-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
U mnie smrody dostają tylko na podwórku - mam wrażliwy żołądek A Bolutek jeszcze troszke i znowu będzie mógł ciamkać paskudstwa- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jezuuuu jaki to smród jest te penisy ...bleeeeeeeeeee- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hej Dealer - jak fajnie że już wróciliście :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka trzymam cały czas kciuki za Bolusia Ależ te łysoki są słodkie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kocia - mafia poczekaj niech się rozgości :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Vectra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz będe częściej zaglądać :p :p :p codziennie :eviltong: :eviltong: będe offować nie oceniać technicznie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Vectra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śłiczny Gizmo :loveu: :loveu: :loveu: Fajnie ze założyłaś galeryjke ;) ;) a ja dopiero ją odkryłam tak pózno :oops: :oops: Umaszczenie to naprawde ma ciekawe Mój ratler olbrzym też takie nieszczęśliwe oczy robi jak widzi żarcie :diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]jak mi kiedy nerwy siądą to myślę ze będziecie podsyłać paczuszki:cool3:[/B][/I][/QUOTE] na mnie możesz liczyć :lol: :lol: :lol:
- 78403 replies
-
Cześć Ala ach te przedszkolaki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mam nieraz przyjemność :diabloti: :diabloti: bywania w jednym z przedszkoli (dostarczam im różne pierdoły) to po 20 minutach mam dość :placz: :placz: Chyle czoła za cierpliwość :cool3: :cool3:
- 78403 replies
-
Paula ślicznie Ci dziękuje za te piękniste życzonka :buzi: :buzi: Wam też życze wszystkiego co najlepsze z okazji dzecięcego święta.:cool3: Buziaki dla Maxa i Axuni .
-
Jej jak zobaczyłam początek tego topiku to poszłam po paluszki i kawe :evil_lol: A tu prosze jaka miła odmiana - super że wkońcu dotarło do Ciebie , że masz w domu fajnego kompana :p :p :p :p Drugi pies to nienajlepszy pomysł i ciesze się że zmieniałaś zdanie (najpierw pokochaj , zaprzyjażnij się i zadbaj o tego pieska którego teraz masz)Bo sunia to zapewne nie jest taka najszczęśliwsza leżąc non stop na tej kanapie Twoje towarzystwo , wspólne wypady/zabawy napewno o wiele bardziej ją uszczęśliwiają.Ja w wieku 12 lat też walczyłam z rodzicami o drugiego psa i nie bardzo chcieli się wtedy zgodzić , ale teraz rozumiem ich bo wiem jaka to odpowiedzialność posiadanie psa .12 lat to wiek jeszcze u niektórych raczej dziecinny i "chęci posiadania" zmieniają się jak miesiące.Nie dziw się że rodzice nie zgadzają się - poprostu nie chce brać sobie kolejnego "kłopotu" na głowe - bo jak ten też ci się nie spodoba i zażyczysz sobie kolejnego? Dbaj o swoją sunie - odchudz , poprawiaj jej kondycje , ucz ją , dużo spaceruj. I sprzątaj ogród z "min" zabawa w ogródku też jest fajna pod warunkiem ze nie wpada się w "coś" pozatym będzie wszystkim przyjemniej na czystym podwóreczku.I w razie niepogody zamiast iść na łąke można pobrykać na własnej posesji. Co do otyłości to ten temat musisz przedyskutować z całą rodzinką , wytłumaczyć że podkarmianie i tuczenie psa będzie niosło za sobą choroby suni , problemy z serduszkiem , stawami .Możesz sama przygowotywać jej jedzenie lub poprosić mame o pomoc.Napewno Twoi rodzice docenią Twój duży wkład , zapał w troske o psiaka. I naucz się kochać swojego psa takiego jakim jest - nie wymagaj rzeczy niemożliwych , zaakceptuj jej wszystkie wady i dostrzez jeszcze więcej zalet. Pies kocha bezgranicznie nieważne jak wyglądasz jak się ruszasz ile jesz poprostu kocha za to ze jesteś przy nim Ty spróbuj tak samo. Czekam na dalesze relacje z waszych wspólnie spędzonych chwil :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka ale ci się kobieta frajda trafiła z tymi łysolkami :loveu: :loveu: :loveu: jak ja lubie takie małe kluseczki :loveu: :loveu: :loveu: miziać , całować i przytulać. A tak przy okazji to byś wpadła mi sufity obkleić kasetonami do końca :diabloti: :diabloti: :diabloti: widze że już wprawe z klejem masz :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bry wieczorek co tam słychać u mojego przystojniaczka ?? i jego pięknej koleżanki ??
-
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka :multi: :multi: :multi: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Ojj:diabloti: Kidyś uderzył mojego kundelka, małego może ok 10-14 kg smyczą, bo zaczął szczekać na jego boksera, ważącego 43kg:crazyeye: :roll: :angryy: dobra, bez komentarza, bo jak sobie przypomne, to się we mnie gotuje:angryy:[/QUOTE] Zabiła by tego gościa :angryy: :angryy: :angryy: Normalnie by zarwał pejczem po ryju :angryy: :angryy: Nie dość że mam zły dzień to jeszcze takie rzeczy czytam :shake: :shake: Madzia dawaj tego kolesia ja mu :mad: :mad: :mad: :diabloti: bardzo chętnie. PIKA niestety zdażają się tacy idioci co swoje psisko bronią , a cudze biją praktycznie za nic :angryy: :angryy: i nierozumiem jakim prawem..
-
hahahahahahahahaha aleś mi humora poprawiła tymi fotkami :grin: :grin: :grin: :megagrin: :megagrin: :grins: :grins: :grins: :-D :-D :-D :cool2: :laugh2_2: coś Ty mu zrobiła :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/19052006/100_7384.gif[/IMG] zabójczy uśmiech :diabloti: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/portret/100_7693.gif[/IMG]
-
[IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/20052006/100_7676.gif[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/20052006/100_7536.gif[/IMG] bosko :loveu: :loveu: jak każdy bullowaty śpi w dziwnych pozycjach i leży jak żaba :lol: :lol: :lol: :lol: a to do ****tu - na pierwszą strone :diabloti: :diabloti: "walki psów" [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/20052006/100_7468.gif[/IMG]
-
Może nagrywarka padła ??? mi własnie padła musiałam kupić drugą :angryy: :angryy: umarła bez podania przyczyny od tak nagle bez ostrzeżenia.Działąła super wsadziłam płytke potem drugą i doopa.Wdodatku całego kompa mi wieszała.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Biedny Bolutek 3 dni bez michy :-( :-( Ale będzie dobrze trzymam mocno nadal kciuki. Waszka a kiedy będzie miałą w domu kocią mafie ? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:gołąbki gotowe :pte ostatnie to wyglądają jakby z brukselki zrobione :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo mi kapusty by zabrakło i musiałam farsz zawijać tymi małymi :razz:[/I][/B][/QUOTE] mniam , mniam :eating: :eating: :eating: :eating: te malutkie są najlepsze :lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
trzymam mocno kciuki za Bolutka napisz co i jak- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no można zawału czasem dostać :p :p Jak wtedy wróciliśmy do domu i zobaczyłam otwarte kocie pomieszczenie to mnie się słabo zrobiło zalał mnie zimny pot i pierwsze słowa na równi z TZ to "i po kocie mamy" Więc z miną smutną ide zobaczyć co z kotem - patrze pełno krwi , porozwalane wszystko , a kot sobie siedzi zadowolony :diabloti: to lece zobaczyć co z psami czy oczy na miejscu i reszta czy się zgadza.A tu freski na psich pyskach naszczęście oczy całe .Jedynie kuweta nie ocalała bo to właśnie w niej cała akcja się zozgrywała.dzielny Ivan bronił kibla :diabloti: A z tej maści też skożystam bo niestety wredna małpa kot potrafi podrapać :angryy: :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a co ten pan "CHODÓJE" hahahahahaha już go lubie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bardzo lubie ludzi którzy opowiadają takie story hahahahaha:p :p :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahahaha Waszka masz kocią mafie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale serio widać po nich że łobuzy :p :p Będziesz miała dwa obozy w domu koci i psi :eviltong: :eviltong: A może chcesz mojego Ivanka :cool3: :cool3: :cool3: pasował by do tych kociśk :diabloti: :diabloti: Kiedyś jak Kano i Lalka włamały się do pomieszczenia gdzie rezydował kot to miały mordy w krate podrapane.Kot był nienapoczety :diabloti: :diabloti: tylko Kano kota nienawidzi :angryy: :angryy: A suczami to ten miauczyński arystokrata rządzi.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: wracaj szybko --- czekamy :lol: :lol: :lol:
-
Ja znawcą nie jestem , ale ten Pan :shake: :shake: :shake: to ja mu życze powodzenia w wychowywaniu psów :angryy: :angryy: takimi metodami ten człowiek myli podstawowe pojęcia - co oznacza poniżyć zapytaj go i w jakim celu i czy sam próbował :diabloti: :diabloti: A jakiej wielkości jest ta Twoja zadziorka ?? :cool3: :cool3: