-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
[QUOTE]Hmm a co byś zrobiła gdyby w drzwiach stanęły Ci trzy rozwydrzone dogi? [/QUOTE] zapytała bym grzecznie czy macie suchy chleb dla konia :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka to strasznie nie ciekawie z tymi psiakami :-( :-( :-( trzymam kciuki żeby jakoś się wylizały z tego- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jo-jo']Hmm pytanie dobre a odpowiedź prosta :razz: A więc jest na dnie basenu taki kureczek, który jak się otwiera to woda ziuuu i wylatuje ale za nim otworzymy ten kurek to ściągamy wode szlaufem z czwartego piętra na dół na podwórko i kwiatki podlewamy :diabloti: A potem jak już zostanie ledwo co na dnie jak już szlauf nie wyciąga wody otwiera się kurek i woda spłyyyywa :diabloti:[/QUOTE] aha :diabloti: bardzo proste :evil_lol: :evil_lol: a co na to sąsiedzi jak to troche wylatuje im na głowy :cool3: :cool3:
-
ale wy macie basen gigantyczny :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a jak pozbywacie się potem wody ? :cool3: :cool3:
-
[QUOTE]też stosowałam , głównie na te małe egipcjanki łazace po scianach[/QUOTE] na szczęście OGROMNE :multi: :multi: tych lokatorów nie mamy :razz: :razz: były tylko -muchi -mrówki -wampiry -ciemy :diabloti: a i niekiedy pająki :angryy: :angryy: :nerwy: :nerwy: jeszcze niech tylko pasiaste z żądłem się wyklują - wtedy będzie walka :mad: mój pycholek śliczny :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/56/daf5e5a17fc74d67.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
hahahahaha no to mnie *luthien*rozbawiłaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jednak niektórzy ludzie to kretyni :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja to tylko słucham niekiedy że jestem sadysta bo psy kastruje i tym samym pozbawiam je przyjemności związanej z macierzyństwem :diabloti: no i oczywiście stary tekst że mi sucz zwariuje bo młodych nie miałą i mieć nie będzie :evil_lol: :evil_lol:
-
no więc dzis zaopatrzyłam się w przeróżne preparaty na muchi i insze insekty :diabloti: :diabloti: koniec grasowania mi po mieszkaniu :mad: :mad: nie dość że wampiry małe gryzą to i spać nie dają :angryy: :angryy: boshheee jak mnie doprowadza do szału taka mucha rano która łazi mi po całym ciele i łaskocze :angryy: :angryy: :angryy: kupiłam takie płytki GLOBAL sprawdzone - działa :diabloti: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='anovi']No ciekawe czy basenik po spotkaniu z Jojkiem też się nie wypompuje :P Tylko ciekawe co sąsiedzi piętro niżej na to... ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] sąsiedzi mieli by upragniony deszcz :evil_lol: :evil_lol:
-
a dla kogo ten basen ?? dla Ciebie czy dla psa ?? :-o :-o u mnie to by racji bytu ten basen nie miał - jedno spotkanie z potfforami i by było pssssssssssyyyyyyyyyyyyyy i po basenie :diabloti: :diabloti:
-
ehhh no cóż płuca palacza nie za mocne ;) ;) ;) a na śląsk kawałek jest :diabloti: :diabloti:
- 78403 replies
-
muchi to ja moge wam wysłąć :eviltong: :eviltong: ja nie wiem skąd tyle tego robactwa :angryy: :angryy: była taka długa zima i miały wymarznąć :mad: :mad: Ala uż dmucham - fuuuuuuu fuuuuuuuuuuuu :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]dzisiaj się dosuszy ;) u na skwar okropny ....:angryy: [/I][/QUOTE] uż wyschneło :eviltong: :diabloti: ale teraz jakoś takoś się robi że chyba znowu będzie padało :cool3: :cool3: wiatr wieje dość silny , chmurki się zbierają i muchi jakieś wściekłe latają :angryy: :angryy: :angryy:
- 78403 replies
-
mam mały basen :placz: :placz: :placz: wzasadzie basenik :placz: :placz: duży mooożżżżżeeeee kiedyś :diabloti:
-
[quote name='dbsst']właśnie małżeństwo starsze chciało Szpilke odemnie :angryy: oczywiście czy nie dopuściłabym bardzo sie zdziwili że ni ebedzie miała szczeniąt bo przecież ona taka ładna jak zaczełam mówić o schroniskowych psach to skończyli temat i "uciekli" :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE] kocham takich ludzi :angryy: :angryy: :mad: :mad:
-
[quote name='jo-jo']Vectra dlaczego zabrałas nam wszystkim taką ulewe w nocy?:angryy:[/QUOTE] żeby wam było ciepło :evil_lol: :evil_lol: ,a mi żeby pranie zmokło :diabloti:
- 78403 replies
-
jo-jo masz bardzo dobry pomysł chyba tyż wystawie basen :diabloti: w ogródku :p :p :p
-
Wiataj Ala :lol: :multi: :multi: :multi: a u mnie padało jeszcze w nocy :eviltong: :eviltong: tak po 3 i całkiem nieżle dawało :p :p niestety dziś nadal skwar :placz: :placz: tylko ratuje ten wicherek troszku który sobie wieje od czasu do czasu
- 78403 replies
-
Cześć :cool3: Paula ja ci mówie ją trzeba zapoznać z moim kotem :evil_lol: :evil_lol: chyba by się dogadali ;) ;) ;) Ciesze się że Maksiowi się ranka ładnie zagoiła:lol:
-
[quote name='Alka']Dziewczyny,jeżeli chodzi o rameczki to naprawdę banalne.Potrzebny jest PSP , rameczki i gotowe.Cały czas piszę ,że idę na łatwiznę , bo tak jest naprawdę. Ale jest mi niezmiernie miło ,że moja zabawa się spodobała. Dzięki ![/QUOTE] 1.PSP mam 2 nie wiem gdzie ramki 3 nie wiem co i jak 4 nie znam tego programu 5 prosze o dokładniejsze instrukcje :modla: :modla: :modla:
-
[quote name='lizka']No i (znowu :roll: ) zapomniałam. Borysowe ma kumpla :cool3: TO PIES i gabarytowo podobny o niego :crazyeye: W szoku jestem. Wygląda jak czarny ONek i ma cos koło roku - ale szaleństwa odchodziły! :loveu: Byle do przodu a bedzie dobrze :cool3:[/QUOTE] wow :loveu: :loveu: czyli wniosek jeden Borys nie zadaje się z byle kim :evil_lol: :evil_lol: dobiera odpowiednich kumpli , małolat dobry bo łatwiej się go ustawia.
-
Axa to zajefajna sucz :loveu: :loveu: ona ma bardzo orginalny sposób komunikowania się z otoczeniem :cool3: :cool3: i jest bardzo , ale to bardzo grzeczną dziewczynką :multi: :multi: jej pokaz skoczności też widziałam :diabloti: Paula a jak tam mój zięciu :cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='joaaa']Vectra, Feniks nadal czeka na dom. :cool3:[/QUOTE] Niestety mam już trzy potfffory i dorosły samiec nie wchodzi w gre :-( :-( Joaaa a Ty kochana nie masz ochoty zostawić Fenka u siebie?? przeciez widać że bardzo się kochacie :loveu: :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Powiem uczciwie że za dziećmi nie przepadam :cool3: ale ta fotka strasznie mnie się podoba :loveu: :loveu: znaczy ta pannica na niej :loveu: :loveu: te figlarne oczęta , uśmieszek :cool3: :cool3: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3708/25cze364tf.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ehhhh śledze ten wątek od początku ;) podczytuje sobie i podziwiam Fena :loveu: :loveu: :loveu: on jest piękniejszy z dnia na dzień :loveu: :loveu: moje marzenie od całkiem niedawna :cool3: :cool3: to posiadanie doga :p zaczynam Ci Joaaa zazdrościć tych pieseczków Twoich :oops: :oops:
-
Maga ciężko mi to napisać :eviltong: ,ale muszę cię pochwalić. Coraz lepsze foty cykasz :klacz: :klacz: