-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
to się najwyżej jakoś z sesemesujemy fotki cudaśne -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzia to się wczoraj nie zgadałyśmy do końca Następnym razem jak będziesz w wawie to napewno!! musimy się spotkać będzie mi bardzo miło tylko daj znać wcześniej to sobie wolne zrobie -
[IMG]http://images2.fotosik.pl/72/31ac65c8072ee6a1.jpg[/IMG] bozziuuu że on się nie udusi tym jęzorem:evil_lol: :evil_lol: niskie ciśnienie jest wykańczające :angryy: :angryy: :angryy:
- 78403 replies
-
Hej Asher :multi: :multi: to widze Twoje maleństwa na sportowo teraz żyją? Dobrze że już Boogi nie kuleje , biedna Sabinka ugłąskaj ją odemnie :loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Na 17 musze do pracy , ale jak wcześniej to chętnie hotel Okęcie to chyba wiem gdzie jest bo ja jestem mało zorientowana co i gdzie się znajduje - kurde a całe życie tu mieszkam aż wstyd -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
o której będziesz w wawce?? -
Mój diabeł tasmański miał dwie lub trzy foty robione (ma dysplazje)i wszystkie były pod narkozą.Wet mi mówił że tylko tak da się zrobić bardziej precyzyjne RTG nie ma obawy że się psina poruszy.Pozatym to ponoć jest dość bolesne :shake: :shake:
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/71/7aaae3e0a0d474d1.jpg[/IMG] fujj jakie paskudne robalisko
- 78403 replies
-
Witaj Ala :lol: :lol: pogoda do bani :angryy: :angryy: już chyba z 10 kawe wypiłam i nadal ledwie łaże. Czekam na fotaski :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
Aluś fotecka zachdu słońca zajefajna :p :p Kobitki jak byście potrzebowały jakiegoś chłopa do tańca brzucha to mój TZ ma spory mięsień piwny chętnie go oddam razem z brzuchem naturalnie :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="Blue"]Madzia to wielkie , wielkie , wielkie GRATULACJE [/COLOR][/SIZE][/FONT] jednak opłacało się trzymać kciuki przez te pare dni :eviltong: :eviltong: chyba od piątku ?? :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska']:p[B][I]na spacerek po 17 bo Ozzulek nie lubi na słoneczko:razz: A teraz kawa , lody i ..dogo ;)bo potem mam jeszcze prasowanko/ cholewcia zimą tyle tego nie było :angryy:/ [/I][/B][/QUOTE] Witaj Ala to dziś masz same przyjemnie zajęcia ;) ;) ;)
- 78403 replies
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzu to trzymam mocno,mocno kciukasy :lol: :lol: -
Greven moje oczy nie mogą się oderewać od widoku tych pięknych , wspaniałych koników - znowu to napisze ZAZDROSZCZE CI :oops: :oops: Gratulacje :multi: :multi: ciesze się że udało się wykupić śiwke a tego nochala prosze wycałować opd ciotki Ewy :loveu: :loveu: [url]http://img136.imageshack.us/img136/3632/dscn3225topomn7at.jpg[/url]
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
mniam [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/5791/tndscn45303vo.jpg[/IMG] -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzia to trzeba to opić :lol: :lol: zestaw studencki bardzo się przyda :eviltong: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :BIG: :BIG: -
[IMG]http://images3.fotosik.pl/70/1b03bd096aec673a.jpg[/IMG] jaki wielgachny jęzor :crazyeye: :crazyeye: :lol: :lol: dwa razy liżnie po twarzy i nie trzbeba się myć :evil_lol: :evil_lol: Ala powinnaś podpisać umowe z jakimś producentem piłek :p :p
- 78403 replies
-
To się człowiek uczy całe życie :oops: :oops: Nie miałam pojęcia że zmiana zębisk ma związek z uchelcami.Ale to chyba nie wszystkie psy mają ?? Mój Szczepan wymieniał zębiska ,a uchy jej stały elegancko :diabloti: (może koondle mają inaczej?)
-
[quote name='evaxon'][COLOR=darkslateblue][B]hehe ja zawsze jak mam zamiar albo posprzatac porzadnie albo cos ugotowac to moj komputer mowi[/B][/COLOR] [I][B]"chodz do mnie chodz.... wlacz mnie ...wejdz na dogo ..... wiem ze tego chcesz.... nie oszukuj sie ..... chodz... chodz nie pozalujesz..... "[/B][/I][/QUOTE] mam dokładnie to samo :evil_lol: :evil_lol: tylko że mój komp śmiga non stop To monitor się wydziera CHODZ DO MNIE CHODZ :diabloti: zobacz ile subskrycji przyleciało z DGM
- 78403 replies
-
[quote name='asher']Pika, ty jaja sobie robisz, czy serio pytasz? Bo nie wiem, czy mam się wymądrzać :lol:[/QUOTE] ja poprosze o wykład :razz:
-
Opisałaś klasyczny przypadek lekceważenia jakochkolwiek przepisów/nakazów/zakazów :angryy: :angryy: Szara polska rzeczywistość.
-
a kto posprząta u mnie ??? :placz: :placz: :placz: Ala podziwiam cię za zapał , ja niecierpie sprzątać za to lubie prasować :cool3:
- 78403 replies
-
Sliczny maluszek :loveu: :loveu: :loveu: uchelce ma zabójcze :loveu: :loveu: Lazy na pocieszenie ci powiem że moja poniemiecka ma ponad rok i nadal wstaje o świcie , po nocach nie śpi jest nie do zamęczenia i wszystko gryzie :mad: :diabloti:
-
to my też się pokażymy zachowamy czarny klimat :diabloti: Lalusia :loveu: [img]http://www.hotofoto.pl/images/vectra/maj16014zmianarozmiaru.jpg[/img] odgryzamy łapke wujkowi (mój TZ najlepszą zabawką Lali) [img]http://www.hotofoto.pl/images/vectra/maj13008zmianarozmiaru.jpg[/img] uśmiecham się [img]http://www.hotofoto.pl/images/vectra/maj12016zmianarozmiaru.jpg[/img] śpię [img]http://www.hotofoto.pl/images/vectra/maj042zmianarozmiaru.jpg[/img] i wszyscy razem [img]http://www.hotofoto.pl/images/vectra/kwiecien120zmianarozmiaru.jpg[/img]
-
Ozzulec odlatuje :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/69/8d5d3589d81a6ad8.jpg[/IMG] a co do dzieci to teraz taka chyba moda by się nimi nie zajmować :angryy: :angryy: nic dziwnego że Piotruś stwarza problemy wychowawcze - próbuje zwrócić na siebie uwage :shake: :shake:
- 78403 replies