-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dzięki Majguś :) -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Isadorko, chyba czas na zmianę tytułu wątku.... -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']I cieszę się z tego, bo jak dla mnie zabrzmiało to interesująco. :lol:[/QUOTE] Błagam, oszczekajcie to, bo znów będę najgorsza :placz: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']To Ty masz interes? :-o :-o :-o :evil_lol:[/QUOTE] O kurcze!! Rozpracowałaś mnie :placz: -
To też... Gdybym umiała pisać wiersze, napisałabym jeden o Paco i Kasi....
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Ruchu w interesie życzę sobie najbardziej... -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Dano, Saganko - dziękuję :loveu::loveu::loveu: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Pojawiła się opcja domkowa? Super.[/QUOTE] Ja już nie nadążam... U cziłków jak w kalejdoskopie.... -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='emdziolek'] Roxi juz niedługo...:loveu:[/QUOTE] Proszę! Nie bądź tego taka pewna :roll: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']czy ten człiłek ma dom? To chłopak? Dobrze widzę? Bo być moze miałąbym sensowny domek dla niego: [/QUOTE] Nie wiem... psiak nr 1 ma dom, ale czy to ten?? Poczekajmy na Helgę... -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Goniu, to Misiek miał je przewieżc...Tomek ma dośc na głowie...[/QUOTE] Nie masz racji, ale ok. Sprawy cziłków zmieniają się z prędkością światła. Wczoraj był alarm, a dziś cziłki rozpierzdzielają lecznicę :cool1: Odetchnę jak się rozjadą! W między tzw. czasie wyłoniły się dt/potencjalne ds w okolicach Poznania... Nie wiem zatem ile cziłków przyedzie do Wawy. Info w miarę rozpoznania sytuacji ;) -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Myślę, że pobyt w hotelu p. Marka będzie dla Żorża bezcenną lekcją, która zaprocentuje mu na przyszłość... Nauczy się akceptować mężczyzn, to po primo... -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares'] Roxik musi dostawać dobrą karmę, bo notorycznie zjada trawę, by pobudzić ruchy przewodu pokarmowego - karma z niskiej półki podrażnia jej żołądeczek. [/QUOTE] W razie czego, ciocia Gonia dobrą karmę zasponsoruje ;) -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']On podobno nie lubi mezczyzn a widzie go wlasnie z jakims panem ??[/QUOTE] [quote name='majqa']O tym samym pomyślałam. :razz:[/QUOTE] [quote name='Cantadorra']Klasyczny misio na pocztowke, wyglada jak wypchany do przytulania :lol:[/QUOTE] Zahaczyłyście o temat, wałkowany w zasadzie od początku... Dzwoniłam dziś do hotelu i p. Marek inaczej nie mówi o Żorżu niż per "Księciunio"! :loveu: Oprócz tego, usłyszałam określenia: piękny, majestatyczny, zrównoważony, o pięknym charakterze, bezproblemowy ALE wystraszony. Pan Marek uważa, że Żorż, z uwagi na swój pokojowy charakter, ma przed sobą świetlaną przyszłość i jeszcze uszczęśliwi jakiegoś mądrego człowieka, od którego dostanie szczęście w zamian, i to z nawiązką! Trzeba go wyczuć, ale P. Marek nie przewiduje niespodzianek... Oczywiście na razie nie stresują Żorża, pozwalają mu być i robić tyle, ile on uzna za stosowne. Wczoraj warczał, dziś już z [B]pewną dozą ufności[/B] podchodził do mężczyzn: P. Marka i Łukasza, Jego syna. Jakakolwiek agresja może wypływać z lęku - nabytego prawdopodobnie po tułaczce i doświadczeniach z nią związanych. Ale ona jest do wyeliminowania szybko, zwłaszcza, że Żorż współpracuje... Poczekajmy na relacje i bardziej optymistyczne zdjęcia i wizje ;) -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
To ja szybciutko przekazuję pałeczkę Domisi ;) Ale uważaj, możesz nie przejść weryfikacji nawet jako dt :evil_lol: