-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
:hmmmm: zaczynam popadać w kompleksy :oops: :oops: piękne foty robicie ja nie umiem tak :placz: :placz: :placz:
-
No nie daj się prosić dawaj foty :cool3: :cool3:
-
[quote name='madzia18sosnowiec']a ja juz dzisiaj wiedziałam ze nasz murzyny orżną :eviltong:[/QUOTE] murzyny we krwi mają bieganie :evil_lol: :evil_lol: i polowanie :eviltong: :eviltong: a polacy :shake: :shake: :shake: leniwy narodek - niestety nasi się mało nadają na tak ekskluzywne występy. Ośmieszają się i przy okazji cały nasz kraj :angryy: :angryy:
- 78403 replies
-
jak byś mnie zobaczyła w pobliżu pająka to byś się dopiero uśmiała :diabloti: :diabloti: mój TZ też się ze mnie śmieje i nie raz spesjalnie krzyczy "zobacz pająk" a ja w krzyk i w nogi :mad: :mad: :mad: na miejscu tych naszych piłkarży to już bym się nie ośmieszała i wróciła do kraju :evil_lol: :evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='dbsst']taaaaaaaaaaaaaaaaak mecz byl swietny prawie wygralismy :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE] bardzo prawie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Cola']:loveu: cisza :loveu: ah ta cisza :loveu: błoga cisza :loveu: jak ja kocham cisze :loveu: :evil_lol: [B]Vectra [/B]jak mogłaś zabić pajączka..toż to podobno szczęście wróży[/QUOTE] same pozdychały :eviltong: :eviltong: ja nie zabije bo się boje ;) ;) omijam to bardziewie szerokim łukiem .
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
cześć Madzia :lol: :lol: :lol: :lol: mecz był bardzo udany ;) ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobrze wybrałaś nie masz czego załować :p -
[quote name='Cola']mój to nie wiem...gdzieś tam się pałęta :lol: [B]Vectra[/B].....to Ty strasznie masz :evil_lol: pomyśl ile robali na Ciebie czyha poza domem :evil_lol:[/QUOTE] ty się śmiej :eviltong: :eviltong: jak się pzreprowadziliśmy do tego domu to tu były pająki i normalnie wszędzie widziałam te małe patrzące na mnie oczka :angryy: :angryy: :angryy: byłam bliska spakowania się i wyprowadzki. Naszczęście wredny kot poluje troche i chemia działa którą porozstawiam po kątach :diabloti: :diabloti:
-
a mój TZ z wrażenia usnoł :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja mam arachofobie :oops: :oops: uciekam przed wszystkim co ma więcej niż 4 nóżki :p :p
-
a u mnie 376 :eviltong: :eviltong: ale fajny potffforniasty balonisko :cool3: :cool3: :cool3:
- 78403 replies
-
fotki jak zawsze przepiękne :loveu: :loveu: tylko ten temat o robalach 0 ja się bojem robali :scared:
-
hahahahaha ale się uśmiaął z tej historyjki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: niesamowite minki robią Twoje psiury :evil_lol: :evil_lol:
-
hihihihi ale ma Axa zajefajne oczy :evil_lol: :evil_lol: żebraczek mały :loveu: :loveu: u mnie to by z Kano nie przeszło - ta kanalia by z zębami wyskoczyła za próbe odebrania czegoś :angryy: :angryy:
-
to było zdjęie :eviltong: :eviltong: teraz widzisz ??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a to przed myciem ta zemsta była w planach ?? :diabloti: :diabloti:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/81/759314792fe7eb7a.jpg[/IMG] bardzo przemyślana zemsta :diabloti: :diabloti: faktycznie minka bardzo niezadowolona :evil_lol: :evil_lol:
-
Mnie nie było 2 miesiące i szczerze to nie nadrobiłam wszystkich zaległości w galerii u Państwa Rydzewskich :oops: :oops: to nierealne - zanim przeczytałam kilkaset stron to już się pojawiła następnych ileś tam :p :p :p i tak codzień :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wstaje zasiadam do kompa lookam do Ozzulowa cytam , czytam i w miare czytania dochodzi nowych kolejnych stronek. A zaras wychodze z domu wróce pózno i od nowa będe nadrabiać ;) ;) Gaduły :nono: :nono: i to samo w ptaszarni :eviltong: :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z']Hihihi, witaj w klubie sów ;) Ja sie rozbudzam o 23 :D Fotki w nocy :)[/QUOTE] mam dokładnie tak samo :cool1: :cool1: mój TZ się cieszy bo ma całe wyro dla siebie :diabloti: prawie całe ;) ;) bo jak on uśnie to po kolei towarzystwo mu się wbija do łóżka.
-
[quote name='paula_z']Ja mam tak samo - praca w domu, zamiast pracowac siedze na dogo, a potem zarywam nocki :oops:[/QUOTE] ja się już kompletnie przestawiłam nie moge usnąć wcześniej niż o 3-4 w nocy. nawet jak wstane o 6 rano to i tak nie moge zasnąć o normalej porze. w dzień to i owczem moge spać do woli , a noce bezsenne :shake: :shake: kiedy fotki ??? :p
-
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4262/20060518img9999125zm.jpg[/IMG] hahahahaha ale fajny kuń :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a gdzie obiecane foty psów ?????:mad: :mad:
-
Cześć gaduły :diabloti: :diabloti: u mnie niebo zachmurzone i zapowiada się na deszcz :shake: :shake:
- 78403 replies
-
to ja też wypije z wami :popcorn: :popcorn: daj nam troche słoneczka bo u mnie znowu zimno :shake: :shake:
-
[quote name='Alka']o nieee, mnie wystarczy jak sama z siebie rechocze ...:evil_lol:[/QUOTE] my też się chętnie pośmiejemy :evil_lol: :evil_lol:
-
ja też bardzo lubie pracowac :diabloti: :diabloti: coprawda większość pracy mam w domu :-( :-( ale może i dobrze bo i tak zamiast pracować to siedze na dogo :evil_lol: :evil_lol:
-
ale fajne wspólne foty :multi: :multi: :multi: więcej , więcej :cool3: :cool3: