Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. [quote name='Alicjarydzewska'];)+wyrozumiałosci , zaufania i przyjaźni :p[/QUOTE] poprawiam się :oops: :oops: Gratuluje idealnego związku :loveu: :loveu: ostatnio czytałam że w związkach w których są zwierzaki szczególnie psy i oboje partnerzy w podobnym stopniu kochają zwiarzaki to ich związki są długotrwałe , oparte na wzajemnej miłości , zrozumieniu etc -czyli żyją wspólnie długo i szczęśliwie :eviltong: :eviltong: i ileś tam razy miej dochodzi do rozpadu niż w związkach w których nie ma zwierzaków lub jeden z osobników ludzkich nie przejawia sympatii do braci mniejszych .- to jakieś "Hamerykańskie" badania :cool3:
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jeszcze 19 czerwca 20 rocznica zawarcia związku Małżeńskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] o to gratuluje wytrwałości :evil_lol: :evil_lol:
  3. a może jakaś fotka psa ???
  4. [quote name='beria']Co to takiego :hmmmm: Zrobilliście to coś :shocked!:[/QUOTE] chyba geomatria ?? matematyka i takie tam ;)
  5. [quote name='malawaszka']noooo same pijoki tu na tej dogomanii :shake: ja nie wiem, ale chyba będę musiała stąd odejść w obawie przed demoralizacją :shake: :p[/QUOTE] nie martw się założymy grupe AA DGM ;) :diabloti: a przy okazji to na zdrówko bo właśnie pije piwko :cool3: :cool3:
  6. najpierw i tak będziemy świętowac u Ali na imieninach 21 czerwca :loveu: :loveu:
  7. Waszka a co już kocia mafia klawiature ci opanowała ??:evil_lol: :evil_lol: tak jakoś piszesz niewyrażnie ;)
  8. [IMG]http://images4.fotosik.pl/4/bpiw0yzpy4890cpn.jpg[/IMG] jeee koktajl z psa :multi: :multi: :multi: super maleństwo :loveu: :loveu: fajne psiaki - mini malutkie :loveu: :loveu:
  9. o ile ślicznych foteczek :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Patrze na te fotki i jakoś nie moge dostrzec tego agresywnego boksera :evil_lol: Widze tylko przyjaznie nastawione do siebie psiaki.:loveu: :loveu:
  11. [quote name='PIKA']Cześć Alu :multi: a ja dzisiaj spalam do 13 :oops:[/QUOTE] ja o 13.30 :eviltong: :eviltong: dzieńdobry Alu :multi: :multi:
  12. a u nas badziewna pogoda - deszcza pada co chwila , wieje wiatrzysko i niebo jest czarne :placz: :placz: :placz: więc gdzie mam szukać ładnego nieba :placz: Ja się z domu dziś nie ruszam :diabloti: :diabloti:
  13. [IMG]http://images2.fotosik.pl/78/a8479f2a12040da9.jpg[/IMG] kurde znowu podglądają :evil_lol: :evil_lol:
  14. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8200/20060603img9999176el.jpg[/IMG] a dlaczego u mnie na wsi nie ma takiego ładnego nieba :placz: :placz: :placz:
  15. wiedziałam jakie parapety robić :p mam malutkie hahahaha i całe szczęście bo niebem mnie parapetówa czeka (wredni goście się spraszają :p)
  16. [quote name='olcha'][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/7628/img4699resize7or.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: Ona tu wygląda jak te żubry z rekalmy piwa bezalkoholowego ;)[/QUOTE] hahahahahahahaha
  17. [IMG]http://images2.fotosik.pl/78/e63162361aeeeedf.jpg[/IMG] to nie ptok ino samobójca :diabloti:
  18. na moją skleroze to już chyba nic nie pomoże :eviltong: :eviltong: ani bilobil ani inne badziewie :diabloti: :diabloti: przyzwyczaiłam się do "zapominania" poprostu o nim niepamiętam :evil_lol: :evil_lol:
  19. cześć Madzia :lol: :lol: mój net nie nadąża za dgm :angryy: :angryy: życze dużo zdrówka kiedy będziesz w wawie??:cool3: :cool3:
  20. bravo :klacz: :klacz: dla Dilusia :multi: :multi: grzeczny chłopczyk. Czekam na dużą ilość fotek :mad: :mad:
  21. Witam mojego ulubionego pinczera :p :p :p tego gościa co miał ochote utopić psa to bym chętnie :mad: :mad: :mad:
  22. [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gryfik11.19.jpg[/IMG] śliczne :loveu: :loveu: :loveu: sto lat ,sto lat dla solenizanta :new-bday: :new-bday: :BIG: :BIG: :BIG: :tort:
×
×
  • Create New...