-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
jaki koniec :mad: :mad: jeszcze , jeszcze dawaj foty :razz:
-
to ja czekam na reszte tych cudownych fotek :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mój tata mówi ze od chleba pylicy mozna dostać ;)[/I][/QUOTE] ma racje chleb jest bleeeee :evil_lol: :evil_lol: kiełbacha z kethupem to jest to :p
- 78403 replies
-
super -ekstra-rewelacja :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1560/20060613img99991015jy.jpg[/IMG]
-
Ja to owczarkarz jestem z przymusu :razz: :razz: Trafiło się zeszłego lata takie cudo :loveu: :loveu: po przejściach , chore :angryy: :angryy: więc wyleczyliśmy , odkarmiliśmy , pokochaliśmy :lol: :lol: Czy wszystkie owczarkowate są takie trudne ?? czy tylko maja pannica jest tak uparta , przebiegła , szalona i ma tysiące pomysłów "co zrobić by się nie słuchać":shake: :shake:
-
spróbuj z HotoFoto - czasem jak net kulej to się udaje z tego wstawić
- 78403 replies
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]ja Ozziego dostane na przechowanie. To z takim psem musze dobrze wyglądać[/COLOR][/B].[/QUOTE] to jeszcze musisz ogoloć się na zero , założyć dres lub jeansy z krokiem do kolan :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Cześć Madzia :multi: :multi: a jakiego Canonca cesz kupić ?? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']Melduje, ze Wasia dotarla cala i zdrowa do Warszawy :razz:[/QUOTE] to się strasznie z tego powodu ciesze :multi: :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
fotka -szczotka mnie normalnie humora poprawia :evil_lol: :evil_lol: i kto by pomyślał że taki grzeczny pan z kucykiem :eviltong: tak potrafi szaleć :evil_lol: [IMG]http://img418.imageshack.us/img418/513/d6mf.jpg[/IMG]
-
sto lat dla Toffika :BIG: :BIG: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :tort: :tort: :cunao: :cunao: :laola: :laola: :drinking: :-( [`] również mi przykro z powodu kolegi
-
Ozuzi masz pięknego psa :loveu: :loveu: Isztar to cuudooo :loveu: :loveu: :loveu: I wcale nie jest spasiona :mad: :mad: może tylko troche "zastana" przez brak odpowiedniej dawki ruchu i motywacji.Jest jeszcze młoda i zapewne jak będziesz konsekwentna w swoich postanowieniach to Isztar zlezie z kanapy i będzie coraz chętniej szaleć. Mój doberman miał 8 kg nadwagi :angryy: wogóle nie chciał biegać , rozleniwił się strasznie , ale odpowiednia dieta niskokaloryczna , duuużo ruchu , częste spacery i zabawy i chłopak teraz mimo że ma 9 lat zachowuje się jak szczeniak. Czekam na kolejne foty ślicznej dziewczynki :loveu: :loveu: :loveu:
-
Wiaj Ala :multi: :multi: Ciesze się że Kuba się cieszy że nie jedzie :p :p Wakacje to czas na odpoczynek , a nie tortury :angryy: :angryy: Co to za sanatorium?? to jakiś koszmar :angryy: :angryy: powinni zamykać takie miejsca.
- 78403 replies
-
[quote name='mwijatak']Nasza służewiecka policja się uwzieła na nasze grono wieczornych spacerowiczów i od pewnego czasu musieliśmy zawiesic działalność, bo co wieczór przyjeżdżali :angryy: Zamiast się zająć okolicznymi menelami to uwzieli się na biedne pieski:mad: Na dodatek za każdym razem usiłowali nam wmówić, żę nasze psy są na liście i powinny chodzić w kagańcach i na smyczy (Moja seterka, bulik i posokowiec) :-o Przeprosiłam grzecznie panów twierdząc, że nie jestem kynologiem, ale mam jakąś tam wiedzą, która pozwala mi twierdzić, że się mylą :evil_lol: Nie uwierzyli mi:shake: Oczywiście otarała sie ta sytuacja o sąd grodzki. Byliśmy już zdecydowani, że pojdziemy do sądu i tam wyjasnimy tą cała farsę, ale jak przyszło co do czego to panowie zrezygnowali ;) Czyżby zwątpili w swoją wiedzę :razz:[/QUOTE] Na tym osiedlu co jest opisane wyżej ;) policja uwzieła się na psy na wniosek mieszkańców.Wszystko zaczeło się przez małolatów szczujących na inne psy swoje asto-potwory.Było kilka pogryzień i zagryzień i wcale nie miło się wychodziło ze swoim psem wiedząc że grupka nastolatków ma zabawe puszczając swojego agresora.Moi rodzice mieszkają klatke obok od tego małolata ze wściekłym psem i sami paro krotnie dzwonili na policje widząc co się wyprawia pod blokiem.Naprawde było strach wyjść z psem na spacer. Druga sprawa to taka że na tym blokowisku jest "psów jak mrówków" z czego duża większość puszczana była luzem samopas 'piesku rób co chcesz" i ja osobiście sama miałam dosyć użerania się z luzolatami które szukały zaczepki. Taka sytuacja która obecnie ma miejsce - czyli zakaz spuszczania psów ze smyczy jest dzięki nieodpowiedzialnym właścicielom psów.Plus taki że nie ma pod klatkami setek latających psów , minus niestety cierpią ci odpowiedzialni którzy chodzili na spacerki w bardziej ustronne miejsca.
-
Witam :multi: :multi: jak tam zdrówko :cool3: :cool3: do soboty jeszcze pare dni :eviltong: :eviltong: A jeszcze podpytam - a to tylko u nas w kraju nie uznawane są szare dogi ?? coprawda ja lubie czarne i błękitne , ale nie lubie jak coś jest dyskryminowane :mad: :mad: przecież szary jest bardzo ładny :p :p i czekam na fotki maluszków :loveu: :loveu: :loveu: TZ pokazywałam , właśnie go molestuje o doga :evil_lol: :evil_lol: Zadam inne pytanie : jakie dogi są na codzień?jak charakter , stosunek do innych psów etc.....
-
hahahaha jaka fajna szczotka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/8239/img35039rs.jpg[/IMG] dzieńdoberek :multi: :multi:
-
Foty bajkowe :loveu: :loveu: a tu prawie jak u mnie :eviltong: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9706/20060613img9999552oq.jpg[/IMG] alleee wielgachna paszcza :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5760/20060613img9999669pf.jpg[/IMG]
-
Długo będą jeszcze trwały te przygotowania ? :mad: :mad: :mad:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Vectra replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
a to my się znowu pokażemy :cool3: :cool3: Tesa zwana Szczepan 1rok 5 miesięcy :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/7bedcfcdc9b5dee3.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/82/cf5dfc0589957b75.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/c54d88d84967fe28.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/82/40a2b65b1e3dca77.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/1293f3b7cd4a0978.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/82/540d2da29ab95919.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/0852957b3d8448e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/fbf0dd4224439fa8.jpg[/IMG][/URL] -
a to napewno sanatorium ? :hmmmm: może lepiej się dowiec więcej szczegułów by faktycznie nie było rozczarowania i męki dla Kuby. Ja też chce mieć 17 lat
- 78403 replies
-
[quote name='jo-jo']Szary kolorek jest nie uznawany w Polsce, to tak jak Owczarek Niemiecki długowłosy. Szare są uznawane za pety..A szkoda bo są przepiękne :loveu:[/QUOTE] a czemu akurat szare są nie uznawane przez ZK ?? za ładne ?:p
-
A czemu nie będzie wystawiana???
-
Cola , a Ty poddajesz obróbce te foty czy tak gołe (zmniejszone) wstawiasz? Sesja kocia jak profesjonalna studyjna - eksta :lol: :cool3:
-
ładne imie :loveu: :loveu: a teraz za setną stronke :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: i za sliczne maluszki :loveu: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :BIG: :BIG:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:[I]na laski to on jeszcze ma czas :razz:[/I][/QUOTE] powiedziała mamusia syna jedynaka :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol:
- 78403 replies