-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
[quote name='Cola']Miałam urodzić się chłopcem, więc może to z tego wszystko? [/QUOTE] najprawdopodobniej ;)
-
[quote name='ayshe']znam ten hardcore z autopsji.w sobote poznym popoludniem wyszlam sobie na spacerek.zanim doszlam do konca bloku zaatakowalo moje psy 6 malych psiurow bez smyczy[w tym dwa dyzurne jamniki ktore rzucaja sie na wszystko ZAWSZE bedac bez smyczy].teraz shado ktory olewal male psy glownie jezy sie do malych a duze olewa bo wie ze nie wolno.male doprowadzaja go do szalu.musze go kontrolowac zeby mi do zadnego nie wyskoczyl.a wlasciciele kurduplow chodza jak pawie ewent.ograniczajac sie do uwagi:saruniu nno nie badz taka odwazna:angryy: :angryy: :angryy: . ten temat doprowadza mnie do wrzenia.mam mordercze instynkty do tych ludzi i tych ch....rnych pimpkow.:scream7: :evil: :2gunfire: :chainsaw:[/QUOTE] ja na takie psy mawiam "szczelinomierze -luzolaty- samobójcy" najbardziej powala mnie tekst właściciela takiego jazgota "pani się nie boi on nic nie zrobi on chce tylko nastraszyć":diabloti: czemu taki "ludz" nie ma wyobrażni i nie zdaje sobie sprawy że móje pieski w drodze wyjątku mogą jednak krzywde niechcący zrobić ?chociażby nadepnąć :diabloti: takie kilogramowe cuś kontra 54kg dobek - miłości nie będzie :evil_lol: Szczepan nie znosi małych psów :shake: ma marne doświadczenia z takimi zwłaszcza yorki jak widzi to się jej killer włącza.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
może lepiej że wszystkie byłyśmy gadatliwe :evil_lol: :evil_lol: bo cuż to by był za zlot jak by każda siedziała z kamienną twarzą nie wydawszy z siebie ani słowa :eviltong: :eviltong: tak jakoś nie miło by było :razz: pozatym % rozbisurmajają jęzor :diabloti: :diabloti: a ja gaduła jestem :p tak mam od dziecka :eviltong: Waszka jakieś fotki może ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witaj Ala :multi: :multi: Może spróbuj zamówić wizyte w domu skoro Tuffi jest panikarz :cool3: w domciu będzie czuł się pewniej bez dodatkowego stresu nowego miejsca. Moje diabły tak bardzo polubiły panią fryzjerke ze jak idą w pobliżu "salonu" to chcą wejść koniecznie. Z tą woda to nieżle was załatwili :shake: :shake: albo jakas poważna awaria i sobie rady nie dają.Mogli by chociaż info dać kiedy woda jest , a kiedy znowu wyłączą. A jeszcze taki skwar :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]ja na razie jestem obrażona na aparat :obrazic: [/B] [B]kurcze, powinnam spac, a mnie się nie chce :placz: [/B][/QUOTE] młoda godzina ;) ;) może kawy ? ja właśnie pije :razz:
-
Cześć dziewczynki :grins: :grins: przekartkowałam troche waszą galewie ,ale na nadrobienie całości nie mam szans :oops: :oops: Fotki super , Szpilka piękna :loveu: :loveu: co ona wody się boi ? :crazyeye:
-
[quote name='Maga100'][B]na razie aparat schowałam do szafy. Przecież zepsuty jest :diabloti: [/B][/QUOTE] może Cola ci telepatycznie aparata naprawi :grins: :grins: Nie trzymaj go w szafie bo się chłopak jakiś fobii nabawi :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]OK[/B] [B]więc tak:[/B] [B]1. kupujesz aparat za cieżkie pieniądze[/B] [B]2. czytasz po raz pierwszy instrukcję i wmawiasz sobie, ze ją rozumiesz[/B] [B]3. czytasz ją po raz drugi i wmawiasz sobie, ze zrozumiesz w połaczeniu z aparatem, bo na sucho się nie da i tylko praktyka mistrza czyni[/B] [B]4. właczasz w koncu upragniony aparat i dochodzisz do wniosku, ze instrukcjia jest nie od tego aparatu[/B] [B]5. gdy jednak zdjecia w instrukcji zgadzają się z tym, co widzisz w rzeczywistości, dochodzisz do wniosku, ze instrukcja została napisana dla debili, więc trudno, abyś ją zrozumiała[/B] [B]6. stwierdzasz, ze porobisz zdjęcia na czuja[/B] [B]7. pakujesz plecak, aparat i psa i idziesz do parku[/B] [B]8. rozkładasz się i każesz psu biegać[/B] [B]9 wykonujesz zdjecia i jesteś przerazona, bo wyświetlacz się zepsuł! Ty robisz zdjecia, a na ekranie LCD jest ciemno![/B] [B]10. odrywasz oko od aparatu i stwierdzasz, ze nie ma zaćmienia słońca[/B] [B]11. zaczynasz przestawiać coś w aparacie, skupiając intensywnie myśli, a w tym czasie twój pies oddala się o 100 metrów[/B] [B]12. wołasz psa i znów kazesz mu biegać, a ty jesteś w profesjonalnym przykucu[/B] [B]13. znowu ekran LCD się zepsuł, bo nic nie widać![/B] [B]14. nerwowo zmieniasz różne parametry i w pewnym momencie okazuje się, ze w biały dzien robisz zdjecia z lampą błyskową, wiec twój pies wychodzi jak jasna poświata[/B] [B]15. chowasz lampę i z mądrą minę znów przestawiasz jakieś parametry udając, ze dokonale wiesz co robisz, a twoje działania bynajmniej bezładne nie są[/B] [B]16. wku...wszy się na aparat, który na pewno jest zepsuty i wybrakowany wracasz do domu[/B] [B]17. zrzucasz zdjecia na komp i w przerażeniu stwierdzasz, ze zepsuł się monitor, bo masz na nim czarno.[/B] [B]Mówiłam, ze wyższa szkoła jazdy :diabloti: [/B][/QUOTE] buhahahaha takie proste :evil_lol: :evil_lol: oświadczam że nie kupuje aparatu za ciężkie pieniądze :diabloti: bo mojego prostego (niby) w obsłudze również nie potrafie obsługiwać :hmmmm: za tyle kasy i czarne foty :evil_lol: :evil_lol: a miał być taki piankny hamerykański i nie chce działać wredota :mad: :mad: Maga to może tym łańcuchem go ? :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]przykro mi, ze muszę być tak brutalnie szczera, ale po co masz się łudzić. Takie zdjecia to wyższa technika,poza tym Malawaszka wspominała cośo talencie, a tego się nie nabywa, to sie MA :razz: [/B][/QUOTE] pisz instrukscje :mad: :mad: bo ci auto popsuje :eviltong: :evil_lol:
-
Maga boska fota :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/ciemno.jpg[/IMG] napisz instrukcje jak się takie robi :diabloti:
-
[quote name='ayshe']no przeca cie zapraszalam.:oops: :razz: .jasssne ze tak.[/QUOTE] tylko powiedz kiedy i gdzie :razz: :razz:
-
[B]ayshe[/B] a czy Ty czasem może nie organizujesz jakieś szkułki dla żółtodziobów :cool3: :cool3: :cool3: bo mnie coś doszły słuchy :p :p (z asher gadałam :eviltong:)
-
tone ,ale piłki nie puszcze ;) [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/4499/20060615img9999145xa.jpg[/IMG] Cola Ty kup temu Jokerowi jakiś kapok czy inne rękawki :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka strasznie się ciesze że wszystko oki :laola: :laola:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
śliczny dodzio :loveu: :loveu: :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
mi wetka dała dla bandy jakiś FIPRex i jakoś narazie tfu tfu kleszczów nie ma :razz: :razz: i oby tak zostało- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no moja zaraza polowała na żabe do 3 nad ranem :p najpierw ganiała gada ,a jak żabsko się zmęczyło to sucz jej pilnowała - wpatrywała się z bardzo skupioną minką leżąc w bezpiecznej odległości :evil_lol: :evil_lol: ale wcześniej próbowała ja chwycić w paszcze - widać nie smakowało coś bo mine miała strasznie durną :evil_lol: :evil_lol: Żabe zlapalam i wyniosłam poza podwórko bo mi już i jej i psa było szkoda. A poluje na wszystko co na podwórko wpadnie - ptaszki , owady tylko ptaszki tak łapie aby ich nie złapać za to owady służą jako przekąska :roll:
-
[quote name='Alka']witajcie ! U nas na osiedlu dalej "wesoło"- brak wody.Wczoraj wieczorem puścili , dali łaskawie się wykąpać,a rano tylko zdążyłam zęby umyć...:cool3:Za to dwa bloki dalej woda leje się całą szerokościa ulicy :mad:,. awaria na całego:diabloti: W pobliskich sklepach brakuje wody niegazowanej , ciekawie się robi ...:diabloti: Na dzień doberek portrecik Tuffcia :loveu: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4189/kadr7tk.jpg[/IMG][/QUOTE] Witam :multi: :multi: czyli z brakiem wody norma krajowa :shake: :angryy: śliczny portret :loveu: wygląda jak namalowany
-
[quote name='Alka']Vectra wiedziała , a ja nie ...[/QUOTE] Ala kiedyś tam wspominała , a mi jakoś udało się zapamiętać :p to chyba do środy będziemy świętowąc ??:evil_lol: :evil_lol: bo i jeszcze imieniny :cool3: :cool3: moja mama jest Alicja stąd pamiętam o 21 czerwcu :eviltong: :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']mój tata też kiedyś wywoływał w łazience ale mnie nie chcial tam wpuszczać :mad: :angryy: ponoć byłam za mała :angryy:[/QUOTE] mój tata chciał zawsze syna i ze mnie na siłe robił chłopczyka :diabloti: :diabloti: jak tylko zaczełam być "bardziej kontaktowa" to już mnie uczył jak lutownice się obsługuje (miałam ze 2 latka)matka mało zawału nie dostała jak mnie zobaczyła z rozgrzaną lutownicą i cyną w ręku ,a ja dzielnie lutowałam tranzystorki :p :p on się cieszył że podzielam jego zainteresowania i cieszy się nadal :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']ano stara :evil_lol:zabawa przednia a mama dostawała białej gorączki jak rano kuwety rozstawine w łazience nie dały sposobnosci do mycia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] u mnie to samo :evil_lol: :evil_lol: mama nas przeklinała że zajmujemy łazienke jakimiś duperelami , a ona nie może swobodnie korżystać. ale miło wspominam te zabawy w ciemnie .Na wanne tata skonstrułował taki blat na kuwety i tą apararure do naświetlania , w umywalce negatywy się robiło w takich machince , sznurki do wieszania fotek ehhhh nawet nie pamiętam jak się co nazywało ja byłam kajtek wtedy 6 -7 lat miałam Cola masz zajefajne psy :loveu: :loveu: :loveu: Joker na żywo jest prześliczny , foty tak naprawde nie oddają jego uroku :loveu: :loveu: cudowny astek /Toffcio też fajowy chłopak :loveu: :loveu: widać że zgrana z nich para.
-
[quote name='ayshe']nie patrza:loveu:[/QUOTE] oj nie patrzą :angryy: :angryy: leci to aby przed siebie nie zwraca uwagi na nic. a ja mam owczarka niemieckiego myśliwskiego :eviltong: :eviltong: :eviltong: poluje na żaby :evil_lol: :evil_lol: i inne robactwo :razz: :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka ciesze się że dotarłaś w całości do domku :multi: :multi: i życze miłej nocki ze śpiewającą ptaszarnią :cool3: Wycałuj psiaczki - dzieciaczki :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bidulka :( Trzymam kciuki za Leonowe uchole by się szybciutko wyleczyły .
-
witaj Ala :multi: :multi: Wszystkiego najleprzego z okazji 20 rocznicy śluby :multi: :cunao: dla Ciebie i Pana Rydzewskiego :laola: :drink1: :BIG: i życze kolejnych długich wspaniałych lat w tak fantastycznym związku. mam nadzieje że nie porypały mi się daty :razz:
- 78403 replies