-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
:hmmmm: skoro Szcepan przez prawie rok uczy się "siad" :evil_lol: :evil_lol: to na opanowanie całego materiału ile potrzebuje lat ?? :evil_lol: :evil_lol:
-
no moja cały czas żyje w przekonaniu że jej wszystko wolno :diabloti: a jak ciocia drze japsko że "nie wolno" to pies uwarza ciocia robi sobie żarty kręci ogonem i łbem lub położy się z miną niewiniątka :mad: :mad: oczy ze znakiem zapytania "no przecież nic złego nie robie" po czym wraca do zakazanego zajęcia.I tak cały dzień można psu tłumaczyć że nie wolno kopac dołów , maltretować pitbulla , zaczepiać dobermana, skakać na okno , szczekać , wyrywać ostatnich roślinek , walczyć z drzewem ,że jak ciocia mówi siad to trzeba usiąść a nie robić hop z soczystym buziakiem :mad: chodzenia na smyczy :shake: :shake: :shake: to jest przeżycie :placz: :placz: dwa psy idą przy nodze - Szczepan nie idze , ona pędzi jak wiatr bo być moze nie zdązy :mad: :mad: i co z tego że ciocia upomina "równaj" "fe" " nie wolno" przecież trzeba skoczyć się przywitać , wpaść na pozostałe psy , gonić coś ,wrócić sprawdzoć czy napewno wszystko obwąchane zostało i jeszcze trzeba sprawdzić czy smycz wytrzymała na zęby poszarpać , popodgryzać. Potem psy biegają - i jak mają wrócić to dwa wracają Szczepan uznaje że jeszcze nie ma ochoty i zaczyna się zabawa podejde i ciach uciekne z uśmiechem na pysku podlatuje już prawie ją mam ,a ona fru - taka jest posłuszna :angryy: :angryy: Kano przy tej okazji nauczył się nowej komendy "łap Szczepana" naszczęscie on jest szybszy niż ona :diabloti: Pitbull i doberman przy okazji domowej edukacji owczarka zwielokrotniły swoje umiejętności.Owczarek nadal odporny na wiedze :razz: Ja jestem ciekawa i zarazem przerażona jak ona zareaguje na widok tylu kuzynów :shake:
-
[quote name='Szira/Gosia']Brawo i tak dalej trzymać:lol: ja Szirę już od trzech lat ucze że nie wolno szczekać:-( a ona jak sobie już ubzdura że musi teraz burkiem byc to ja nic nie mogę na to poradzić:shake: jeżeli chodzi o rzucanie sie to i tak nie ma ze mną szans bo jak tylko próbuje to odrazu wisi na obroży:lol:[/QUOTE] że tak zapytam ile lat ?? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: coś mi się wydaje :hmmmm" że mój Szczepan do końca swoich dni nie opuści placu szkoleniowego :roll: :evil_lol: :evil_lol: ja chciałam dodać że dla mojego bardzo mądrego psa baaaardzo się poświęce bo ja nigdy tak rano nie wstaje :eviltong: :eviltong: mam nadzieje że Szczepan doceni cioci poświęcenie i będzie się uczyć pilnie ;) :evil_lol:
-
Mniam torcik :eating: :eating: Ala cuda robisz tym programikiem , a mi się cuś popsuł i nie chce się uruchomić PSP :placz: :placz: :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nio faktycznie troszku zarośnięty już Bolutek :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześć Waszka :multi: :multi: śliczne foteczki :loveu: :loveu: mój ślicznotek :iloveyou: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8734/p10100090ga.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alka']jest mi niezmiernie miło ,że Wam się podoba moja zabawa z fotami :bigcool::ylsuper: Vectra, no tak dziś Alicji :multi: Nie obchodzę imienin ( a szkoda :eviltong:), u nas na Śląsku jakoś uwzięła się tradycja świętowania urodzin ...:cool3: ale cieszę się ,że pamietałaś :loveu::buzi:[/QUOTE] moja mama jest Alicja dlatego pamiętam ;) ;) mimo wszystko że nieobchodzisz to życze wszystkiego najlepszego. a to dziwny obyczaj na śląsku wszędzie raczej się imieniny obchodzi
-
dzień dobry Alicjio w dniu Twojego święta :multi: :multi: Wszystkiego naj naj naj naj naj z okazji imienin spełnienia marzeń , dużo zdrówka , szczęścia i wszystkiego co sobie życzysz. :buzi: Za dwa dni jeszcze impra Pana Rydzewskiego ;) święto ojca :evil_lol:
- 78403 replies
-
cześć Alu :multi: :multi: czyżby dziś imnieninki ??:razz: :razz: śliczne przeróbeczki :loveu: :loveu: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2160/schowek01nn9ro.jpg[/IMG]
-
nareszcie foteczki :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Maga100'][B]nie będzie miał, bo aparat jest zepsuty i robi tylko brzydkie zdjecia :angryy: [/B][/QUOTE] e tam zaras nie ładne ;) ;) z Franiem jak z kazdym chłopem :diabloti: po malutku rozgryziesz jak "to" działa :evil_lol:
-
[quote name='ayshe']nie moge sie doczekac niedzielnego spotkania z kobieta o imieniu szczepan:cool3: :loveu:[/QUOTE] my też się strasznie cieszymy i doczekać nie możemy :multi: :multi: tylko Szczepan jeszcze nie jest świadoma tego co ją czeka :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='lizka']Zapomniałam napisac. Na popołudniowym spacerze Borysowe było na smyczy i jako bonus kaganiec dostał :evil_lol: no bo psiarni masa i w ogole bylimy w ruchliwszej czesci miasta z przymusu. Noooo...w kagańcu to burek pierwsza klasa :diabloti: spokojne to, nie dymi, pełna kultura i w ogole wypas :cool3: Jedyne co wydał z siebie to jakiś nie sprecyzowany blizej bulgot i na tym koniec :lol: A teraz idymy na bieganko :razz:[/QUOTE] brawo dla Borysa :multi: :multi: a moja Szczepan naumiała się siadać jak daje jej jeść :eviltong: :eviltong: już nie skacze na mnie jak wariat ino doopsko sadza :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
prawdopodobnie napewno ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dziękujemy za miłe słowa :loveu: :loveu: [B]tosia_89[/B] faktycznie nasze psy podobnie się nazywają :lol: :lol: [B]Lezaza[/B]tak mam i onka :evil_lol: [B]Dobcia[/B]mój Kano ma 75cm i waży 54 kg jest duuuuziiiiii Kopanie to to co Kano lubi najbardziej :eviltong: :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka to kiedy będziesz mieć ruskiego misia :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='14ruda']mnie teraz wszyscy zaczepaija_jaki ładny piesek,o jaki cudny-pogłaskaj dziecko pieska.A za kilka miesiecy będzie-czemu bez kagańca,czemu ma taka długa smycz-nie podchdź dziecko bo cie ugryzie:)[/QUOTE] ciesz się z tego jak naj dłużej :evil_lol: :evil_lol: niebawem te miłe czasy przeminą :diabloti: :diabloti: i będzie "ten agresywny pies morderca" chociaż z Onkami nie jest tak żle - bardzo dużo osób oglądało "rexa" "cywila" czy inne interesujące seriale z niewiarygodnie mądrymi owczarkami i uważają że ta rasa jest genialna od urodzenia :cool3: :cool3: Ja bardzo jestem dumna ;) jak ktoś mówi o Szczepanie "jaki Ty jesteś mądry , widać po oczach" :megagrin: :megagrin: a to mądry Szczepan :diabloti: reakcja jak się uprzejmie zwracam by nie zjadałą okna [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/51/ec04057a5f316b23.jpg[/IMG][/URL]
-
[QUOTE]Strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądał![/QUOTE] jak facet :evil_lol: :evil_lol: bez kucyka :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[I]nie nie ten wiek ,,a dlaczego ''to tak w okolicy 3-4 teraz jest :pja mam te małe mądre:angryy:potem to już małe przemadrzałe;) Jak złom nie wydaje dźwięków :razz:zależy jaki :evil_lol: [/I][/QUOTE] wiek nieistotny i tak dzieci są bee:evil_lol: :evil_lol: wogóle to nowoczesne wychowanie to pożal się Boże :shake: :shake: :shake: dzieci komputerów i TV dziś byłam na zakupach i taki mały troll pól sklepu roznosił w powietrze ,a jego mamusia ze stoickim spokojem "Stasiu bądz grzeczny mama prosi" a Staś chyba nawet nie usłyszał :diabloti: wszyscy klienci mieli ochote Stasia :mad: :mad: :mad: i jegoi mamusie :angryy: :angryy: może jakies foteczki grzecznego Ozzulka :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
5 lat to chyba ten wiek gdzie zaczyna się milony pytań :hmmmm: każda odpowiedz rodzi nowe pytanie..... a dlaczego tak ? bo tak i tak , a dlaczego tak i tak ..... i tak wnieskończoność :shake: :shake: Zbieranie złomu jest mniej stresujące :evil_lol: :evil_lol: bynajmniej uzbierane przedmioty nie wydają z siebie dzięków :diabloti: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/QUOTE] tak Lala śpi na otwartym słońcu :roll: :roll: w największy upał. Ala to w jakim wieku będzie to pokolenie :razz: :razz: Ty powinnaś medal dostać za wytrwałość, cierpliwość ja bym wolała złom zbierać niż pracowac z dziećmi :diabloti: Bywam w takim miejścu znaczy w przedszkolu i jak widze te kilkadziesiąt rozgadanych buziek i tych malutkich rącek i biegających nóżek i czas posiłku :shake: :shake: :shake: to stanowczo mówie NIE dzieciom
- 78403 replies
-
Alu to od kiedy są wakacje w przedszkolu ??? Fajnie że już macie wode :multi: :multi: :multi: Ja musze zaras jechać na miasto :placz: :placz: :placz: a taki skwar :placz: :placz: psy śpią na tarakocie no oprócz Lali która grzeje doopsko na słońcu
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Hehe, ja to raczej niesmiala jestem, a tu wyszlo, ze nie ustepuje foremkowym gadulom :D Widzicie co robia z ludzia 2 leszki z soczkiem ;)[/QUOTE] Paula to nie socek i pifo ino dobre towarzystwo :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
apropo karm puszkowych. Jak jeszcze dawno temu Polacy jeżdzili do NRD do pracy i wiadomo polak niemieckiego języka nie znał..... Mój znajowy nazwoził przepysznych , fantastycznych , bardzo tanich konserw mięsnych.Jego rodzina się zachwycała , wszystkich czestowali , uczta pełną gębą. Smakowało do momentu aż ktoś nie przeczytał dokładnie etykietki na puszcze że to karma dla psów.:diabloti: :diabloti: i nagle przestało smakować :eviltong: :eviltong: :eviltong: Polacy to kupowali w ilościach hurtowych :razz: