Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Ala moge ci pożyczyć kosiciela ze sprzętem :diabloti: :diabloti: Mój TZ lubi za kosiarą latać :p :p
  2. To fajne te Twoje psunie :loveu: :loveu: w sumie to dobrze że każdy jest inny znaczy ma inny charakterek , ale po oczkach widać który jaki ma temperamencik. Chyba mało jest tych piesków w polsce ?? a takie słodkie pysie mają :lol:
  3. Przepraszam bardzo mam pytanie: Czy przewożąc psa w samochodzie pies musi mieć kaganiec ?:diabloti: Bo ja dziś zostałam pouczona przez władze że i owszem :angryy: :angryy: Policjant z drogówki mnie zatrzymał (było ich dwóch jeden czytał drugi pisał) Poza mandatem za przekroczenie prędkości i brak pasów ta ^$^$^&* chciała mi wlepić mandat za brak kagańca u "TEGO" jak się wyraził psa (chodziło o Lale).Oczywiście jakieś regułki na temat kagańców podczas jazdy autem nie znalazł , ale stwierdził że JEST PEWIEN że taki przepis jest i w drodze wyjątku mnie tylko pouczył. Po czym niezadowoliny z siebie przeprowadził mi szczegółową kontrole auta wynik jej bardzo ciekawy ......:angryy: :angryy: Jakie są przepisy dot przewozu psa/psów w aucie typu sedan????
  4. Waszka strasznie się ciesze że wszystko jest oki z Bolkiem. Puszczam kciuki bo prawie 24h z zaciśniętymi :diabloti: to troszke mnie paluchy bolą :evil_lol: :evil_lol: Ugłaskaj Bolka i tą obrażalską pannice :cool3: :cool3:
  5. a u mnie słońce świeci :eviltong: :eviltong: tylko strasznie jest zimno :placz: :placz: [IMG]http://img318.imageshack.us/img318/2641/20060605img9999417sm.jpg[/IMG] niesamowite :crazyeye: :crazyeye:
  6. Oj wiesz mogło być od kapusty i nie żeby ona była jakaś nie teges tylko akurat w tym dniu organizm się zbuntował , może się kawałeczek przykleiło do żołądka i taka reakcja :hmmmm: ja kiedyś zjadłam pączka i na trzy dni straciłąm kontakt ze światem , a wszyscy jedli te pączusie i tylko ja odchorowałam :shake: :shake: Musisz dużo płynów pić może jakiś rosołek? i odleżeć - zatrucia osłabiają Życze zdrówka :lol: :lol:
  7. Ja bym nie powiedziała że idziesz na łatwizne :razz: :razz: super są te przeróbeczki .. Więcej poprosze :cool1: :cool1: fotek Tuffika . Ja to podziwiam osoby mające yoreczki że mają tyle cierpliwości by dbać o te ich włosy.Czesanie , kąpanie :shake: :shake: Chyba dużo czasu mu poświęcacie na pielęgnacje bo wyglada imponująco :loveu: :loveu:
  8. Paula a czegoś się najadła :crazyeye: :crazyeye: zatrucia są okropne ,wykańczają człeka na amen
  9. foty superaśne :loveu: :loveu: :loveu: hahahaha morderczwe psy ja to mam tylko foty z moimi psimi bandziorami które przeważnie mi pitbulla "zagryzają" ja bardzo lubie tą fotke :loveu: :loveu: moich dziewczynek [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9676/maj26017zmianarozmiaru1iu.jpg[/IMG]
  10. Ja też nadal trzymam kciuki mocno,mocno za Bolusia (piesze jednym paluchem co by nie puścić kciuków) I czekam na info
  11. Gryfik to wygląda jakby był obrażony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ,a Dandi jak by się śmiał :loveu: :loveu: :loveu: super są morduchy - one chyba takie psotne są cio?? bo mają takie figlarne oczka , zwłaszcza Dandi :cool3: :cool3:
  12. Asher głowa do góry :lol: :lol: po burzy zawsze świeci słońce - więc teraz już tylko będzie lepiej :cool1: Buziaczki dla boorków
  13. [quote name='malawaszka']Przypominam o trzymaniu kciuków za Boluzia jutro od 9 rano :modla: ja już mam bóle brzucha i głowy :shake:[/QUOTE] to ja już zaczynam trzymać kciuki :kciuki: :kciuki: bo jutro o 9 moge jeszcze spać ;) ;) ,ale obiecuje że kciukasów nie puszcze :lol:
  14. [IMG]http://img335.imageshack.us/img335/8458/fruziak59co.jpg[/IMG] jakie kochane oczka :loveu: :loveu: :loveu: jak takkiemu spojrzeniu odmówić czegokolwiek.:loveu: :loveu:
  15. [quote name='PIKA']Cytat: Napisał(a) Vectra ostatnio czytałam że w związkach w których są zwierzaki szczególnie psy i oboje partnerzy w podobnym stopniu kochają zwiarzaki to ich związki są długotrwałe , oparte na wzajemnej miłości , zrozumieniu etc -czyli żyją wspólnie długo i szczęśliwie i ileś tam razy miej dochodzi do rozpadu niż w związkach w których nie ma zwierzaków lub jeden z osobników ludzkich nie przejawia sympatii do braci mniejszych .- to jakieś "Hamerykańskie" badania To jakaś straszna bzdura [/QUOTE] coś w tym jest :eviltong: :eviltong: hamerykanie lubują się w takich wywodach
  16. [IMG]http://images2.fotosik.pl/79/a8e83d9c63635d64.jpg[/IMG] jak milusio :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Alicjarydzewska']Vectra o oknach wolę nie mówić [/QUOTE] oj przesadzasz :evil_lol: :evil_lol: nie ma to jak ufaflunione okno psimi łapskami , nochalami i innymi częsciami ciała psów :diabloti: :diabloti: plecam "Clin";) ;) się nie papra i ładnie zmywa :p :p ja własnie się zastanawiam skąd się wzieły odbite psie łapy na samej górze okna balkonowego :hmmmm: to jakieś 2 m nad ziemią :roll: wczoraj myłam okno :angryy: :angryy:
  18. oooo kfffiatki :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  19. Vectra

    zakoceni.pl

    to my też się przypomnimy :loveu: :loveu: dawno tu nie byliśmy to jest : koto-wredota-agresor IVAN [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/42/bca97da4c157b914.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/42/4e77085f43667a83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/42/e50031322239b5d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/e19e7626e0e3c238.jpg[/IMG][/URL]
  20. witam pięknego yoreczka :loveu: :loveu: Ala przepiękne przeróbki robisz -rameczki etc cuuuda :loveu: :loveu: chyba się do was na stałe wprosze ;) ;)
  21. no i znowu doopa :shake: :shake: fot ni ma :angryy: czekam dalej :diabloti: :diabloti: Pogoda jest fantastyczna :shake: :shake: leje od rana , ale za tydzień zapowiadają upały :roll:
  22. Ozzy okienny super :loveu: :loveu: :loveu: Alu czy też masz tak wysmarowane wszystkie okna od psiego nosa ? :evil_lol: :evil_lol: Lalka to tak godzinami może gapić się przez okno :p Pies na czatach :diabloti: [IMG]http://images2.fotosik.pl/79/66a65359af22e419.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210862.jpg[/IMG] rozczulający widok :loveu: :loveu: sama słodycz :loveu: :loveu:
  24. [quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]juz jest jutro :cool3:[/COLOR][/B][/QUOTE] a fot jak nie było tak nie ma :mad: :mad:
  25. to chyba Ty sama mu tą agresje wmawiałaś :mad: :mad: :cool1: wracaj szybko :placz: :placz: :placz: wygłaskaj Dilusia
×
×
  • Create New...