-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Maga wow :crazyeye: :crazyeye: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/6-25-52.jpg[/IMG] coraz lepiej ci to idze :multi: :multi: :multi:
-
ALuniu na spokojnie -wiem że nie masz teraz czasu ;) kiedyś przy okazji cuś skrobnij
-
buuuuu to niedobrze :placz: :placz: :placz: :placz: jej to musi być cuś faktycznie zwalone :hmmmm: PIKA jakby cuś to przekaż Asi by do mnie skrobneła coś jakby nie dali rade jej fachowcy tego naprawić - ja też znam kilku ,a nóż się uda.
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[I]ja też mogę .....tylko co z Ozzulkiem :razz:[/I][/QUOTE] zrobimy tak: Kano i Saba na jednej części działki - Saba nie lubi astów i pitów Kano nie lubi nikogo ,ale Saba duża to sobie z nim poradzi :diabloti: Reszta na drugiej części bo ta ekipa się zgodzi :cool3: :cool3: tylko zeberki :hmmmm: w sumie tyż nie problem bo kot eksmisje dostał :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']czy ja sie mogę do Ciebie wprowadzić na jakiś czas? :roll: Tak do jesieni ? :evil_lol:[/QUOTE] oczywiście :cool3: :cool3: :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='lizka']Dobre pytanie :cool3:[/QUOTE] Na które oczekuje odpowiedzi :evil_lol: :evil_lol: tylko to są psy latające samopas akurat koło mojego domu mieszka takich trzy które latają bez nadzoru - nie mam mowy o zapoznaniu się bo tamte są dzikie znaczy zestrachane. A Szczepan ma mordewrcze instynkty wobec nich:mad:
-
o znafffcach już nie wspomne i pewnych teoriach [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
-
no taaaa geniusz :evil_lol: :evil_lol: czyli pora na zmiane imienia ;) ze Szczepana za Eugeniusza :diabloti: :diabloti: Ona umie słowo leżeć , połóż się ,ale w domu poza nie łapie nic :mad: aaa i jeszcze chciała zjeść jakiegoś psa który sobie latał po polach :angryy: i nic nie pomagało nawet stos smakołyków :placz: :placz: :placz: jak ją uczyć by nie zjadała obcych psów ???
-
oh wiem że jednak Maksu to dzentelmen :loveu: :loveu: :loveu: widziałam tą fotke :cool3: :cool3: :cool3: Maksi i Axa są super strasznie się ciesze że tak są dobrze wychowane i pozbawione agresji :p :p :p dobrze że coraz więcej ludzi tak wychowuje swoje psy - może wkońcu skończy się zła sława tych ras :roll: :roll:
-
ehhhhh właśnie mnie też dobija jak widze we ;) warszawie na każdym niemal targu małe psiaczki na sprzedaż.Mało to ostatnio na dużym(wylot na poznań) skrzyżowaniu stały lumpy i handlowali psiakami i facet w aucie przedemną kupił :-o :-o kurcze i nie ma jak z tym walczyć :mad: :angryy: :angryy: zostawisz u takich psiaka to go zabiją/wywalą ,a jak kupisz to ich nakręcisz na dalszą "produkcje"
-
hehhh spawozdanie z domowej nauki Szczepana :diabloti: więc tak : jak latamy na naszym terenie i mam piłke czy też smaczki to ona o dziwo wykonuje wszystkie polecenia gorzej jest poza podwórkiem :shake: :shake: gamoń się skupia ,ale na wszystkim innym nawet piłka nie bardzo ją nakręca właśnie wróciłam z nią - ale jest nieco lepiej niż było delikatnie wykazuje już że cus niecoś łapie nie jest to notoryczne szarpanie i skakanie tylko od czasu do czasu.Robie z nią dwie lekcje na dzień jedna na podwórki druga poza - na podwórku jest rewela bo nawet bez smyczy biegnie przy nodze :diabloti: oczywiście jak mam smaczki lub piłke :mad: :mad: Musze powiedzieć że bardzo żałuje że dopiero teraz zaczełam z nią tą zabawe - poprzednio uczyłam ją innymi metodami które nie dawały żadnego rezultatu.Ona to lubi :multi: :multi: ta zabawa w nauke strasznie się jej podoba , a jak ją męczy :evil_lol: :evil_lol: Ciekawe jest to że jak mam cokolwiek w ręku zwłąszcza do jedzenia to pies siada koło nogi :multi: :multi: :cool3: Teraz będe skupiać się na tych lekcjach poza domem by przestałą się interesować innymi rzeczami . Jeden problem ni w ząb nie łapie słowa warój :angryy: :angryy: i ucze i pokazuje i nagradzam ,ale ona nie ce potem warować :placz:
-
a u mnie chłodno :eviltong: :eviltong: jest wręcz super ja we wtorek tyż ide do fryca z foksami :placz: :placz: i na samą myśl mam dość Denis oki , ale Tomuś tak łatwo się nie daje ponad 3 godziny tam spędze a ja wstałam po 11 :eviltong: :eviltong:
- 78403 replies
-
o boziuuuuu jakie kojojowe śliczności :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B]Hun[/B] prosze wymiziać i wycałować wszystkie kluseczki odemnie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: mój faworyt/ka to ta klusia z wystającym jęzorkiem , leżąca na boczku :loveu:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Vectra replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
14ruda jaka super ta Twoja sucz :loveu: :loveu: uszy ma nieziemskie :multi: :multi: -
jako on jest piękny :loveu: :loveu: :loveu: powiec mi o której godzinie będą wystawiane dogi??? bo korci mnie by wpaść na wystawe i was poznać :diabloti:
-
mniam czeresienki :cool3: :cool3: już mnie brzuch boli ,ale dalej wcinam :diabloti: ja sorbet robie inaczej biore jakieś owoce - truskawki/maliny/ jagody ,a najlepiej wszystko naraz myje , wsadzam do malaksera dodaje cukier i kostki lodu - sorbet jest gotowy niemal natychmiast :p
-
eee basen był lepszy :evil_lol: :evil_lol: ja truskawków;) nie lubie :eviltong: co innego wisienki ,czereśnie :eating: :eating: :eating: :cool3:
-
Hej kochani :multi: :multi: ohh jak dawno Was nie było :razz: :razz: Takim brakiem apetytu w takie upały to nie ma się co zbytnio przejmować - moje też marnie jedzą za to ze zdwojoną siłą lnieją :angryy: :angryy: teraz czekam na foteczki Dilskiego
-
[quote name='joaaa']Vectra, on już niezupełnie samiec.:roll: A ja nie moge go zostawić, ze względów finansowych. Nie stać mnie na posiadanie trzech dużych psów. Więc nadal szukamy domu![/QUOTE] No tanie w utrzymaniu to towarzystwo nie jest :shake: :shake: Mam nadzieje że Fen znajdzie szybko kochający domek :kciuki: :kciuki: :kciuki: Mój dobcio też już nie samiec:diabloti: ,ale niestety dorosłych psów nie akceptuje :angryy:
-
Pada , pada deszczyk :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
- 78403 replies
-
[quote name='olcha'][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/d5364619974e520c.jpg[/IMG] :placz: :placz: :placz: Ja mam w ogródku rozłożony wąż z dziurkami z których leci taka mgiełkowa woda, psy się tego boją, a dla mnie za zimne :eviltong: Taki basen to byłoby idealne rozwiązanie...tylko, co na to sąsiedzi przechodzący za płotem :oops: :evil_lol:[/QUOTE] a co mają sąsiedzi do Twojej działki i płotu :crazyeye: :crazyeye: a niech się wstydzi ten kto widzi :eviltong: :eviltong: ja tam mam gdzieś tych zza płotu :evil_lol: :evil_lol:
-
zaczyna grzmić zaras będzie padać :diabloti: :diabloti: Lalcia ostatnio robi za pogodynke :roll: jak się burza zbliża to ona się chowa :-(
- 78403 replies
-
[quote name='jo-jo']No to dwa z nich chciałyby raczej dostać tego chleba od Ciebie(takich fanów pieczywa to ja nigdy nie widziałam:loveu: )[/QUOTE] no przecież kunie lubią chleb ;) ;) :evil_lol: :evil_lol: a to Ty masz trzy dogi :-o to czemu ja widze tylko jednego ? :hmmmm::diabloti:
-
[quote name='PIKA']O Magda :crazyeye: Trafilas do domu? :crazyeye: Niemozliwe :shake: :evil_lol:[/QUOTE] :grin: :grin: :grin: