.kolorków :lol: :lol: Tatuś mnie zadziwił biały staffik?? osobiście to naj lubie czarne z białymi znaczeniami.Stąd moje pytanie czy się zmieniają im barwy. Tego malucha to już uwielbiam jest prześliczny :loveu: :loveu: :loveu: tilko całować w ten różowy nochal :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://dobromina.akcja.pl/krufka4.jpg[/IMG]
  3. Tak bardzo mi przykro :-( :-( :-( dopiero dziś zobaczyłam ten smutny topik. Trzymaj się bellatriks [`][`][`]
  4. Acroba piękne maleństwa :loveu: :loveu: one już takie zostaną czarno-białe czy zmieną kolorek??? gratuluje szczylków - pożądne mizianie dla psiej mamy :loveu: :loveu: spisała się na medal.
  5. [quote name='Gabryjella']To bocja:lol: moja jest odporna, ale ciężko ją zobaczyć bo cały czas siedzi z glonami w sztucznym konarku, trójkącik sobie zrobiły:roll:[/QUOTE] ooo wlaśnie BOCJA faktycznie :oops: :oops: miałam kilka zanim grzałka się zepsuła i się ugotowały :placz: :placz: :placz: :placz: ,ale zawsze jak wprowadzałam nową do zbiornika to dostawała wysypki.Super rybki bardzo je lubie miałam kilka odmian. PIOTRUŚ jakie ładne ,grzeczne dziecko (na zdjęciu):diabloti: :diabloti: [IMG]http://img274.imageshack.us/img274/6163/piot6wk.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images1.fotosik.pl/68/f7dc970b7cc4f455.jpg[/IMG] moje ulubione rybki akwariowe :lol: :lol: ino strasznie wrażliwe i chorowite m miałam kilka takich. Ale bij zabij nazwy nie moge sobie przypomnieć :oops: :oops: też prosze o wjęcej fot Ozzulca a masz fote Piotrusia :diabloti:
  7. cześć Madzia :lol: :lol: się dziewczynka troszkę potargałą :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8080/tndscn48003tl.jpg[/IMG]
  8. a jakiego masz kuriera pocztowego zainstalowanego?? mi tlen takie ściemy robił z tymi niepełnymi linkami.
  9. [quote name='madzia18sosnowiec']ehhh zazdroszcze, ja sie odpreze dopiero w poniedziałek po 17-tej :cool3: ps. vectra nadal nawalają ci na poczcie linki z dogo, ze wyswietla ci sie pierwsza strona, a nie twój ostatni post?:roll:[/QUOTE] zmieniłam program pocztowy i jest już oki znaczy się jak klikam na linka to przemieszczam się do ostatniego nieprzeczytanego posta. Używam teraz mozilli thunderbird
  10. Vectra

    Metamorfozy

    Zawsze jak mi troche smutaśno to wpadam popatrzeć na te metamorfozy i nieraz to się popłacze z goryczy że ludziska potrafią być tacy okrutni i ze wzruszenia że jednak są na tym świecie dobre duszyczki. Wspaniałe fotki te "PO" widać co potrafi zdziałać miłość , troska a te wszystkie ludzkie bestie będą się smażyć w piekle :angryy: :angryy: i nie ma dla mnie usprawiedliwienia na żadne okrucieństwo powinno być oko za oko. BRAWO DLA WSZYSTKICH CUDOWNYCH LUDZI
  11. no to do poniedziałku będe trzymać kciukole :evil_lol: :evil_lol: mam teraz troche wolnego (praca nie zając nie ucieknie :eviltong: :eviltong: )
  12. więc poraz kolejny trzymam mocno kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: napisz jutro prędziudko jak Ci poszło .
  13. [quote name='Alicjarydzewska'];)[I][B]otóż to i do tego wisienki :multi::multi::multi:ze spirytu;) [/QUOTE] powiet tylko [FONT="Arial Black"]MNIAM[/FONT] uwielbiam pijane wisienki , mimo że pora już nieco pózna to się skusiłam i pije martini z lodem i cytrynką.:lol: ,a smaka mi tu narobiliście
  14. [quote name='panienkabubu']no tylko nie mamy szczescia zrobic im takiego zdjecia z przodu yhyhyhyhyh[/QUOTE] może się krępują aparatu ?? początek romansu zawsze jest taki hmmmm troszke wstydliwy .Pozatym to nie ładnie podglądać zakochaną pare :eviltong: :eviltong: a wy za nimi latacie jak jakieś paparaci :mad: :mad: dajcie im troche samotności , młodzi są :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [IMG]http://images4.fotosik.pl/31/2a81f1d3c924c3d2.jpg[/IMG] super tu wyglądają :loveu: :loveu: :loveu: ach ta wiosna :cool3: :cool3:
  16. Madzia od trzymania kciuków paljuchy mnie bolą :eviltong: :eviltong: przez ten mój świetny net nie jestem na bierząco :angryy: :angryy: muli że szok a jak Ty możesz na tą swoją ślicznote mówić brudas:crazyeye: :crazyeye: chcesz zobaczyć brudasy to wpadnij do mnie :diabloti: ja się ciesze że te moje diabły mają sierść krótką bo jak by miały taką jak Gaja to bym musiała non stop prać znaczy po każdym powrocie z placu zabaw :evil_lol:
  17. [quote name='dealer']nieeeee to przerasta granice mojej wyobraźni:)[/QUOTE] ja tam zawsze mówie że mój Kano to ratlerek :evil_lol: :evil_lol: a ratlerki wiadomo szczekliwe :evil_lol: :evil_lol: a że troche wyrośnięty :diabloti: :diabloti: to już inna historia
  18. [quote name='dealer']taaa tylko jak Dili zacznie szczekac i wpadnie w szał to hoho ...:)[/QUOTE] to wyobraż sobie tego malucha szczekliwego jak by był ze 20 razy większy hihihii ,a Dilusia jako maleństwo :evil_lol: :evil_lol:
  19. jej wszędzie tylko kffitaki i kffiatki :diabloti: :diabloti: ja poprosze więcej fotków Ozziego :loveu: :loveu:
  20. [quote name='dealer']agresywny raczej nie ale za to szczekliwy do potęgi:)[/QUOTE] tak jak Twój Dili :diabloti: :diabloti: on też w sumie tylko szczeka :evil_lol: :evil_lol:
  21. trzymam kciuki za historie :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: i ide pobiegać znaczy złowić Tese bo znowu bandyta nie chce wejść po dobroci do domu Dobrejnoscki i czekam na wieści jak poszło na historii (jej koiszmar hiiistorria nie cierpie tego) Buziak dla Gajki
  22. [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205902.jpg[/IMG] a ten mały czarny nie jest agresywny?? bo takie piesulki to bardzo lubią wystawiać zębole .
  23. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]o tu masz 100% racji :cool3:ale po 22 latach to się człowiek przyzwyczaja :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] ale chyba przyznasz że z roku na rok bachory są coraz gorsze :angryy: :angryy: medal Ci się należy :cool3: :cool3: za te 22 lata .Musisz być bardzo cierpliwa/wyrozumiała kobitka. Ja po godzinie pobytu u mojej siostry i jej pociech, mam dość dzieci na następny miesiąc.
×
×
  • Create New...