Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='Helga&Ares']Co się stało???...[/QUOTE] Procedury dopełnione a dziś Pani zadzwoniła, że alergolog, która odczula Jej Córkę radzi nie brać psa. Koty, jak już są, mogą zostać. Po debacie rodzinnej, Państwo jednak zdecydowali posłuchać rady lekarza.
  2. Olga, czekamy na nowe zdjęcia Perruni. Od poniedziałku zabieramy się ostro za jej ogłoszenia. Nie wyszło za pierwszym razem, uda się za kolejnym.
  3. Witajcie, Od ostatniej aktualizacji, czyli od 11.10 do 05.11 wpływy na Żorża opiewają na kwotę 820zł W dniu wyjazdu Żorża do kliniki otrzymaliśmy fakturę na kwotę: 971,36 zł Zapłaciliśmy też 400 zł za 1 miesiąc pobytu Żorża w hotelu Isadorko, proszę o zrobienie zestawienia na 1 stronie...
  4. [quote name='Szarotka'] juz myslalam, ze zostala asystentka weta :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prawie ;) W międzyczasie ujawnił się dt, który 2 lata temu zaadoptował niejaką Fionkę z Gaju. Pani Lidia przeczytała błaganie o dt na allegro i postanowiła pomóc. Wczoraj byłam na wizycie, Fionka jest kochana i rozpieszczana, Państwo przemili, dom z ogrodem, Pani Lidia pracuje w domu, więc Emisia będzie pod super opieką, to pewne. Adt od jkp weźmie naszego Panczusia, trójłapka, za co jestem ogromnie wdzięczna!
  5. [quote name='bela51']Niestety , to nie jedyna sprawa Spajkus. Na wątku Fredzi tez nie wywiązała sie z deklaracji ( co prawda, "tylko" 100 zł).:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL][/QUOTE] :shake::shake::shake: [quote name='chita']:shake: a pisalyscie pw?byl odzew?:shake: w razie potrzeby watek czarnych kwiatkow-deklarowiczow: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-deklarowiczow-czyli-falszywe-deklaracje-niespelnione-obietnice-172142/#post13378265[/URL][/QUOTE] Pisałam, zero odzewu :shake: [quote name='saganka']Gonia, jaki jest dlug Zorza? MOze by znowu allegro mu wystawic? Ja za chwile pewnie cos znowu przeleje na niego.. Ale mozna by porozsylac znowu..[/QUOTE] Postaram się zrobić podsumowanie do niedzieli. Teraz mam parę innych spraw, które "nie cierpią" zwłoki i nie wyrabiam. [quote name='gameta']Jeśli zdobędę aparat to mam w zamiarze wystawienie bazaru na dwa "złe psy" - Żorża i Gabi. Znaczy się dochód będzie 50/50 dzielony na oba - oba są na resocjalizacji, kosztownej :cool1:. Przygotujcie się na zakupy - warto, bo dla niektórych okazów to ostatnia szansa :) Resztka magnesowego zoo nadciąga :diabloti: Przy dobrych wiatrach bazar powstanie do końca tygodnia. Jesli ktoś ma coś przeciwko - proszę o info teraz lub umilknięcie na wieki ;)[/QUOTE] Umilkłam na wieki :evil_lol: [quote name='saganka']Sprobuje i ja wystawic bazarek z kalendarzami w nastepnym tygodniu (choc jeszcze tego nie robilam..). Bede miec kalendarze z cavalierkami i z bernenczykami[/QUOTE] Dziękuję saganko, nie wiem jak bez Was dalibyśmy radę... [quote name='Asior']dziewczyny a pisałyscie do niej?? (do spajkuś) moze zapomniała :roll:[/QUOTE] [quote name='gameta']aaaaaaaa inna sprawa, że Spajkus74 nie logowała się na dogo od 19.10 - czyli ponad dwa tygodnie ... ma ktoś maila do niej ?[/QUOTE] ale od deklaracji, do 19stego minął jakiś czas. Poza tym niestety nie wywi9ązała się z deklaracji na innych wątkach :shake: [quote name='Szerkanka']napiszcie jaki jest dlug Żorża, ode mnie z bazarku na molosach tez troche bedzie, :)[/QUOTE] j. w. [quote name='Szarotka']Wydaje mi sie, ze powinnyscie szybko szukac deklaracji, bo te 1000 zl. moze nie dojsc.[/QUOTE] Obawiam się, że that's the case! :-(:shake::angryy:
  6. [quote name='Smyku']mój małż Ciebie serdecznie pozdrawia i przesyła miziańce dla zwierzyńca .[/QUOTE] :-(:-(:-( OOOOOOOOOOo, to już ma inną!!:placz::placz::placz:
  7. Pora to napisać: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Deklarowane przez Spajkus 74 [SIZE=6][COLOR=Black]1000zł [/COLOR][/SIZE]na Żorża nigdy nie dotarło na nasze konto, choć od deklaracji minął już prawie miesiąc!!![/B][/COLOR][/SIZE] :shake: Tak się nie robi Spajkus!!!! :angryy: Liczyliśmy na te pieniądze, w pewnym momencie przestaliśmy zbierać, bo uznałam, że z Twoją pomocą damy radę. A teraz mamy wieeeeeeeeeelki dług, który nota bene rośnie.
  8. Już odpowiadam: sunia nr 3, pies nr 3 i 4 nie mają dt. Jestem w trakcie żebrania o transport, ale najpierw zadzwonię do Ciebie Saszo i do Zuluguli, o Isadorce nie wspomnę. Myślę, że dziś wiele się wyjaśni.
  9. [quote name='Szarotka']Wyglada na to, ze tam gdzie jest, jest mu swietnie :):)[/QUOTE] Najświetniej byłoby mu w nowym, świetnym domu...
  10. JUż są zdjęcia: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4bgRvhSHI/AAAAAAAAtTg/2HtPZkwC0LI/s400/IMG_0072.jpg[/IMG] A tu cały ALBUM: [B] [URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra11109?feat=directlink"]Picasa Web Albums - Małgorzata - Perra 1.11.09[/URL][/B]
  11. [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4U9eSvIdI/AAAAAAAAtLA/NjIaMr-nfoI/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7430.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4U-tWO7uI/AAAAAAAAtLI/Btg77VZhLlY/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7432.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VKGO5upI/AAAAAAAAtMM/0klzLQXX_L4/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7458.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VMw1ChOI/AAAAAAAAtMc/8qSGfHeET1k/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7462.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VN57jpJI/AAAAAAAAtMk/ThEWNCIeFG0/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7463.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VO0QkBlI/AAAAAAAAtMs/B1qtFienP2U/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7464.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VS6QP8zI/AAAAAAAAtM8/W4p5NQN1LpY/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7468.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4Vi1R08SI/AAAAAAAAtOM/7_5Q4fW9SM0/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7486.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VuCMczOI/AAAAAAAAtPk/TgzOcrVCQGs/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7507.JPG[/img] Wszystkie zdjęcia są TU: [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz11109?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Żorż 1.11.09[/url]
  12. Rytko :loveu::Rose: :calus::Dog_run::Dog_run:
  13. A ja napiszę krótko. To jest KRYMINAŁ!!! Ivette, czas powiadomić policję i powiatowego weta - oficjalnie złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Cierpliwość się skończyła, czas na radykalne działania.
  14. [quote name='max45'] Tylko proszę bez żadnych przewrażliwień znowu. Tym razem też [B]nie mialam nic zlego na myśli.[/B][/QUOTE] To fajnie, zdaje się, że wszyscy są nadwrażliwi ;)
  15. Niestety nie, bo on dodatkowo jest wnętrem, a ponieważ operacja i tak trwała ponad 3 h, to nie chcieli ryzykować dłuższej narkozy..
  16. [quote name='max45']Szczeniorek będzie u mnie na DT przez 2 tyg. Nie chcę za to kasy!!! Myślę, że na weta uda się zebrać na wątku swarzędzkim. Osobiście, przez myśl mi nie przeszlo żeby was jeszcze tym obarczać :roll:[/QUOTE] Max 45, czy zastanowiłaś się nad swoim wpisem? :shake: Przeczytaj uważnie jeszcze raz wpisy moje oraz Helgi.... [COLOR=#1f497d][FONT=Wingdings] [/FONT][/COLOR] [SIZE=3][B][COLOR=#1f497d][FONT=&quot]Zabrane z kliniki psiurki są grzeczne i kochane. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#1f497d][FONT=&quot]Każdy z nich spał wczorajszej nocy w łóżku, pod kołderką, tyle, że w 3 różnych domach ;) [/FONT][/COLOR] [COLOR=#1f497d][FONT=&quot]Sunia nr. 1 bardzo klei się do nowej Pani[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1f497d][FONT=&quot] piesio nr. 1 uczy się czystości i merda ogonkiem na nową tymczasową Pańcię[/FONT][/COLOR] [/B][/SIZE] [COLOR=#1f497d][FONT=&quot][SIZE=3][B] psiak nr. 2 wskakuje na kolana i tuli się do szyi swojej opiekunki, a na spacerkach pilnuje się nogi! :loveu:[/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR]
  17. Spieszę wstawić zdjęcia dzisiejszego Panczusia: [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SuzIUwNMhRI/AAAAAAAAtJk/hbHtxb2bA80/s400/a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SuzIVRfWfII/AAAAAAAAtJs/F7Dm9d3m1os/s400/b.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SuzIUfGMbUI/AAAAAAAAtJc/KhCh9kkBxa0/s400/c.jpg[/img] Jest mi go strasznie żal! :placz: On w tym stanie nie przeżyje w żadnym schronie!!! Jemu jest potrzebny dt/ds na cito!!! :placz:
  18. Pele jedzie do domu w przyszły piątek. W poniedziałek dzwonię do Jamora i ustalam istotności ;)
  19. Rytka, a gdzie Ty mieszkasz?
  20. [LEFT]A mnie plomby wypadły :crazyeye: Rytka, Zuch z Ciebie Dziewczyna :loveu: Zdjęcia prosimy!!! [/LEFT]
  21. [quote name='Helga&Ares']Pancho jest na allegro...[/QUOTE] Zrobiłaś mu aukcję???
  22. Hotel pod Szamotułami: 20zł doba u Jamora dla Emira: 15zł doba w Bogatyni, 400zł /mc
×
×
  • Create New...