Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. [QUOTE]babcia z usmiechem:monisiu taki pies to ci moze glowke urwac.[/QUOTE] [QUOTE]dzieciak nie chce czegos zrobic albo mamunia czegos nie kupila:ida pieski:chodz szybko zobacz jakie duze pieski ida zaraz cie ugryza[/QUOTE] to jest nowoczesne , bezstresowe wychowanie :diabloti: :diabloti: kiedyś rodzice straszyli duchami , baba jagami czy jakimś innym dziadem :cool1:
  2. Dużo zależy od podejścia fryzjera.My mamy fajną babeczke która tak potrafi zagadać psa że ten w sumie bardziej zwraca uwage na nią niż na sprzęty , ale Tomuś i tak uparcie chce zjeść nie maszynke a grzebień :shake: Trzymam mocno kciuki by Tuffi dobrze zniusł wizyte w salonie piękności :lol:
  3. a cio Tuffi boi się maszynki ??:p :p czy podejmuje walke z warczącym przeciwnikiem? :evil_lol: :evil_lol: mnie też niebawem znowu czeka psi fryzjer :shake: :shake: z tymi gamoniami foksami.:cool1:
  4. [quote name='Alka'][B]Vectra[/B], spokojnie , najpierw Pańcia potem piesek ...:evil_lol: bedzie krótsza , swobodniejsza fryzurka ...niebawem...;)[/QUOTE] to ja czekam z niecierpliwością :cool3: :cool3: bo ja lubie jorgusie uczesane na sportowo :eviltong: :eviltong: bo co to za facet z kucykiem :diabloti: :diabloti:
  5. Kolejne śliczne portreciki :loveu: :loveu: A czemu go nie obetniecie tak na terierkowo-spotrowo?? Teraz będzie mu gorąco. Pańcia była u fryzjera to i piesek tyż by może skożystał :evil_lol:
  6. Cola naucz mnie robić takie piękne foty :modla: :modla: :modla:
  7. Cześć Ala :multi: :multi: :multi: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2682/mamlam29ac.jpg[/IMG] jaka mordusia kochana :loveu: :loveu: fajnie tak powspominać szczenięce dni :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B]Alka[/B] ramaeczke cuuuuuddddoooooo :klacz: :klacz:
  8. Mi to ten czarny się podoba :loveu: :loveu: [quote name='jo-jo']Nie ma co chorować wystawrczy przyjechać i zobaczyć[/QUOTE] w sobote na Kępie poznam :evil_lol: :evil_lol: przyjedz z konikiem ;) ;)
  9. uffff z wielkim trudem udało mi się przebrnąć waszą galerie :oops: :oops: Normalnie mam wypieki na twarzy Jo-jo jest super :loveu: :loveu: taki ogromny chyba zaczynam chorować na doga :p :p :p :p Gratulacje udanego potomstwa :multi: :multi: :multi: :multi: uwielbiam małe dożki :loveu: :loveu: są takie mało foremne i nieporadne :loveu:
  10. witak Ala :multi: :multi: ale Ozzi ma wielką tą morduche :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://images2.fotosik.pl/83/ece4f13d55613bea.jpg[/IMG]
  11. [quote name='anetta']Uffffffff, przeczytalam 4 strony :diabloti: Ale bedzie spotkanko! :grins: Vectra, jezeli bedziez jechac z Babic to po drodze moge do Ciebie polaczyc. Pewnie bys jechala autobusem do petli Gorczewska (na przy Mc Donaldzie) i pewnie bys wsiadla w 105, najlepiej ;) dojechalabys do skrzyzowania Powstancow Slaskich i Kochanowskiego i tu bys wysiadla. Ja tu bym do Ciebie dolaczyla i razem 121 do Pl. Wilsona a potem piechotka w dol w strone Wislostrady. :lol::lol::lol: Ja nie biore psa :shake: Tylko bym sie stresowala i ciagle bym musiala miec go na oku...O nie, co to, to nie :shake: Tylko dokladna godzinka nie zostala ustalona :siara:[/QUOTE] najlepiej na fona się umawiać. Będe jechać autkiem , ale czy z Babic to wielka niewiadoma.Wszystko się wyjaśni w piątek.Jak coś to moge cię zabrać -(na pw się spiszemy) .
  12. [quote name='jo-jo']Wiesz choruje juz półtora tygodnia i jeszcze ni nie przeszło, ale od piątku już antybiotyk więc bądźmy dobrej myśli, pożyjemy zobaczymy :))[/QUOTE] a na co Ty chorujesz w lato i to tak długo :crazyeye: :crazyeye:
  13. [quote name='jo-jo']No bo chora jestem :diabloti:[/QUOTE] najwyżej nas pozarażasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. Cola foty końskie są fenomenalne.
  15. PIKA zobacze jak mój TZ się ustosunkuje.Bo być może pojedzie ze mną najpierw do pracy na ten służewiec , a jeśli nie to ja odstawie auto do domu i przyjade czymś .Na 99 % przyjade z mokotowa , ale jeszcze musze potem wrócić do domu jakoś do Babic. Babice to wiocha w zachodniej częsci wawy A Cola jest moją sąsiadką :P a raczej moich rodziców :D ,ale świat mały. Więc przyjedziemy ja z Coą bez psów i bez chłopów.
  16. eee to ja tyż bez auta przyjade , TZa musze ustawić by czas znalazł. Powiedzcie mi z tych moich babcic to daleko jest na te kempe?? nie mam mapy a net tak mi działa że nie moge wejść na żadną strone :(
  17. PIKA Saba to jak mój Kano nie patyczkuje się z przeciwnikiem [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] jak ma lanie spuścić to bez ceregieli
  18. strasznie się już ciesze że was wszystkich poznam .... Cola napisz mi na pw gdzie dokładniej bo ja będe autkiem jechać to się zabierzemy razem.Będe bez psów więc jak bierzesz psa to nie ma sprawy.
  19. Cola ja będe jechać z mokotowa-służewca :) to moze się jakoś razem odszukamy ??? a wogóle to dobry wieczorek :D
  20. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/218/20060520img9999688jy.jpg[/IMG] hahahahaha jak fajnie trzymają razem :cool3: :cool3:
  21. Waszka w środe to lepiej idz z psami na spacer bo szkoda czasu na te .... jak by to nazwać "ośmieszanie się" naszych piłkażyków. [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4093/7czerw880rl.jpg[/IMG] Boluś to jest boski :loveu: :loveu: on jest taki napakowany i ma taki mądry wyraz pysia :loveu: :loveu: Luna :razz: :razz: po niej to widać że trzpiot , co tu mówić - rozpieszczona do granic możliwości :evil_lol: :evil_lol: ,ale też jest śliczna. Jednak mój idol to Bolutek :loveu: :loveu:
  22. Kano to raczej żartów sobie nie robi jak czegoś broni - on leci z zębami ostro .Żadna z sucz się nie odważy podejść :p :p :p On wogóle czasami zachowuje się :shake: :shake: bez kija nie podchodz.Taki typowy egoistyczny samiec - po jego myśli wszystko musi być.Zato jak sucze coś mają to on bez pardonu podchodzi i zabiera - najpierw podchodzi , wywala gały i zębiska na wierzch , sucz się kuli wypluwa , a on zadowolony zabiera.Jak dostają smaczki/kostki to Kano swój przydział dostaje osobno. miałam iść spać :diabloti: :diabloti: ale mi się niechce :razz:
×
×
  • Create New...