-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='Helga&Ares']Co się stało???...[/QUOTE] Procedury dopełnione a dziś Pani zadzwoniła, że alergolog, która odczula Jej Córkę radzi nie brać psa. Koty, jak już są, mogą zostać. Po debacie rodzinnej, Państwo jednak zdecydowali posłuchać rady lekarza.
-
Olga, czekamy na nowe zdjęcia Perruni. Od poniedziałku zabieramy się ostro za jej ogłoszenia. Nie wyszło za pierwszym razem, uda się za kolejnym.
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Witajcie, Od ostatniej aktualizacji, czyli od 11.10 do 05.11 wpływy na Żorża opiewają na kwotę 820zł W dniu wyjazdu Żorża do kliniki otrzymaliśmy fakturę na kwotę: 971,36 zł Zapłaciliśmy też 400 zł za 1 miesiąc pobytu Żorża w hotelu Isadorko, proszę o zrobienie zestawienia na 1 stronie... -
[quote name='Szarotka'] juz myslalam, ze zostala asystentka weta :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prawie ;) W międzyczasie ujawnił się dt, który 2 lata temu zaadoptował niejaką Fionkę z Gaju. Pani Lidia przeczytała błaganie o dt na allegro i postanowiła pomóc. Wczoraj byłam na wizycie, Fionka jest kochana i rozpieszczana, Państwo przemili, dom z ogrodem, Pani Lidia pracuje w domu, więc Emisia będzie pod super opieką, to pewne. Adt od jkp weźmie naszego Panczusia, trójłapka, za co jestem ogromnie wdzięczna!
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Niestety , to nie jedyna sprawa Spajkus. Na wątku Fredzi tez nie wywiązała sie z deklaracji ( co prawda, "tylko" 100 zł).:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL][/QUOTE] :shake::shake::shake: [quote name='chita']:shake: a pisalyscie pw?byl odzew?:shake: w razie potrzeby watek czarnych kwiatkow-deklarowiczow: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-deklarowiczow-czyli-falszywe-deklaracje-niespelnione-obietnice-172142/#post13378265[/URL][/QUOTE] Pisałam, zero odzewu :shake: [quote name='saganka']Gonia, jaki jest dlug Zorza? MOze by znowu allegro mu wystawic? Ja za chwile pewnie cos znowu przeleje na niego.. Ale mozna by porozsylac znowu..[/QUOTE] Postaram się zrobić podsumowanie do niedzieli. Teraz mam parę innych spraw, które "nie cierpią" zwłoki i nie wyrabiam. [quote name='gameta']Jeśli zdobędę aparat to mam w zamiarze wystawienie bazaru na dwa "złe psy" - Żorża i Gabi. Znaczy się dochód będzie 50/50 dzielony na oba - oba są na resocjalizacji, kosztownej :cool1:. Przygotujcie się na zakupy - warto, bo dla niektórych okazów to ostatnia szansa :) Resztka magnesowego zoo nadciąga :diabloti: Przy dobrych wiatrach bazar powstanie do końca tygodnia. Jesli ktoś ma coś przeciwko - proszę o info teraz lub umilknięcie na wieki ;)[/QUOTE] Umilkłam na wieki :evil_lol: [quote name='saganka']Sprobuje i ja wystawic bazarek z kalendarzami w nastepnym tygodniu (choc jeszcze tego nie robilam..). Bede miec kalendarze z cavalierkami i z bernenczykami[/QUOTE] Dziękuję saganko, nie wiem jak bez Was dalibyśmy radę... [quote name='Asior']dziewczyny a pisałyscie do niej?? (do spajkuś) moze zapomniała :roll:[/QUOTE] [quote name='gameta']aaaaaaaa inna sprawa, że Spajkus74 nie logowała się na dogo od 19.10 - czyli ponad dwa tygodnie ... ma ktoś maila do niej ?[/QUOTE] ale od deklaracji, do 19stego minął jakiś czas. Poza tym niestety nie wywi9ązała się z deklaracji na innych wątkach :shake: [quote name='Szerkanka']napiszcie jaki jest dlug Żorża, ode mnie z bazarku na molosach tez troche bedzie, :)[/QUOTE] j. w. [quote name='Szarotka']Wydaje mi sie, ze powinnyscie szybko szukac deklaracji, bo te 1000 zl. moze nie dojsc.[/QUOTE] Obawiam się, że that's the case! :-(:shake::angryy: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Pora to napisać: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Deklarowane przez Spajkus 74 [SIZE=6][COLOR=Black]1000zł [/COLOR][/SIZE]na Żorża nigdy nie dotarło na nasze konto, choć od deklaracji minął już prawie miesiąc!!![/B][/COLOR][/SIZE] :shake: Tak się nie robi Spajkus!!!! :angryy: Liczyliśmy na te pieniądze, w pewnym momencie przestaliśmy zbierać, bo uznałam, że z Twoją pomocą damy radę. A teraz mamy wieeeeeeeeeelki dług, który nota bene rośnie. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Już odpowiadam: sunia nr 3, pies nr 3 i 4 nie mają dt. Jestem w trakcie żebrania o transport, ale najpierw zadzwonię do Ciebie Saszo i do Zuluguli, o Isadorce nie wspomnę. Myślę, że dziś wiele się wyjaśni. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Wyglada na to, ze tam gdzie jest, jest mu swietnie :):)[/QUOTE] Najświetniej byłoby mu w nowym, świetnym domu... -
JUż są zdjęcia: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4bgRvhSHI/AAAAAAAAtTg/2HtPZkwC0LI/s400/IMG_0072.jpg[/IMG] A tu cały ALBUM: [B] [URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra11109?feat=directlink"]Picasa Web Albums - Małgorzata - Perra 1.11.09[/URL][/B]
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4U9eSvIdI/AAAAAAAAtLA/NjIaMr-nfoI/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7430.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4U-tWO7uI/AAAAAAAAtLI/Btg77VZhLlY/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7432.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VKGO5upI/AAAAAAAAtMM/0klzLQXX_L4/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7458.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VMw1ChOI/AAAAAAAAtMc/8qSGfHeET1k/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7462.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VN57jpJI/AAAAAAAAtMk/ThEWNCIeFG0/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7463.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VO0QkBlI/AAAAAAAAtMs/B1qtFienP2U/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7464.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VS6QP8zI/AAAAAAAAtM8/W4p5NQN1LpY/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7468.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4Vi1R08SI/AAAAAAAAtOM/7_5Q4fW9SM0/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7486.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/Su4VuCMczOI/AAAAAAAAtPk/TgzOcrVCQGs/s400/Zmiana%20rozmiaruIMG_7507.JPG[/img] Wszystkie zdjęcia są TU: [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz11109?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Żorż 1.11.09[/url] -
Rytko :loveu::Rose: :calus::Dog_run::Dog_run:
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='max45'] Tylko proszę bez żadnych przewrażliwień znowu. Tym razem też [B]nie mialam nic zlego na myśli.[/B][/QUOTE] To fajnie, zdaje się, że wszyscy są nadwrażliwi ;) -
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Niestety nie, bo on dodatkowo jest wnętrem, a ponieważ operacja i tak trwała ponad 3 h, to nie chcieli ryzykować dłuższej narkozy.. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='max45']Szczeniorek będzie u mnie na DT przez 2 tyg. Nie chcę za to kasy!!! Myślę, że na weta uda się zebrać na wątku swarzędzkim. Osobiście, przez myśl mi nie przeszlo żeby was jeszcze tym obarczać :roll:[/QUOTE] Max 45, czy zastanowiłaś się nad swoim wpisem? :shake: Przeczytaj uważnie jeszcze raz wpisy moje oraz Helgi.... [COLOR=#1f497d][FONT=Wingdings] [/FONT][/COLOR] [SIZE=3][B][COLOR=#1f497d][FONT="]Zabrane z kliniki psiurki są grzeczne i kochane. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#1f497d][FONT="]Każdy z nich spał wczorajszej nocy w łóżku, pod kołderką, tyle, że w 3 różnych domach ;) [/FONT][/COLOR] [COLOR=#1f497d][FONT="]Sunia nr. 1 bardzo klei się do nowej Pani[/FONT][/COLOR] [COLOR=#1f497d][FONT="] piesio nr. 1 uczy się czystości i merda ogonkiem na nową tymczasową Pańcię[/FONT][/COLOR] [/B][/SIZE] [COLOR=#1f497d][FONT="][SIZE=3][B] psiak nr. 2 wskakuje na kolana i tuli się do szyi swojej opiekunki, a na spacerkach pilnuje się nogi! :loveu:[/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR] -
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Spieszę wstawić zdjęcia dzisiejszego Panczusia: [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SuzIUwNMhRI/AAAAAAAAtJk/hbHtxb2bA80/s400/a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SuzIVRfWfII/AAAAAAAAtJs/F7Dm9d3m1os/s400/b.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SuzIUfGMbUI/AAAAAAAAtJc/KhCh9kkBxa0/s400/c.jpg[/img] Jest mi go strasznie żal! :placz: On w tym stanie nie przeżyje w żadnym schronie!!! Jemu jest potrzebny dt/ds na cito!!! :placz: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Pele jedzie do domu w przyszły piątek. W poniedziałek dzwonię do Jamora i ustalam istotności ;) -
Rytka, a gdzie Ty mieszkasz?
-
[LEFT]A mnie plomby wypadły :crazyeye: Rytka, Zuch z Ciebie Dziewczyna :loveu: Zdjęcia prosimy!!! [/LEFT]
-
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Pancho jest na allegro...[/QUOTE] Zrobiłaś mu aukcję??? -
Hotel pod Szamotułami: 20zł doba u Jamora dla Emira: 15zł doba w Bogatyni, 400zł /mc