Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Biedny Leonek :(
  2. wpadam w depreche :evil_lol:
  3. [quote name='Maga100'][B]chciałabyś takiego obronnego :diabloti: [/B] [B]a nie sprawiła sobie baranki i teraz zazdrości :evil_lol: [/B][/QUOTE] bo ja się bojam morderczych psów :evil_lol: :evil_lol: dlatego starałam się mieć łagodnie wyglądające psy :diabloti:
  4. dwie miłości Franio i Leon :evil_lol: :evil_lol: fajny ten Twój blablador :diabloti:
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[I]mam jeszcze jedno a dzisiaj piekłam ciacho ,rano zrobię fotkę ;) [/I][/QUOTE] a ja mam karpatke własnej roboty :eviltong: :eviltong: kiełacha z grillka dobrze rzecz :eating:
  6. dobrywieczór śpiochy i gaduły :multi: :multi: :multi: Jak można tak psi nos męczyć kiełbaską grillowaną ? :mad: :mad:
  7. Ala jaka stara dupa ???? Ja z moim ojcem dokładnie tak samo przerabialiśmy łązienke w ciemnie i całe noce zdjęcia wywoływaliśmy.To fajna była zabawa.
  8. Szczepan nazywa się Tesa , ale jakoś tak się to męskie imie przyplątało do niej i zostało.:evil_lol: Lala to dziewczynka ma 3 lata , a dobek facet wabi się Kano i ma 9 lat.
  9. Jaka śliczna Foksia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jak możesz mówić że to diabeł :mad: :evil_lol: :evil_lol: -ten typ tak ma to żywe sprebro [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9026/frodzia40tx.jpg[/IMG]
  10. Jakie przepiękne te kluseczki :loveu: :loveu: :loveu: cuuuudoooo , słodkościiii:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Męcz o więcej fotek
  11. [quote name='Maga100'][B]właśnie wstałam, ale dzis upał :shock:[/B] [B]Chyba wszyscy, razem z Leonem, będziemy siedzieć dzisiaj w tym kanałku :lol: [/B][/QUOTE] cześć :multi: :multi: Nie wiem gdzie wy macie ten upał , ale na mojej wsi jest chłodno :p :p Cola zdjęć to juz nie będe komentować - moje zdanie znasz :cool3:
  12. to jeszcze raz się przedstawimy bo jakoś nikt nas nie dostrzegł :mad: ;) Jestem kano i mam już 9 lat :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/86/b98954e776caf4fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/85/1bec62ac16a18284.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/85/f85ace925c0ec6ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/85/f8dafe539883d57a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/84/0a7b86ca950e8966.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/84/fcf4429db182e0bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/7015217b43c895f0.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/e380f535a0f7b9d7.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/f1f0e961613578d9.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/82569d81d08337cb.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/2789edab0f9f9d3a.png[/IMG][/URL]
  13. Szczepan to suczka :evil_lol: :evil_lol: i potrafi się bronić ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/064052b23959aaa3.jpg[/IMG][/URL] klasyczne zaczepki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/47/607182a7fabf5ade.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/40/32b8b5af05db7d84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/40/46263b85a6c0e5c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/26a27eb7539ef111.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/c42c2789ac67b0f6.jpg[/IMG][/URL] ale i pełna harmonia :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/47/703d88cbf9de555a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/84/db35c7773553c11b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/84/cdbc4d8ff7117e32.jpg[/IMG][/URL]
  14. wygląda to tak :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/120a1b5452b3bc4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/dc111c8bc9dddce3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/77/f27c85d8f5267512.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/3cbc3af076f83212.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nie dali psu kiełbaski z grilla to sobie musi upolować ptaszka :diabloti: :diabloti: PIKA podczas burzy nalezy wyłączyć komputer - bo możesz mieć małe ups.Nie jest to reguła , ale isnieje duże ryzyko.
  16. oj dzieje się dzieje :shake: :shake: brygada bardzo zgrana :diabloti: :diabloti: rozrywkowa :evil_lol: aktualnie odbywa się polowanie na Szczepana :diabloti: :diabloti: biedni sąsiedzi co oni sobie myślą :shake: :eviltong: co się tu wyprawia.A to tylko pieseczki się bawią :diabloti:
  17. a ta moja niedobrota jest agresywna do małych psów :angryy: :angryy: zwłaszcza do yorków (ale to przez złe doświadczenia u poprzedniego "pana":mad: :mad: :mad: ) z moim pitbullem to wyprawia co chce i traktuje Lalke jak zabawke , dobermana uwielbia prowokować , a ten jak ją pogoni to Szczepan zadowolony.Ogólnie to ona kocha jak ją maltretują najlepiej oba na raz (masochistka :hmmmm:) się mi trafił okaz :diabloti: :mad:
  18. [quote name='PIKA']a jak ja mam z kablowki to tez? :roll:[/QUOTE] chodzi tu głównie o komputer bo to badziewie ściągać potrafi pioruny.Z kablówki to nie wiem bo ni mom :p :p ale sądze że tyż.Niebezpieczne są spadki napięcia boshe forum o psach , a ja o elektryce,piorunach i kompach :oops: :oops: ale tak to jest jak się miało być chłopczykiem , a tatuś elektronik :razz: a tak wogóle to Ozzy ma przepiękną obroże :loveu: :loveu: Ala skąd macie takie cacko ??:cool3: :cool3:
  19. [quote name='ayshe']no caaaaly onek:roll: :loveu: .jak nie ma nic do roboty to znajdzie sobie zajecie sam:diabloti: .onki maja problemy ze sluchem:cool3: dlatego onkarze nie mowia do nich zbyt cicho:razz: :razz: zwlaszcza jak onek wymysli cos durnowatego:PROXY5: -a zdarza im sie czesto:mad: :lol: .je po prostu nosi:loveu: .koncepcji :knuje: maja duuuuuzo w kazdym razie i czasem mimo ze mam je od 17 lat szczeka mi opada z hukiem na jakies kompletne kretynstwo ktore wymysla z uchachanym pyskiem i jezorem do ziemi:question: .no i dochodza do tego szczeeeesliwe jak u pijanej norki oczeta:krolik: i mamy szczesliwego onka:stupid: [nie zawsze jest to tozsame z naszym odbiorem sytuacji:splat:[/QUOTE] czyli mój Szczepan jest jak najbardziej normalny :diabloti: :diabloti: a już się bałam że z nią jest co nie teges - znaczy z jej głową :evil_lol: bardzo pocieszające :placz: :placz: a potrafi gówniara mi zrobić na złość :mad: :mad: i się z tego bardzo cieszyć ,a jak zwróce jej uwage że się niestosownie zachowuje to mnie potrafi obszczekać :diabloti: jak się na nią wydzieram to się wariat cieszy :mad: reszta psów to po kątach się chowa ,a ona cała szczęśliwa.
  20. Chcesz burze :razz: :razz: to wpadne i auto umyje :eviltong: :eviltong: a tak na poważnie to mus jest wyłączać wszystkie odbiorniki , nadajniki poodczas burzy bo niby są te piorunochrony , ale .... one tylka są :p W zeszłym roku podczas burzy wyleciał nam modem od neo w powietrze :diabloti: :diabloti:
  21. [quote name='ayshe'] ja mam adoptowanego w wieku 9 lat psa,nawet siad nie umial-zero normalnie.teraz w wieku 9,5 roku zdal w niemczech BH[posluszenstwo] i FH1[slad].wybieramy sie jeszcze na FH2 i SCHH1[obrona ze sladem i posluszenstwem].praca sprawia mu ogromna frajde i po wybrnieciu z totalnego zablokowania emocjonalnego jest bardzo wrazliwym i chetnie wspolpracujacym psem.[/QUOTE] a tak nie wtemacie :evil_lol: :evil_lol: Ayshe a może ja ci podeśle swojego , niesfornego suczo-Szczepana :diabloti: bo to to jest odporne na nauki :angryy:
  22. [quote name='lizka']Vectra hehe no chyba ten typ tak ma :evil_lol: Nigdy toto nie bedzie stateczne i powazne jak na swoj wiek (Borys) :roll: Najgorzej jak taki szajby dostaje i cofa sie w rozwoju do szczeniaka - ostatnio odbiło mu w windzie :help1: W ogole wiecznie zadowolony z siebie chodzi a w domu wykłada sie na plecy i czeka na mizianko, oklaski i salwy zachwytu :B-fly:[/QUOTE] wcale mnie nie pocieszasz :diabloti: :diabloti: przez ileś tam lat z szaleńcem pod jednym dachem ?:Help_2:
  23. [quote name='ayshe']one NIGDY nie statecznieja;).onek musi sie "wypracowac"zeby spuscic pare-moze dlatego ma stojace uszki zeby para uchodzila bez przeszkod:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] moja tak pracuje :razz: że cała paruje :evil_lol: :evil_lol: uszy ma dziurawe bo nic nie dolatuje do niej co się mówi :diabloti: - łep służy do kręcenia , zęby do niszczenia , łapy do kopania ,a ogon do machania i jeszcze oczy do wypatrywania zdobyczy i nochal do wywąchiwania słodzyczy reszta do gubienia siersci i przynoszenia piachu do domu -ot krótki opis Szczepana :evil_lol:
  24. a to ONki dopiero są dorosłe po skończeniu 8 lat ? :crazyeye: :evil_lol: to ja mam jeszcze tyle czasu się męczyć z tym gamoniem zanim zmądrzeje ??:mad: :mad: ja mam w rodzinie pita, doba ,dwa foksteriery , ale Onka przebija wszystkie zachowaniem , pomysłowością uporem ,szalonymi pomysłami :diabloti:
  25. [quote name='Cola']:evil_lol: :evil_lol: Joker na piwo mówi passs.....kiedyś na grilu dorwał się do wina jabłkowego własnej roboty :evil_lol: (ale to szczyl z niego jeszcze był - rok chyba miał), a potem łapki mu się lekko plątały i wskakiwał na taką jedną kobitkę :roll: :evil_lol: :evil_lol: ale rano baaaardzo go suszyło :evil_lol: i więcej nie tyka takich specyfików :lol:[/QUOTE] a u mnie Tesa kocha piwo :diabloti: Lalcia kiełbache z grilla najlepiej jeszcze ciepłą z musztardą , ale chlebek kole w ząbki :p Ala a gdzieTy się podziewasz ?????
×
×
  • Create New...