-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
buhahahahahaha jaka mina :evil_lol: :megagrin: :megagrin: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/6-25-22.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']PIKA TZ daleko ni ema dostępu do neta to mogę Tobie wyjawiac moje tajemnice :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: TRAGEDIA nie przeżyje tego remontu pan od kafelków w szpitalu pan od pokojów jutro idzie na badanie i nie wiadomo czy nie zostanie w szpitalu fachowcy od elektryki kombinowali az im jaj nie pourywałam (dowiedzieli sie ze TZa nie ma:angryy: ) w administracji kombinowali az sie tam nie zaszylam i nie powiedzialam ze nie wyjde no a teraz jade po 40kg cekolu bo potrzebny na już (i jak ja go przytargam :mad: ) T R A G E D I A kto mnie przygarnie[/QUOTE] Dominika to masz bosko :angryy: fachofffcy :mad: :mad: my się szykujemy do budowy garażu :angryy: tylko jak pomyśle że kolejny majster ma tu być to już mam dość :placz: chodz do mnie :evil_lol: coprawda mam wszystko w większej części rozpieprzone w domu ,ale co tam będziesz miała swojskie klimaty ;)
-
[quote name='agabass']no niezłe te twoje rameczki a wrameczkach śliczne foteczki szkoda, że ja nie potrafie takich cudów robić niestety[/QUOTE] to może poprosimy o jakś małą instrukcje jak się robi te cudeńka :cool3: :cool3:
-
[quote name='14ruda']Oj kondyche to będę dopiero łapać jak potwór urosnie i będzie potrzebował coraz więcej ruchu.Chyba czas rzucic palenie:smokin: A co do jedzenia to szczenior bardzo lubi warzywa(takie z zupy,starte).Daje je do karmy.Najpierw wylizuje warzywka a karme na końcu. Wydaje mi się,że jest bardziej najedzona kiedy dostaje takie dodatki,koopy są mniejsze i regularne. A może ona wegetarianka jak ja ?;)[/QUOTE] z tym paleniem to :shake: :shake: czasem trzeba zapalić tak dla spokojnośći:evil_lol: :evil_lol: jak się piesecek zabawi :angryy: moi rodzice mają psa wegetarianina :eviltong: :eviltong: on tylko warzywa żre mięcho na siłe mu wciskają :evil_lol: a to mój Szczepan walczący z wodą :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/bf408570dcf98bff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/0097d40736c9f4af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/87780127081f9dfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/bf8a6a8030d09a6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/92/24797832dee4ccde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/92/6c5c3f3665601ce1.jpg[/IMG][/URL]
-
w domu mam chłodno , w kuchni nawet bardzo ale na dworze koszmar - psy mi się rozpływają , jeść też nie chcą ,leżą bidy na kafelkach a ja musze zaras jechać :placz: :placz: tylko jak wytrzymać w tej konserwie (aucie) nie mam klimy :placz: :placz: :placz:
- 78403 replies
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/92/c5707eb9e82d7368.jpg[/IMG] hahahahahaha jaki poważny dog :loveu: :evil_lol: on ma uszy obcięte?? boski jest :loveu: :loveu:
-
Jaki prześliczny mały mordulec :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Wróciłam , ledwo żyję jest [COLOR=Red]GORĄCO:angryy:[COLOR=Black] Ja pracuję do końca czerwca :shake:więc jeszcze tydzień muszę przemęczyć :cool3: [/COLOR][/COLOR][/B][/I][/QUOTE] 4 dni i odpoczynek :multi: :multi: :multi: strasznie jest gorąco :shake: :shake: pali niesamowicie, mimo że jest wiaterek ,ale on też zamiast chłodzić to grzeje :placz: :placz:
- 78403 replies
-
Co jest złego w psach nierodowodych?
Vectra replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
ja tylko zapytam to nie ma zakazu handlu pod wystawami ??? podobno miał być ?? a może jest tylko jak zwykle każdy zakaz to tylko zapis na papierku :mad: -
ehhhh nie miła sytuacja ,ale niektóre psy głuchną jak zobaczą kotecka :angryy: i ciężko odwołać. Może puszczaj ją na długiej lince poza Twoją działką ? łatwiej ją wtedy odwołasz .Napewno po powrocie nie karć tylko pochwal
-
zgubiłam chwilowo subskrycje do waszej galerii :placz: :placz: ale już mam i nie oddam :diabloti: :diabloti: Zdjęcia bomba :loveu: :loveu: super masz z tymi urwisami :loveu: :loveu:
-
[quote name='ozuzi']Ci co mówią że świat zmienić się nieda... KŁAMIĄ!!!!!!! - pies oducza się żebrać (bo wie że i tak nic nie dostanie) - tata przestał dokarmiać psa - pies je to co mu się daje i nie wybrzydza - dostaje 2, żadko 3 razy dzienniejeść (pies) -[B] ma coraz więcej siły i więcej się uśmiecha[/B] :):):):):)[/QUOTE] wow super :multi: :multi: :multi: strasznie się ciesze że tak wszystko Wam się układa.
-
Aluniu jak to do pracy przecież są wakacje :crazyeye: :crazyeye: należy Ci się urlop za tą męke przez cały rok :mad: :mad: Dzieci odpoczywają , nabierają sił na rozrabianie ,a Ty ??? Pozatym to upomnij znajomych , że pora na parapetówe ;) ;) Teraz jest ciepło , można pogrillować :cool3: :cool3: ,a nie tam jakieś meble ustawiać.Zima jest od remontów :eviltong: :eviltong: My tu czekamy na Ciebie i Ozzulka :multi: :multi: znaczy bardzo miła ,grzeczna suczka i stęskniona ciocia ;) która bardzo chce poznać rodzinke R i całe stado warszawskich dogomaniaków :diabloti: :diabloti: Przyjeżdzaj czekamy !!!!!
- 78403 replies
-
[quote name='14ruda']Jesooooo!Bylim z Aichą na działeczce na weekend.Se myślałam,że się dziecko wybawi za wszystkie czasy,wybiega i w ogóle.Niestety miała tylko 3 interesujące zajęcia. 1.wykonywanie komend dla nagrody-ale tylko chwile 2.wymiatanie w misce z wodą-tak na 4 wymiany wody 3.zżeranie wszystkiego czego zżerać nie wolno czyli kamyczki,patyczki,papiery,szkło(naszczęście tylko w pysk złapała),węgiel do grilla(podobno coś tam jest zdrowego-ale ja sie bałam,że nam braknie;) ). Wiec zamiast wypoczywać latałam za wrednym szczeniorem po haszczach,pokrzywach na boso.Minuty nie było żeby nie miała czegoś w mordzie. Bez przerwy powtarzałam FEEE,FEE!W domu czy na podwórku reaguje i żre śmieci.Tam w nią coś wstąpiło i miała mnie kompletnie tam dzie ciemno es.mad: :mad: troFE seFlenić,pFez psa,który poczuł miliony zapaFóF i mu odbiło. Tak sobie pomyślałam,że następnym razem może wezmę ze sobą kaganiec.Przy okazji nauczy się w nim chodzić i nic nie zeżre.Najwyżej poliże:diabloti:[/QUOTE] hahahahahaha szczenior uznał że pańcia nie będzie odpoczywać tylko kondyche łapać :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wow Waszka przeczytałam tą mrożącą krew z żyłach opowieść :evil_lol: :evil_lol: Bolutek to ma się rozumieć że piesio grzeczny , ale Lunka :-o super .Teraz Boluś może czuć się bezpieczny - wariatuńcio zawsze go obroni :cool3: :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hej Maga jakie ładne foty :loveu: :loveu: gratuluje :klacz: :klacz: :klacz:
-
[quote name='dbsst']bo po 1 nie mam aparatu bede miala w czwartek 2 pisze prace 3 w czwartek wyjezdzam 4 a w niedziele znowu wyjeżdzam na tydzień :evil_lol:[/QUOTE] no prosze jaki napięty plan :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='ayshe']myslenie onka jest zawsze niebezpieczne dla otoczenia:roll: :lol:[/QUOTE] wcale mnie nie pocieszasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to mi się trafił na "stare "lata piesecek :diabloti: :diabloti: to tak chyba żeby mi się nie nudziło :cool3: :cool3: a juz miałam prawie ustatkowane życie :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:[B][I]tylko niech oni sie pospieszą z tą wykończeniówką bo na zime skończą :placz:[/I][/B][/QUOTE] ja im wcale nie zazdrosze tej wykończeniówki :shake: :shake: ale niech się sprężaja :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
niech ona lepiej nie mysli :evil_lol: :evil_lol: bo to się często żle konczy dla jakiegoś przedmiotu w domu. a wracając do żarcia moje psy uwielbiają żurek i ogórkową :cool3: :cool3: surowe mięsko jest bleee , sucha karma jest bleee , ryby takie sobie
-
cześć :multi: :multi: a czemu dopiero za dwa tygodnie ? z ciekawości pytam :diabloti: bom wścibska :evil_lol:
-
a mój sucz dziś padł jak kawka :evil_lol: :evil_lol: ona dochodzi do siebie po tych atrakcjach dzisiejszych.Ciekawe mam zjawisko - jak tylko cokolwiek trzymam w ręku to ona doopsko sadza :cool3: :cool3: chyba jej się spodobało w "szkole" :razz: W największym była szoku jak zobaczyła tyle swoich podobizn w jednym miejscu :diabloti: :diabloti:
-
ano czekamy z niecierpliwością na fotki kluseczków :loveu: :loveu:
-
wow jaki cukiereczek :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:cool3:[B][I]miało być w te lato ale nie wiem czy coś z tego wyniknie bo nasi warszawiacy za pomału chałupe budują :angryy:/ jak tylko pojade na parapetówe to dam znać ;)/[/I][/B][/QUOTE] No mam nadzieje że dasz znać :cool3: :cool3:
- 78403 replies