-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
[B]madzia i medor[/B] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to by była jedna wielka jadka :shake: :shake: Daj psa i spróbuj ponizyć mojego Doba :diabloti: :diabloti: , a on już by mu to poniżanie wybił z głowy. Pierwszy raz słysze o czymś takim. :shake: :shake: Dili właśnie został "poniżony" przez tego asta teraz jest tego efekt :angryy: :angryy: Ale robi postępy nabiera zaufania i pewności siebie :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Nie ma za co :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: Jak to mawia mój sąsiad "pies który nie szczeka to nie pies" :diabloti: :diabloti: Jak się sprowadziliśmy to nas pytał czy nasze psy szczekają - ja mu na to że czasem tak więc stwierdził że i dobrze i użył właśnie tego sforułowania. Tylko nie wiedział jak moje psy szczekają :evil_lol: :evil_lol: zwłaszcza Kano -jego nikt nie "przeszczeka". Teraz chyba wolał by by nie szczekały :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
Fotelowy Ozzy mnie rozwalił :megagrin: :megagrin: :megagrin: ale z tego co widze to już taka bullowata natura spania w dziwnych pozycjach :lol: :lol: Normalnie tylko całować ten ogromny pysio.Fantastyczny taki różowy :loveu: :loveu: i miejsca starczy dla wszystkich do całowania :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4716/29maj0697eq.jpg[/IMG] to będziesz miała wesoło w domu :evil_lol: :evil_lol: te kotecki mają taki "bandycki" wyraz pysiów :diabloti: :diabloti: :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oczywiście że będziemy trzymać kciuki , łapki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: A zkomopami to jakaś plaga czy co :hmmmm: u mnie też coś się dziwnego dziej :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: i się dziadostwo buntuje :p :p :p czekam na foteczki przystojniaczka i Axuni :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Może też Twoje nastawienie lekko się zmienił ?? Ja myśle że z dnia na dzień będzie coraz lepiej :lol: :lol: Czasem napewno zdarzy się że Dilski na coś naszczeka , ale nie ma co robić tragedii (ja też nie wszystkich lubie :eviltong: :eviltong: ) Co do ludzi to niestety ciężko znaleść kogoś kto normalnie podchodzi do edukacji psiej i pomocy w niej. Ja mam ten problem z Lalą bo ona chce się przywitać czy też pobawić z kazdym napotkanym psem tylko ludziska jak ją widzą to odciągają na siłe swoje psy z przerażeniem w oczach :angryy: :angryy: :angryy: ,a co dopiero jak pies szczeka :shake: :shake: :shake: Ciesze się że doleciało
-
czyli pełen sukces :multi: :multi: :multi: :multi: bravo :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
-
Ciotka patrzy na Maksia :eviltong: :eviltong: z ukrycia :p :p Super że serducho cacy :multi: :multi: :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka dwuch szaleńców pod jednym dachem to za dużo ;) ;) dlatego Boluś jest spokojnym pieskiem :loveu: :loveu: :loveu: to młodsze nadrabia za oboje :evil_lol: :evil_lol: Ale on jest super zbudowany - ta klata :cool3: :cool3: naprawde jest piękny :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]łańcuch to zamierzam sobie kupić jutro, ale tak ryczeć to nie potrafię :shake: [/B][/QUOTE] wpadnij do mnie na korepetycje :eviltong: :eviltong: :eviltong: ;)
-
A ja mówie ładnie DOBRY WIECZÓR :lol: :lol: skuterom i innym takim wynalazką stanowczo - NIE moja czarnulka czy zima czy lato zawsze śpi w wyrku szczelnie otulona koderką :cool3: :cool3: :cool3: - ona jest zmarżluch :eviltong: :eviltong: tak jak ja :p :oops:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']:crazyeye: to Dili na ludzi tez się rzuca? :crazyeye: :evil_lol:[/QUOTE] jak mu jakiś ludz za skóre zalezie to zacznie :diabloti: :diabloti:
-
[IMG]http://http://img59.imageshack.us/img59/3079/pitbi0ld.jpg[/IMG] hahahahaha jaka minka kochana :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: moja Lalka miała taką mine jak jej majty cieczkowe siłą włożyliśmy (jeden pitbull i trzech ludziów do wkładania gaciów) Kubraczek po sterylkowy przetrwał czyba ze dwa dni - został siłą zdarty z Lali przez Kano
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Bry wieczorek :lol: :lol: :lol: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9153/img4795resize3eo.jpg[/IMG] czyżby wiaterek rozwiał panience fryzurke ? :cool3: :cool3: -
Własnie gdzie fotki Killera ?? :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Ma mój gust to Ty się zabardzo spinasz jak widzisz obcego psa :diabloti: i Dili to wyczówa i reaguje jak reaguje. Nie unikniesz konfliktów z obcymi psami bo Dili ma swój "typ" psów których nie będzie tolerował. Z tego co piszesz to on robi postępy ,ale tu trzeba CZASU i to sporo Nadal trzymam kciuki
-
Jakie pychotka ciacho mnie omineło :placz: :placz: :placz: :placz: Ala nie kupujcie Kubie żadnej (jak to mawia mój TZ) szlifierki (motor):shake: Fotki jak zawsze ładniusie :loveu: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale wy macie obrzydkiwe psy :cooldevi: :cooldevi: :cooldevi: jak nie rodzynki to placki jak nie placki to koopy i to ludzkie :shake: :shake: [QUOTE]Cytat: "Żeby to chociaż pod szkołą było, po jakimś dziecku, ale pod barem, po pijaczysku"[/QUOTE] smakosz :laugh2_2: :laugh2_2: gustuje w % [quote name='PIKA']a i tak mnie dziwi jak mozna srac w miescie na trawiku i to czasami wcale nie jest schowane w krzaczorach a i przy ruchliwej drodze się zdarza [/QUOTE] jak bym trafiła na takiego obsrańca to bym zastrzeliła :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja się na tych bullowatych sportach nie znam :oops: :oops: mam swoje zdanie i go nie zmienie . Dwa psy walczące o gryzak :angryy: :angryy: no żle mi się to kojarży i już (widziałam taki spektakl :angryy: ).Co innego podczas spontanicznej zabawy na spacerku w przyjacielskiej atmosferce , ale to co się odbywa na zawodach brrrrrr te łańcuchy , psy nastawione do siebie wrogo :angryy: :angryy: Kępa Potocka to musze sprawdzić na mapie :eviltong: :eviltong: albo TZ zapytam on bardziej oblatany.Ja mieszkam teraz w gm.Stare Babice :p Lalka jak się zapoznaje to ogon jak antena wysoko i cała spięta , ale taki sposób powitań przeważnie występuje u bullowatych.Chwila wąchania i heja do zabawy zaprasza kłaniając się :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I];)przyjeżdżaj , jeszcze nie rozkrojone więc się załapiesz:p[/I][/QUOTE] domowe ,pyszne ,świeżutkie ciasto jeszcze nierozkrojone :crazyeye: :crazyeye: u mnie to już znika połowa blachy zamim ostygnie :p :p :p (TZ=łakomczuch)
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:hmmmm: no to jak??? :niewiem: łajno to jakoś tak.... prostacko brzmi :shock:[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Buuuu nie ma fotków :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
u mnie nie ma zajęców ani sarnów ani innych producentów rodzynków :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: placków tyż niet :diabloti: :diabloti: to taka oszukana wiocha :placz: :placz: :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: następna nieuświadomiona .....:cool3: widać że miastowe .....rodzynki to no tego , no to rodzynki :razz: mogą być zajęcze , sarenkowe itp;)[/QUOTE] na usprawiedliwienie mam to że na wsi mieszkam od 2 miesięcy :eviltong: :eviltong: i:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zadam głupie pytanie :oops: :oops: :oops: co to za "rodzynki" ?????- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
My to teraz z tej wsi mamy wszędzie daleko :angryy: :angryy: ale dla Lali to pojade na koniec świata - jej się należy rozrywka :cool3: :cool3: Tesy to nie zabieram w miejsca z dużą ilością psów bo to niewychowane jest i się wstydze :oops: :oops: ona uważa że wszystkie psy są jak Lala i można im wchodzić na głowe (mowa o dużych psach) do psów mini jest niestety agresywna po tym piekielnym yorku z którym miała "przyjemność" mieszkać:angryy: :angryy: :angryy: ,a Kano to wiadomo :diabloti: :diabloti: suczki -cacy , pieski- be .W towarzystwie swoich panienek czuje się zobowiązany do pilnowania ich :shake: :shake: :shake: Lala to tylko się ze mną lub z TZ lubi przeciągać - sama z sobą nie chce czyli wiszące na drzewie jest -be . Z psami też nie chce .Sporty jej nie przypadły do gustu :diabloti: :diabloti: Ja mam zdanie że ta rywalizacja w spich sportach jednak wzbudza agresje - teoria z obserwacji. I chyba nasze psiaki w tym samym wieku cio?? Lala w lipcu skończy 3 lata :loveu: