-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon'] Miałam ochotę spakować go do samochodu tak żeby nikt nie widział i wrócić z nim do siebie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Z uwagi na gabaryty, byłoby trudno :evil_lol: Ale to, że on szuka najlepszego domu, to wiesz, prawda? :razz: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ojej, Pinkmoon, ale nam zrobiłaś niespodziankę!!! Wspaniale!!! :loveu::loveu::loveu: Napisz więcej, bardzo proszę, nam wciąż mało o nim wieści!!! -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Ja życzę Sarze, żeby to co Ago piszesz okazało się najprawdziwszą prawdą, że trafiła do domu psich marzeń, będą o nią dbać, kochać i chuchać do późnej starości. Niestety z wieloletniego doświadczenia w adopcji psów po przejściach wiem, że ludzie to wspaniali aktorzy. Czasami nawet wizyta w czyimś domu i wnikliwa rozmowa nie dają gwarancji zabezpieczenia psiego losu, ale przynajmniej zwiększają szansę na udaną adopcję z powodów oczywistych. Dla przykładu, by nie pozostać gołosłowną... Przyjeżdża facet, taki miły starszy pan, który roztacza przed rozkochanymi w suni opiekunami wizję dużego domu z ogrodem, pięknymi terenami spacerowymi wokół, ciepłym domem i kanapą, na której znajdzie się miejsce dla psa... Opowiada o niedawno utraconej psinie, która odeszła ze starości. Mówi tak długo, otwarcie i pięknie, że nie ma w zasadzie żadnych wątpliwości, że suni się poszczęściło. Opiekunowie ocierają łezkę przy pożegnaniu, psina odjeżdża do lepszego życia. Jakiś czas później, z powodu braku wieści od starszego pana, wsiadamy w samochód i jedziemy na wizytę poadopcyjną. Pan nas wpuszcza na podwórko, które wygląda zgoła inaczej niż kiedy je opisywał, i prowadzi nas na tyły domu, my wymieniamy porozumiewawcze spojrzenia, unoszą nam się brwi, ale idziemy za nim. Pan uchyla furtkę, i naszym oczom ukazuje się zasrany kojec i sunia kręcąca się w kółko na tym materacu gówien, nie ma tam budy, nie ma jedzenia, nie ma wody... Ja zdaję sobie sprawę, że opisana sytuacja należy do tych ekstremalnych rozczarowań, ale ja niestety NIE WIERZĘ ludziom! Dla mnie nigdy dosyć sprawdzania, niestety... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
[quote name='zula131']Z tego, co mi wiadomo, nie było wizyty przedadopcyjnej. Szkoda, że Pani nie przyjechała tydzień później, Sara byłaby już po sterylce. Mam nadzieję, że uda mi się ją do tego przekonać ;).[/QUOTE] Jak to nie było wizyty??? No chyba żartujesz??!! Pani też kwestionuje sterylkę?? Powiedz, że to nieprawda! -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Ona jest taka śliczna i delikatna :loveu: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']O tylko tyle i az tyle mnie chodzilo.[/QUOTE] Ninko, poszukaj proszę pieniędzy, a zabiorę je jutro! -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Nie ma problemu próbowały podskakiwać ale jednemu w łeb dałam drugie związałam a trzecie już sie przestraszyło i nie podskakuje :)[/QUOTE] Chyba naślę na Ciebie pewną organizację :diabloti: [quote name='Isadora7']A tak na poważnie wzruszyłam się moim Rambusiem (on tak ma) zaczął im znosić zabawki pod klatkę. Jest niesamowity.. Zawsze tak było jak brałam tymczasy a tymczasy (panowie) mu wpierdziel spuszczali. A Ruda chodzi i burczy.[/QUOTE] Dla Rambusia nagroda się należy! Proszę kup mu. A Rudej spuść lanie :diabloti: -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Zuluś, trzymaj się i becz, jak możesz... Szkoda, że nie uczestniczyłaś w procesie adopcji, ale wierzę, że Tanitka i Aga dokonały trafnego wyboru. Sunia już w domu, a Ty musisz dopełnić formalności, więc jeszcze ją zobaczysz, prawda? Ja bym przy tym obstawała ;) -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Spokojne i kochane są, NIE? (tak z poznańska zalecę :eviltong:) Życzę miłej nocki :diabloti: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka'](...)niektore koty to sobie w kasze dmuchac nie dadza :mad::mad::mad:[/QUOTE] Na to liczę! :evil_lol: Bo Merkendorf mi nie po drodze :diabloti: -
Maleństwo ma już imię i własny dom!!!!powodzenia meluniu!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczynka. Farciara z niej! Będzie dobrze! -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Kot jest absolutnie kazdemu psu do szczescia konieczny :loveu::loveu::loveu:, dlatego moj pies ma dwa i jest super szczesliwy :multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Mam nadzieję, że Pele też tak stwierdzi ;) On nie ma w sobie ani krzty agresji, więc oby nie wyszedł z niego lew :diabloti: Dowiemy się w niedzielę wieczorem ;) -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Wow! To pierwszy emirowy pies, który zamieszka w Amerykańskiej bazie wojskowej w Niemczech :crazyeye: Będzie miał do dyspozycji dom z ogrodem, kochających, super opiekunów, dzieciaki do zabawy, akwarium słonowodne w ramach relaksu i podczas zasypiania ;) Aha, no i kota! z którym musi się zaprzyjaźnić :evil_lol: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='max45']życzę by bylo jak w bajce.... i żyli dlugo i szczęśliwie.[/QUOTE] Mam nadzieję, że tak będzie! Państwo w kontrakt mają wpisane częste relacje mailowo-zdjęciowe :evil_lol: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Pele połączony z nową Rodzinką, która jest nim zachwycona. Obecnie jest w Łodzi, już posiada paszport, jak na podróżnika przystało, zamęcza Państwa zabawami i wszystko gra, tylko nie wie w jakim języku gadać, bo tam i Polski i Niemiecki i Angielski :cool1: Musi sprostać zadaniu i stać się piertwszym psim poliglotą!:evil_lol: